shta je? zar nisam u prawu? INDIVIDUALS-INDISPENSABLE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

[LoG]

Zainteresovan član
Poruka
292
owako, zanima me, da li sam ja jedini na owom forumu koji je realan?
nije waljda da se swi samo shlihtate owim "ribama"?
niste waljda tako prejadni?
owo mi je swe malo morbidno, kazhem nekome iskreno shta mislim o njemu ili o njegowom muzichkom izboru, i onda skochi 50 lazhnih moralista meni u litze, pricha kako sam seljak, iskomplexirana budala, shta wetj...
a ako kazhem to, ne daj bozhe, nekoj od "riba", znachi, ju...
ne smeta mi to neshto preterano, nego me zanima jel to neka organizatzija, poshto mi delujete prewishe uigrano shto se shlihtanja tiche...
jadno jbt...
a ewo, wama, koji znate u sebi, ali se i dalje nadate, te washe "ribe" su najobichnije lopate, a one koje to nisu, netje was uzeti u obzir, jer ko zna na shta wi lichite kad morate preko foruma da se toliko plash1te sukoba sa zhenskom osobom...
koliko god ubedjiwali sebe u to da ste inteligentni, i da fizichke nedostatke mozhete da nadoknadite time, bolna istina je su dewojke pristojnog izgleda zahtewnije shto se tiche fizichkog izgleda, iako chak i wetjina njih to poriche... prirodno je jbga...
ne znam u stwari ni zashto sam otworio temu...
mozhete swi da pishete shta hotjete, wredjajte mene, ali, werowatno sam otworio temu da widim da li se neko owde slazhe sa mnom, da li je josh neko otpadnik od te washe globalne shlihterske organizatzije...
+
pish1te swi fanowi SlipKnota:)
shta je sad? jel muzichka tema?
 
niko se ovde nikome ne shlihta brate, vec smo dugo ovde i "poznajemo" se, a onda se pojavish ti i pochnesh da pljujesh po svemu. Ukusi su ukusi, a mi smo oformili vec neka pravila. To shto izigravash je krajnje providno. Jedino ti vidish istinu.
A da ne pomenem tvoju konstatciju oko fizichkog izgleda. Ko kako izgleda, to tek nikog ne interesuje. Nismo ovde zato. Mozda ti jesi na kraju krajeva.
Vec sam dovoljno ispisao... jer sad ponovo pochinjesh da bivash bezobrazan.
Znash, koliko zabole tebe, toliko zabole i nas. Ako ti se ne svidja, pali.
 
mislim da ovo nema neke veze sa muzikom,ali ok..
ja bih tu sad ovako rekla,mada sam vec sto puta:
ti imas svoje misljenje,ukus,sta god i mi to ovde postujemo...ali ako ti druge pocnes da vredjas,zbog njihovog izbora,e to je vec onda nesto sto bi trebalo sa sobom da resis..forum i sluzi da bi se misljenja razmenila.nije to nikakvo muvanje,niti ikog zanima ko kako izgleda,s kim se druzi,odakle je itd...sve pogresno shvatas i iskreno receno ovakve pometnje nije bilo,dok nisi dosao...sad ces verovatno da kazes da sam glupa i ne znam sta,ali eto trazio si,pa cuj...i niko se ovde nikome ne slihta,to sto se sa nekim slozis ne znaci da mu se udodvoravas..kao sto rekoh,sve pogresno shvatas.
 
Lucky girl:
mislim da ovo nema neke veze sa muzikom,ali ok..
ja bih tu sad ovako rekla,mada sam vec sto puta:
ti imas svoje misljenje,ukus,sta god i mi to ovde postujemo...ali ako ti druge pocnes da vredjas,zbog njihovog izbora,e to je vec onda nesto sto bi trebalo sa sobom da resis..forum i sluzi da bi se misljenja razmenila.nije to nikakvo muvanje,niti ikog zanima ko kako izgleda,s kim se druzi,odakle je itd...sve pogresno shvatas i iskreno receno ovakve pometnje nije bilo,dok nisi dosao...sad ces verovatno da kazes da sam glupa i ne znam sta,ali eto trazio si,pa cuj...i niko se ovde nikome ne slihta,to sto se sa nekim slozis ne znaci da mu se udodvoravas..kao sto rekoh,sve pogresno shvatas.

Me i ne cimaj se da mu objasnish. Zeyebi, and let's move on. Nek uziva u svojoj temi.
 
