Fenseraj u gradu

Lida

Početnik
Poruka
15

:evil:
Da li da i dalje trpimo fenseraj u gradu?
Ljudi moji pa ovo nije normalno... :D Kako da se izborim sa kiklopima nazvanim jednostavnim i vrlo prikladnim imenom "fenseraj"????????
Kako da ne primetis sve te silne likove u roza majicama,zelenim farkama i cizmicama na petu sa sjajnim cirkonima?????? :evil:
Covece kako da im dokazemo da ima nesto bolje za oblacenje od fenserskih krpica u duginim bojama?
Pomagajte ljudi koliko mozete..Ako sretnete neke osobe opisane na sl. nacin,vrsite hitni opis na forumu..tako cemo im se jos vise nasmejati i pokusati da prihvatimo da nisu normalni..
:D

[/i]
 
Lida:

:evil:
Da li da i dalje trpimo fenseraj u gradu?
Ljudi moji pa ovo nije normalno... :D Kako da se izborim sa kiklopima nazvanim jednostavnim i vrlo prikladnim imenom "fenseraj"????????
Kako da ne primetis sve te silne likove u roza majicama,zelenim farkama i cizmicama na petu sa sjajnim cirkonima?????? :evil:
Covece kako da im dokazemo da ima nesto bolje za oblacenje od fenserskih krpica u duginim bojama?
Pomagajte ljudi koliko mozete..Ako sretnete neke osobe opisane na sl. nacin,vrsite hitni opis na forumu..tako cemo im se jos vise nasmejati i pokusati da prihvatimo da nisu normalni..
:D

[/i]

I ja mislim da nisu normalni. Doduše, kiklope još nisam srela u Novom Sadu, mora biti da se krećem u pogrešnim krugovima. Ali fenseri? Strašno! Mislim, ej, roza majica? :shock: Sta te devojke misle? Roza! Užas! Tu boju treba zakonom zabraniti, to je boja promiskuiteta. Naravno da ima mnogo lepših i boljih stvari za oblačenje, recimo istegljene potkošulje ili izbledele crvene, braon ili crne majice predugačkih rukava. Koliko je to lepše i ukusnije, a ne taj fenserski kič! A čizmice na štiklu? Ju, tek to! Šta misliti o devojkama koje nose visoke štikle na farmerice? Zna se! Fine i obrazovane devojke ne nose štikle, to je za one nemoralne i nenormalne. Ženska noga najlepše izgleda u martinama ili u nekim drugim ravnim cipelama koje su mnogo ženstvenije i elegantnije. A cirkoni? Ma ne na čizmama, svugde ih nose, zamislite i nakit sa cirkonima imaju! Umesto da lepo nose recimo drveni nakit ili kožice oko vrata, nešto što ima i umetničku vrednost! A ne samo da šljašti i privlači poglede. I dugine boje - kako je to samo neukusno, treba biti skroman, nositi nešti sivo, crno, teget, braon, a ne te depresivne boje roza, ljubičasto, zeleno, plavo, prosto ih je neprijatno gledati! Nisi samo pomenula plavu kosu, kako da to zaboraviš, to im je glavna karakteristika! Mrzim plavuše, sve su one glupe droce, praznoglave, samo misle na provod, pare i seks, ne poznaju prave vrednosti, a ovi naši muškarci su jadni što padaju na te plitke i jeftine bednice, umesto da otvore oči i vide druge devojke koje nisu toliko upadljive, ne šminkaju se i ne doteruju, njima to nije potrebno, jer imaju druge kvalitete. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Lida, mani te priče i predrasude, pusti ljude da se oblače kako hoće ako im se to sviđa, što da trošiš svoje nerve ne to? Ima gorih stvari u životu od toga da vidiš 20 tih tvojih "fensera" dnevno, iskuliraj! 8) Troši svoje vreme na nešto što će tebi biti lepo i korisno i što će te usrećiti, umesto što planiraš kako da ismevaš ljude koji se ne oblače po tvom ukusu.
 
A kako ti izgledas ?
Ako si jos uvek u pletenim maicicama i caksirama , naravno da te nece primetiti veci broj ljudi 21 veka .
Boje koje se nose su upadljive, samim tim i devojke koje nose odecu tih boja su upadljive, pa me ne cudi zasto njih prvo vidis. A kad uocis boju , onda vidis i da je ta devojka zgodna i ima sta da pokaze ! :shock:
Koliko sam ja primetio 80% njih lepo to nosi !!
Druga je stvar , kad je neko u glavi fensi , to je onda jadno - a takvih je sve vise !
Postaju robovi svog izgleda a jos vise od toga kako ce drugi da ih vide ?!
Mislim , STA RECI ....!
Navikavaj se na okolinu, i pokazi svoje adute !
Zasto bi se trpala u isti kos sa drececim devojkama ako to nisi ?
Opusteno i sledi svoje instinkte ...
 
