Gay 17 protiv slobodnih medija

srebro

Primećen član
Banovan
Poruka
681
Nemoć stvara očajnike. Patetični skup šake pristalica ove "stranke" u odumiranju ispred zgrade novina koje imaju snage da pišu o svakome i štampaju svako mišljenje svedoči da je pacov uhvaćen u kutiji sa brašnom.U isto vreme na državnoj televiziji se kukavički ćuti o tome i sipaju samo reči hvale za bajnu i divnu Vladu.Da li su Koštunica i Labus vratili srpske medije u Miloševićevo doba? Kako stranke koje sebe nazivaju demokratskima mogu da diktiraju urednicima medija o čemu se ne sme pričati i zbog čega će glava da leti? Kada će se Srbija osloboditi ove najgore Vlade od 2000. godine i da li su ovi lopovi zavareni za svoje fotelje kao što je bio njihov idol Sloba dok ga bagerista Džo nije iščupao?
 
u Americi...pa sta ne moze u Americi...mani me njih...

a "Kurir" ne bih zabranjivao...
to treba raskrinkati...npr. kako se odrzavaju za tako malu cenu, i slicno...e, onda ga zatvoriti...

ali, od toga nema nista...dokle god plebs sam zeli da se hrani lazima koje su tako slatke...
 
Nexus 6:
ali, od toga nema nista...dokle god plebs sam zeli da se hrani lazima koje su tako slatke...


Eh, pa to ne znaci nista, to nije nikakav razlog....

plebs moze ako hoce i zeli da se hrani lazima i gledajuci emisije kao sto su "insajder","zasto se sapuce u SPC", "pescanik" i slicno... :D ....posle lazi u tim emisijama obican covek prosto pozeli da ni sam vise nikad ne slaze ni jednu sitnicu..... :lol:
 
Pescanik nisam slusao...ali ono malo sto sam cuo mozda i moze da se poredi sa Kurirom...

ali Insajder i ono o SPC su potpuno druga prica...pogotovo ono o crkvi...tu su iskazane cinjenice i misljenja ljudi...i da te podsetim da su i predstavnici druge strane imali priliku da kazu sta misle, ali su to odbili...
u sve ovo ne racunam insajdere sa Cedom i Bebom jer je u pitanju prica jednog coveka...

u stvari, ono sto meni smeta kod Kurira je sto apeluje na najprimitivnije kod ljudi...
mislim...naslov preko cele strane "LOPOVI" ili "SILIKONI" i slicno... :roll:
 
Nexus 6:
Pescanik nisam slusao...ali ono malo sto sam cuo mozda i moze da se poredi sa Kurirom...

ali Insajder i ono o SPC su potpuno druga prica...pogotovo ono o crkvi...tu su iskazane cinjenice i misljenja ljudi...i da te podsetim da su i predstavnici druge strane imali priliku da kazu sta misle, ali su to odbili...
u sve ovo ne racunam insajdere sa Cedom i Bebom jer je u pitanju prica jednog coveka...

u stvari, ono sto meni smeta kod Kurira je sto apeluje na najprimitivnije kod ljudi...
mislim...naslov preko cele strane "LOPOVI" ili "SILIKONI" i slicno... :roll:
U pravu si za to lopovi i silikoni.Meni se najvise svidja u Kuriru sto kada kazu BORIS TADIC napisu i "obecao resenje afere Bodrum".Ok su trenutno najtiraznije dnevne novine.Samo...Sta ce biti kada dignu cenu?
 
Nexus 6:
Pescanik nisam slusao...ali ono malo sto sam cuo mozda i moze da se poredi sa Kurirom...

ali Insajder i ono o SPC su potpuno druga prica...pogotovo ono o crkvi...tu su iskazane cinjenice i misljenja ljudi...i da te podsetim da su i predstavnici druge strane imali priliku da kazu sta misle, ali su to odbili...
u sve ovo ne racunam insajdere sa Cedom i Bebom jer je u pitanju prica jednog coveka...

u stvari, ono sto meni smeta kod Kurira je sto apeluje na najprimitivnije kod ljudi...
mislim...naslov preko cele strane "LOPOVI" ili "SILIKONI" i slicno... :roll:


U toj emisiji o SPC nisu iznesene nikakve cinjenice, vec samo misljenja pojedinih "ljudi".....pa zar je po tebi cinjenica da je SPC odgovorna za pocetak ratova u bivsoj SFRJ?....pa do toga nisu do sada uspeli da stignu ni Hrvati i muslimani......ali zato je tu vrli B92 da nas sve prosvetili...

A pescanik je idiotizam od emisije, smesno je i komentarisati ga, trebao bi ponekad da ga poslusas...dobar je u nedostatku humoristickih emisija i serija....nesto kao svojevremeno Minimaxov TUP-TUP...

A inace ni Kurir nije nista bolji...pa i zbog toga sto apeluje na ono sto si ti naveo....ukratko takve medije tj. emisije na pojedinim medijima treba zabraniti....jer kakvo je vreme kod nas....moze npr. neki lik koji mrzi svog komsiju da napravi emisju gde ce da dovede par njegovih ortaka, pa da svi zajedno da dokazuju da je njegov komsija ubica, ludak, lopov, ratni zlocinac i sl....
 

Back
Top