Moj ljubavni zivot

LastGentleman

Primećen član
Poruka
905
Dobar dan osecam potrebu da napisem tuznu pricu o mome ljubavnom zivotu (ne pisem textova cesto tako da se izvinjavam na mogucim gramatickim greskama). Moje ime je Nikola i imam 18 godina,svoj ljubavni zivot sam zapoceo prvom vezom koja se desila u 7. razredu Osnovne skole,tada sam imao 13 godina :)...
Naime u pitanju je bila devojka godinu dana starija od mene koju sam upoznao na jednoj ekskurziji skolskoj.
Zvala se Katarina, bila je prelepa,krupne zelene oci,svetlo-smedja kosa (kovrdzava),niska je bila imala je samo 1,60 m.
Zapravo to i nije bila bas prava veza,bez obzira na to bila je prepuna neznih osecanja i reci (nismo nimalo bili bezobrazni),mislio sam da je ona prva i prava.Jednog dana smo pricali o nasim buducim zanimanjima i ja sam prvi rekao da bih zeleo biti :) kad porastem nastavnik istorije (jer sam imao velika interesvanja za drustvene nauke,narocito za istoriju),ona je na to odgovorila da je to veoma lepo i da mi zeli svu srecu u tome,onda mi je rekla da bi ona volela biti policajka,upitao sam zasto bas policajka a ona je rekla samo da je to privlaci.
Nasmejao sam se i rekao u sali "AAA moja Kaca ce da bude opasna cura.(u nastavku texta saznacete zasto sam bas napisao za zanimanje)
otisili smo svako u svoju sobu (ona je bila isto u ekskurziji sa svojim razredom ali skola iz sasvim drugog mesta).
Posto sam te noci bio veoma tuzan jer nam se ekskurzija zavrsava za samo dva dana i pitao sam se da li cemo se ikada videti,a onda sam razmislio imam njen email i broj telefona znam gde zivi i u kom je gradu,stanovala je u kuci svojih roditelja u Beogradu,a ja sam stanovao u Novome Sadu gde i sad stanujem.Sutradan kad smo se nasli sav srecan sam rekao da cu za prolecni raspust je posetiti u Bg-u i da cemo se jos vidjati i uzivati,na to se ona nasmejala kao poludela i rekla je da sam ja samo prolazna sala i da nema nameru nista ozbiljno da ima samnom i samo se okrenula i otisla,srce mi je bilo slomnjeno po prvi put drugovi su pokusali da me utese ali bio sam neutesan u tom trenutku.Kada sam se vratio kuci sav slomnjen tugovao sam i nisam se usudio mojoj Katrini ni poruku da posaljem,mislio sam da ce me opet povrediti. bio sam razocaran u ljubav. Sledeca moja veza se dogodila na raspustu posle 8 razreda. Zvala se Tijana upoznao sam je u jednome kaficu,bila je drugarica devojke mog druga :).. Totalno otkacena i opustena bila je intersantna da me je uvek obasjavala pozitivnom energijom,mislio sam da je ona ta sa kojom cu da izgubim nevinost (ali isprva nisam nista ozbiljno planirao sa njom mislim na dugu vezu)
Jednom prilikom dok smo sedeli u parku,rekla mi je kako sam jako drag decko i fin,ali previse fin ja sam joj rekao da sam jednostavno takav i suvise sentimentalan ali ne verujem da cu moci da promenim to,nasmejala se i stavila mi glavu na rame,pozeleo sam da se taj trenutak nikada ne zavrsi ali mislim da je promenila svoj stav prema meni nakon toga ali ne znam razlog,nakon par nedelja sredinom avugsta dok smo se vracali sa bazena,videli smo maricu (kombi policije),videli smo devojku policajku kako izlazi iz kombija i Tijana je tad rekla kako joj je predivna uniforma i kako bi zelela jednog dana