nesons:
A kako ti izgledas ?
Ako si jos uvek u pletenim maicicama i caksirama , naravno da te nece primetiti veci broj ljudi 21 veka .
Boje koje se nose su upadljive, samim tim i devojke koje nose odecu tih boja su upadljive, pa me ne cudi zasto njih prvo vidis. A kad uocis boju , onda vidis i da je ta devojka zgodna i ima sta da pokaze ! :shock:
Koliko sam ja primetio 80% njih lepo to nosi !!
Druga je stvar , kad je neko u glavi fensi , to je onda jadno - a takvih je sve vise !
Postaju robovi svog izgleda a jos vise od toga kako ce drugi da ih vide ?!
Mislim , STA RECI ....!
Navikavaj se na okolinu, i pokazi svoje adute !
Zasto bi se trpala u isti kos sa drececim devojkama ako to nisi ?
Opusteno i sledi svoje instinkte ...
Ukratko : ti si za Mariju Kiri u roze - lasteks - farkama, sa cirkonima ?!? :lol:
 
krvolok:
nesons:
A kako ti izgledas ?
Ako si jos uvek u pletenim maicicama i caksirama , naravno da te nece primetiti veci broj ljudi 21 veka .
Boje koje se nose su upadljive, samim tim i devojke koje nose odecu tih boja su upadljive, pa me ne cudi zasto njih prvo vidis. A kad uocis boju , onda vidis i da je ta devojka zgodna i ima sta da pokaze ! :shock:
Koliko sam ja primetio 80% njih lepo to nosi !!
Druga je stvar , kad je neko u glavi fensi , to je onda jadno - a takvih je sve vise !
Postaju robovi svog izgleda a jos vise od toga kako ce drugi da ih vide ?!
Mislim , STA RECI ....!
Navikavaj se na okolinu, i pokazi svoje adute !
Zasto bi se trpala u isti kos sa drececim devojkama ako to nisi ?
Opusteno i sledi svoje instinkte ...
Ukratko : ti si za Mariju Kiri u roze - lasteks - farkama, sa cirkonima ?!? :lol:

Ta sam! :lol: :lol: :lol:
 
storm cloud:
krvolok:
nesons:
A kako ti izgledas ?
Ako si jos uvek u pletenim maicicama i caksirama , naravno da te nece primetiti veci broj ljudi 21 veka .
Boje koje se nose su upadljive, samim tim i devojke koje nose odecu tih boja su upadljive, pa me ne cudi zasto njih prvo vidis. A kad uocis boju , onda vidis i da je ta devojka zgodna i ima sta da pokaze ! :shock:
Koliko sam ja primetio 80% njih lepo to nosi !!
Druga je stvar , kad je neko u glavi fensi , to je onda jadno - a takvih je sve vise !
Postaju robovi svog izgleda a jos vise od toga kako ce drugi da ih vide ?!
Mislim , STA RECI ....!
Navikavaj se na okolinu, i pokazi svoje adute !
Zasto bi se trpala u isti kos sa drececim devojkama ako to nisi ?
Opusteno i sledi svoje instinkte ...
Ukratko : ti si za Mariju Kiri u roze - lasteks - farkama, sa cirkonima ?!? :lol:

Ta sam! :lol: :lol: :lol:

:D :D Pa ne mora biti bas toliko pametna ! :)
 
nesons:
storm cloud:
krvolok:
nesons:
A kako ti izgledas ?
Ako si jos uvek u pletenim maicicama i caksirama , naravno da te nece primetiti veci broj ljudi 21 veka .
Boje koje se nose su upadljive, samim tim i devojke koje nose odecu tih boja su upadljive, pa me ne cudi zasto njih prvo vidis. A kad uocis boju , onda vidis i da je ta devojka zgodna i ima sta da pokaze ! :shock:
Koliko sam ja primetio 80% njih lepo to nosi !!
Druga je stvar , kad je neko u glavi fensi , to je onda jadno - a takvih je sve vise !
Postaju robovi svog izgleda a jos vise od toga kako ce drugi da ih vide ?!
Mislim , STA RECI ....!
Navikavaj se na okolinu, i pokazi svoje adute !
Zasto bi se trpala u isti kos sa drececim devojkama ako to nisi ?
Opusteno i sledi svoje instinkte ...
Ukratko : ti si za Mariju Kiri u roze - lasteks - farkama, sa cirkonima ?!? :lol:

Ta sam! :lol: :lol: :lol:

:D :D Pa ne mora biti bas toliko pametna ! :)
KO : Kirijeva ili Storm Klaud ??? :lol:
 
Koliko se tema potezala da npr:
1.Napravimo drugu anti-fensera i da se ide po grade i..... redom ali onda smo naishli na mishljenje da bi onda i nekog od nashih bliznjih .......
2.Kako izaci na kraj sa njima a da nije po starom poslovici "Ako nemozesh protiv njih pridruzi im se"(bljak)
3.Ne samo oni vec i matori idijoti koji shetaju klince koje bi im mogle biti cerke.