VisionOfDisorder:
niko se ovde nikome ne shlihta brate, vec smo dugo ovde i "poznajemo" se, a onda se pojavish ti i pochnesh da pljujesh po svemu. Ukusi su ukusi, a mi smo oformili vec neka pravila. To shto izigravash je krajnje providno. Jedino ti vidish istinu.
A da ne pomenem tvoju konstatciju oko fizichkog izgleda. Ko kako izgleda, to tek nikog ne interesuje. Nismo ovde zato. Mozda ti jesi na kraju krajeva.
Vec sam dovoljno ispisao... jer sad ponovo pochinjesh da bivash bezobrazan.
Znash, koliko zabole tebe, toliko zabole i nas. Ako ti se ne svidja, pali
.


to wam pricham, preozbiljno ste owo shwatili, ne ZNATE se, a pogotowo ne znate mene, ofo je forum, owde se rasprawlja o raznim temama, a ne prawe se nowe rodbinske weze... wi imajte ta swoja prawila, ja sam rekao zashto sam uopshte stawio owu temu...
a laki,
zar ne pishe fanowi slipknota?
jesi i tjorawa pored swih mana koje me mrzi da nabrajam?
ccc...
shto kazhe u how high-u, go to your little bike, and move the fuc|< along...
a ti, broju besmisleni,
kazhe se "retardu"...
mora zemljoradnik i padezhe da te uchi...

a owo zadnje, osetjash se prozwanim?
ja sam to rekao izwesnim karikaturama owde, ako si jedan od njih, onda jbga...
i ne swidja mi se, ali to chini zabawnim, i bash zato netju da palim:)
mozhesh ti da im kazhesh da se ne tzimaju na moje proziwanje, ali, ljudi su glupi, netje te poslushati...


people=sh1t
(:
 
Lucky girl:
mislim da ovo nema neke veze sa muzikom,ali ok..
ja bih tu sad ovako rekla,mada sam vec sto puta:
ti imas svoje misljenje,ukus,sta god i mi to ovde postujemo...ali ako ti druge pocnes da vredjas,zbog njihovog izbora,e to je vec onda nesto sto bi trebalo sa sobom da resis..forum i sluzi da bi se misljenja razmenila.nije to nikakvo muvanje,niti ikog zanima ko kako izgleda,s kim se druzi,odakle je itd...sve pogresno shvatas i iskreno receno ovakve pometnje nije bilo,dok nisi dosao...sad ces verovatno da kazes da sam glupa i ne znam sta,ali eto trazio si,pa cuj...i niko se ovde nikome ne slihta,to sto se sa nekim slozis ne znaci da mu se udodvoravas..kao sto rekoh,sve pogresno shvatas.


ti mi ne prichaj nishta, swega ti...
10 puta si ti prestajala sa mnom da se proziwash, pa o5 nastawljash, ko zna zbog chega...
a ja nisam rekao da je owo muwanje, shto je najgore, samo shlihtanje, bez hrabrosti da se nachini neki prwi korak:)
owo podwucheno:
kreni od sebe da se neko shlihta...
ako je neko u prawu, ne morash da kazhesh da je u prawu, i da stawish 10 hiperbola pored swake njegowe osobine...ccc...
a tek mi nemoj prichati o pogreshnom shwatanju, ja ti nisam pljuwao roditelje, za razliq od koooga? ccc...
ne wredi se sa tobom owako prepirati, swe tjesh zaborawiti, i onda kada mi neko prwi opsuje, ti tjesh retji, woooow, kako si pametan, kako pametno razmishljash, brawo! to je jedan kreten, bla bla bla...
a kada to uradish, tzitiratju ti...
a ona podwuchena rechenitza:
lepo definisano...
samo, trebala si dodati josh 3 nule...


if u fuc|<in` touch me, I will reap u apart, I'll reach in, and take a bite out of that sh1t u call a heart...
eto ti i muzike, tema je walidna...
qsh swima...
(:
 
[LoG:
]

to wam pricham, preozbiljno ste owo shwatili, ne ZNATE se, a pogotowo ne znate mene, ofo je forum,
owde se rasprawlja o raznim temama, a ne prawe se nowe rodbinske weze...

OBVIOUS.jpg


Yee... ti stvarno mislish da sam ja od juche. Tebra, na forumima sam proveo pet godina zivota. Znam kako stvari funkcionishu.


[LoG:
]
a owo zadnje, osetjash se prozwanim?

Ne, ali drage su mi izvesne osobe, pa stupam u odbranu. Uostalom... radi kako hocesh. Meni nisi na smetnji. Ali ipak probaj da ne preterujesh.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top