da i ona bude policajka :O,,, kakva slucajnost (odmah sam se setio Katarine mje bivse isto je to zelela i preznojao sam se u momentu). Tri dana nakon toga dobijam poruku u 7 ujutro kako moramo da se nadjemo sto pre i otisao sam kod nje nakratko nakon toga,i pokrenula je pricu kako uskoro pocinje skolska godina i kako necemo imati vremena jedno za drugo moramo se posvetiti skoli.. bla bla i rekla da svako bi trebao da krene na svoju stranu ..Da joj je zao i da zna kako sam osetljiv ali to je najlaksi nacin da se kaze i rekla je mozemo ostati priljatilji (iako sam neiskusan i osetljiv znao sam sta to znaci).u drugoj godini u srednjoj u rezred je dosla nova ucenica Jelena,niza crnka srnih ociju ali ipak svetlijeg tena :rumenko: lice mi je porumenilo kad sam je video sprijateljio sam se sa njom postali smo skolki drugari i bilo je divno prijateljstvo ali nisam smeo nista da preduzmem da krenem u vezu sa njom jer je vec imala decka video sam ga par puta posle skole,izgledao je previse uzdignuto umisljen.Izlgeda da je shvatio da mi se svidja Jelena i namerno me je gledao u oci dok ju je ljubio i tad sam bio jako tuzan ali toliko sam voleo Jelenu da nisam zeleo da mu nista kazem i sve sam to trpeo.Posle pr mseci
posvadjali su se i raskinuli . :( bila je jako tuzna plakala je,a ja sam je grlio i tesio,govorio sam kako nije vredan nje,njene dobrote ali nije uspevalooo jako tesko je bilo. Nakon sto ga je prebolela postajali smo sve bliskiji dok nisu pokle sve barijere i pao poljupac :) koji je ona nacinila trenutak je bio predivan da ne mogu da opisem.Nasa veza je nakon toga bila cudna jer je to bilo prijateljstvo sa :) uzvisenim neznim trenucima takodje je bila i dobra drugarica sa mojim drugom Dejanom postao sam ljubomoran jednostavno plasio sam je da cu je izgubiti .
Napomenuo sam mu da smo mi u divnoj vezi i da ne pokvari to a on je rekao: "Brate ne mogu da verujem da mozes to da pomislis
koji ti je ***** meni se ona ne svidja na nacin na koji se tebi svidja".Laknulo mi je ali je postojao tracak sumnje i veoma cudno nakon toga sam se prehladio imao sam jaku upalu grla i nakon nedelju dana,Kad sam krenuo u skolu normalno.Imao sam i sta da vidim sede zajedno u klupi mislim nisam se potresao,ali bilo mi je malo cudno i tog dana kad sam pricao sa njom rekla mi je da sam previse dobar za nju da me ne zasluzje,plakao sam tada kao mala beba ali nikoga nije bilo bas briga za moje suze . Kasnije sam saznao od drugarice Danijele da
su oni sada zajedno ali da ne brinem kao ona nije nista posebno samo jedna od mnogih A Deja je pokvaren lik i dobro je sto je sa njom oboje pokvareni ko ih "****" smirio sam se ali i dalje je u dusi tesko mislim izgubio sam devojku i dobrog druga.Nazvao sam ga dok dana nakon skole i pitao ga sta je jel poludeo .A on meni ona je kriva ona je mene izazivala o.O.
Kad smo se nasli udario sam ga jednostavno sam morao i on meni postao si agresivna stoka,moja Jelena ce biti policajka I takvi kao ti ce zbog nasilja zavriti iza resetaka.. Pitao sam se da li je to kletva( ne verujem u magijske aktivnosti ali ipak cudno je bilo) I zasto uvek policajka da li sada moram odmah po upoznavanjem sa nekom devojkom da je pitam sta ce biti,ne znam sta da radim sad...
 