Kasno smo se mi,mili moji,setili.To je sve doshlo sa sela jer da nije "veselih bosanaca" ili josh nekih ljudi kojigledaju kakav si po muzici koju slushash(govorim najvishe o fenserima-jer to oni i rade)onda chemu vodi njihov zivot
Odgovor:"Hmmmm.....pa da u pakao zna se"
Tako prijatelji bez brige dok je god nas anti-fensera njih ce biti sve manje jer je nash zivotni vek duzi od njihovog :)

Ziveo anti-fensy otpor!!!!
 
:lol: hehehe ja imam samo dugine boje u garderobi, al neshto mi je jako teshko zamisliti da bi mene neko nazvao snajka fenserajkom :lol: :lol: :lol: , pa josh sve sa cikronima :shock: :lol: ahahahahahahhahahaha :lol:

e chim se sve ljudi bave .... :lol:

i gde je ovaj zhdera neshto mi pao pritisak... a njega ni od korova da se zalozhi za prava tipova u rozim majicama sa cirkonima :lol: :lol: :lol:
 
Ja licno ne procenjujem ljude po garderobi koju nose ili muzici koju slusaju, sto bi znacilo da moz da nosi i slusa sta god oce, ali procenjujem ljude po onom sto imaju u glavi i kako se ponasaju. A primeri "fensi" ponasanja su brojni...neki i ovde navedeni.

Prevedeno:
Fensi krpice - nebitno, fenci u mozgu - debilno.

Fenci je nacin zivota. :lol:

Podrska otporu!
 
Naravno, ako neko fura roze cizmice ili uske majce, ne mora da znaci da je "uzak" u glavi ali, nazalost, obicno je tako. U svakom slucaju, mislim da vecina ljutih fensara nisu losi ljudi, jednostavno nedovoljno jaki da se otrgnu vrtlogu trenutne mode i jeftine, plasticne kulture, verovatno rezonujuci da ce im drustvo ili sredina biti naklonjeniji ako budu u trendy fazonu umesto nekog dark/rock/punk ( bilo kog )fazona. I u pravu su ali svi zaboravljaju da je to najgora varijanta unifromisanja i gubljenja identiteta.


Ako bi trebao da se klasifikujem, onda sam "kremash" :D ako takva kategorija jos uvek postoji. Volim lepo da se obucem ali mi moda nista ne znaci....
 
raindog:
:lol: hehehe ja imam samo dugine boje u garderobi, al neshto mi je jako teshko zamisliti da bi mene neko nazvao snajka fenserajkom :lol: :lol: :lol: , pa josh sve sa cikronima :shock: :lol: ahahahahahahhahahaha :lol:

e chim se sve ljudi bave .... :lol:

i gde je ovaj zhdera neshto mi pao pritisak... a njega ni od korova da se zalozhi za prava tipova u rozim majicama sa cirkonima :lol: :lol: :lol:
Pa ocigledno brkas muske i zenske...ili je to tebi isto...ili je svejedno. :wink: Ako ne znas pitaj nekog svog druga da ti objasni. A ja ti zelim ugodan dan. :lol:

Kakav je pritisak? :lol:
 
Slabo dolazim u taj va$ Novi Sad, ali chitajuci prethodne postove vidim da i vi imate 'one' Cirkomane i Cirkomanke. Sveop$ta zavera fensera. Po$ast. Ali pravdena $achica anti-fensera ce spasiti svet od potpunog srozavanja
Masoni vladaju uz pomoc roza boje i velikog Cirkona od dve hiljade karata!! Peglana kosa, $picaste cipele i 'boxerke'.. pa gde li ce im du$a uniformisana?!
Dve plavu$ice u roze majcama pretukle staricu i ukrale joj bogatog sina nezhenju. Crne vesti stizhu jedna drugu. Metereolozi najavljuju ruzhichasti ponedeljak, a krajem dana naoblachenje sa pojavom cirkona.
 
glitter2.gif
 
Danas sam imao izuzetnu cast da prisustvujem jednom...hmmm... ritualu jedenja bureka. Isprva ikljucivo i samo sa viljuskom da se slucajno ne bi koji prstic izmastio. Bockanje jedog bureka se proteglo (naizgled satima) a sitne mrvicice(previse sitne i za goluba) koje su uspele da se odlomljene su najfinijim pokretima unosene u usta.
I tad, gle greote, jedna mrvica je pala na njenu tasnicu koja je unapred bila postavljena da bi zastitila svoje farmerice. I tad je morala da brzinom svetlosti otkloni mast i uprljala svoje cedne prstice, naravno odma ih pomno ocistivsi posle toga...u stilu "fuj, masno".
Mislim da bi joj onaj burek, da je mogao, vikao: "Os ti mene jesti il muljati".
Ja svoje narucih, napravise mi, ja pojedoh i odoh...a ona nije stigla ni do cetvrtine ...ma ni do osmine njenog da pojede...

Ona bese fency...misli da je riba...a u stvari vi procenite sta je...
 

Back
Top