2,5 godine bez seksa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bila sam bez sexa nesto manje od tri godine i to izmedju 18. i 21. godine. I nije mi ni falio, jer nisam ga nesto cesto imala pre toga. Nisam ni razmisljala o seksu vec o fakultetu, raznim poslovima... Nakon tog perioda monastva, najduza pauza koju sam imala je 4 meseca... Mada kada bih morala - pauzirala bih, sta da se radi. Sada je tesko naci super modernu kres-kombinaciju na duze vreme. Ja sam imala srece, pa mi je u pauzi izmedju dva decka od godnu i nesto, bilo super. Neobavezno, kvalitetno i sigurno.
 
bubi:
dobro,ajd' javi kad te bude gonilo pa da znamo koliko si dugo izdrzao :D

uh ....... evo ga opet ...... juri me !!! ehe
duel.gif
zezam se
 
bubi:
..da li ste se nasli u takvoj situaciji i sta mislite o tome?

Kod mene seks je nesto vrlo vazno kao na primer kao sto se devojke loze na udaju i na prsten tako se ja lozim na seks.Ali isto tako kao sto se devojke ne udavaju svaki dan ali ipak znaju kolika je vrednost njihovog braka i prstena tako i ja i kad nemam seks svaki dan znam kolika je njegova vrednost.Je l da jesam pametnica?
 
luckastalutkica:
Kod mene seks je nesto vrlo vazno kao na primer kao sto se devojke loze na udaju i na prsten tako se ja lozim na seks.Ali isto tako kao sto se devojke ne udavaju svaki dan ali ipak znaju kolika je vrednost njihovog braka i prstena tako i ja i kad nemam seks svaki dan znam kolika je njegova vrednost.Je l da jesam pametnica?

Pile, kazi gde su izgubili kljuc - da potrazimo!:twisted:

So?
 
bubi:
..da li ste se nasli u takvoj situaciji i sta mislite o tome?

iskreno ja to planiram da uradim - bar cu pokusati...
decko je 5 godina stariji...veza na daljinu - kad god bi dosao ostajao bi na nedelju nekad dve... da bih jos pojasnila citateljima - ja sam nevina jos uvek...i ne zuri mi se po tom pitanju...a on covek ima 19 (20 ove godine), pa ne znam koliko cu moci ovako... evo za sad uspesnih 7-8 meseci :D
ne verujem da cu uspeti bas dve godine...ali evo jos malo pa godinu... a i ne razmisljam vise puno o tome...on je krajnje razuman...

sve zavisi - od veze i ljudi...
 
jeele:
iskreno ja to planiram da uradim - bar cu pokusati...
decko je 5 godina stariji...veza na daljinu - kad god bi dosao ostajao bi na nedelju nekad dve... da bih jos pojasnila citateljima - ja sam nevina jos uvek...i ne zuri mi se po tom pitanju...a on covek ima 19 (20 ove godine), pa ne znam koliko cu moci ovako... evo za sad uspesnih 7-8 meseci :D
ne verujem da cu uspeti bas dve godine...ali evo jos malo pa godinu... a i ne razmisljam vise puno o tome...on je krajnje razuman...

sve zavisi - od veze i ljudi...

Znaci:

1. imas 14 godina?
2. imas vezu na daljinu
3. i suzdrzavacaces se od sexa iako si nevina?!

Ako si nevina - ne treba ti veza da bi se suzdrzavala od sexa, samo ne spustaj ruke! :twisted:

Jedino nisi lupila da imas muskarca - ovako, sa deckom, si utrefila...
 
Iskreno , dina, maženje sa osobom koju emotivno duboko prihvataš , nema šanse da ostane na maženju....

Ali tvoju izjavu shvatam kao kad ne vodim seks fizički , vodim emotivnu igru psihički....
Ja uživam podjednako da li imam seks ili nemam , da vodim emotivnu igru psihički, sa dostojnom partnerkom....

Nije nadigravanje, napucavanje, već utrkivanje u "kuvanju" najsladje atmosvere , kao i "večera" te atmosfere......To je i pripadnost i otkriće , i sličnost i dopunjavanje.

Psihološki tumačeno to je ispunjenje, Sociološki to je prikazivanje sopstvenih vrednosti, biološki to je razmena energija.

Zašto ljudi žele sublimat , osobu koju koriste kao simulaciju rešenja u takvim slučajevima , umesto da pristanu na orginal?........
Zato što beže od sebe i svojih primedbi u realnom životu , što nisu otklonili tu jednu stvar , odnos, koji im smeta.....
Neki prosto ostavljaju ono što misle da je pravo i vredno za kasnije kad budu razrešili to svoje nerazrešeno čvorište....neki misle da tog trenutka nisu dostojni tog pravog.......

P.S. slika mi ništa ne znači , ali reči mogu da me privuku . Oni koji me mrze kažu, pa ne vodiš ljubav mozgom već .....telom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top