Imaš osamnaest godina a počeo si da pripovedaš od sedmog razreda osnovne :neutral: Nisam tip koji će da se sprda kada neko napiše iskren post, kakva god da je situacija bila, ali, od osnovne škole j.bt :lol:

Nego.. Nemaš potrebe da pišeš to "tužna priča o mom ljubavnom životu".. Nije to tužna priča, to je obična priča, svi smo prošli kroz to kao tinejdžeri, ona kurrva nas nije htela :lol: Po tome kako si ispisao post i po tome što ti je i devojka rekla da si mnogo fin i drag, kapiram da si emotivac, verovatno nesiguran i previše ljubazan.. A mislim da niko ne voli previše fine likove.. Opusti se malo i nemoj da brineš i da se trudiš toliko.. Izvini što ne mogu da se uživim u tvoj problem i da ti udelim neki ko zna kakav savet, ali činjenica je da ti i nemaš neki problem.. Okej, imao si par takvih situacija.. Šta da ti kažem, dešava se.. Nije to u suštini ništa strašno, ne bi trebao da se brineš i otvaraš temu na forumu o nekoj patnji koju proživljavaš.. trebao bi da izađeš u kafanu sa drugarima, utoliš tugu u alkoholu i razbiješ neku flašu dok vičeš "Jelenaaaaaaaaaa" :lol:
 
Nikola ja se slazem sa Daedalusom ....tvoja prica je ...manje vise prica skoro svakog tinejdzera ...mislim da ne bi trebao bas odmah da se zaljubis u svaku devojku sa kojim se smuvas ...Ok ...kapiram lepo ti je sa njom i to sve ali ne bi trbao odmah tako da se vezes i da mislis da ce svaka od njih biti ljubav tvog zivota ...posebno u tim godinama ....ono zeezaj se malo ..opusti se ...ostavite te - nadji drugu ...ti ostavi nju :mrgreen: pa opet nadjes drugu :lol: i tako dok malo ne porastes :P onda ces bolje poznavati sebe i verovatno bolje birati devojke ...dok ne upoznas onu pravu ...a tinejdzeri i tinejdzerke lako ulaze u veze a jos lakse i brze ih zavrsavaju ...dakle sve je to normalno i kasnije ces na to gledati drugacije ... a sto se tice tog tripa za policajke ...mislim da je to cista slucajnost ...jer vecina mladih devojaka danas se loze na to da budu opasne ribe .... znaci sigurno nije nikakvo prokletstvo koje te prati ...evo npr i ja sam zelela da budem pandurka :lol:

puno srece i pozdrav :bye:
 
Pa meni se jedno vreme zalomilo da imam sve neke razvedene :) Počeo sam se smejati na sudbinu. Onda kada sam se skontao sa sadašnjom, pita me jedna drugarica: je li, jel ti i ova razvedena? Ja kažem: "Nije", a ona kaže: "E, konačno!" :D
Posle povežem da je moja tadašnja devojka, a današnja žena zapravo stara drugarica mojoj drugarici, koja me je ovo pitala :)

Isto sudbina. A tek koliko se devojaka pod imenom Maja vrtelo u mom životu... :) Pa opet sam znao da mi to nije sudbonosno ime :)

I za kraj: nikada nisam ni pomišljao da će mi supruga biti starija od mene, ali eto i to se desilo :) Dotad su sve bile mlađe - pa i ove razvedene.

Tako da: marš na basket! Da istreseš to iz sebe.
 
Pa meni se jedno vreme zalomilo da imam sve neke razvedene :) Počeo sam se smejati na sudbinu. Onda kada sam se skontao sa sadašnjom, pita me jedna drugarica: je li, jel ti i ova razvedena? Ja kažem: "Nije", a ona kaže: "E, konačno!" :D
Posle povežem da je moja tadašnja devojka, a današnja žena zapravo stara drugarica mojoj drugarici, koja me je ovo pitala :)

Isto sudbina. A tek koliko se devojaka pod imenom Maja vrtelo u mom životu... :) Pa opet sam znao da mi to nije sudbonosno ime :)

I za kraj: nikada nisam ni pomišljao da će mi supruga biti starija od mene, ali eto i to se desilo :) Dotad su sve bile mlađe - pa i ove razvedene.

Tako da: marš na basket! Da istreseš to iz sebe.
Ima li sad kakvih razvedenih a a? ;)
 

Back
Top