Prekrsaji u zemljama eu

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.969
Jel imo neko zaustavljanje u inostranstvu i iskustva s placanjem kazni?Evo meni danas stiglo nesto na nemackom iz austrije sa uplatnicom od 90e:lol:haha mozda im i platim..ok sad nismo u eu mogu da ga duvaju ili ako se tamo opet pojavim na granici mozda bi mogli da me smaraju..dal su mozda bolje povezane murije zemalja eu pa da me ceka placanje prilikom registracije a?
 
Joooj jooooj ne mogu da verujem pa kud bash tebi to da se desi......e jesi baksuz breeeeee

:think: jesi li kupio vignetu pre nego shto si ushao u Austriju?.... a oni imaju i one atomatske radare pored puta koji te samo uslikaju....

Ma shta te briga ne moj ni da platish,ko ih shisha...jednostavno nisi razumeo shta je to ;)
 
al sta posteni pa poslali..kupio sam vinetu kako oni mogu znati da nisam?koji radar ce snimiti da li je bila na soferki kad je ko fiskalni racun?nesto pise 100km..pa 27km..da nije to prekoracenje?pa tamo niko ne vozi ispod 140-150..dobro ja sam i do 190 al nije to:mrgreen:
 
Ma vigneta mora da se kupi a u slucaju da te policija zaustavi na putu vide da si je uplatio inace naravno da ne mogu da je vide...

Izgleda da jeste....vozio si 27km vishe nego shto si smeo jer kod njih je autoput ogranicen nije kao u Nemacku nogu na gas i pici,opet u Austriju morash da gledash malo i pored puta a ne samo ispred sebe
 
isao si preko 27 km plus sto imaju toleranciju 10 posto sto znaci ako si bio na autoputu gde je ogranicenje 130 plus 10posto tolerancije plus 27 pa ti vidi koliko si vozio i sreca da te nisu zaustavili zadrzali bi te duze da provere sve podatke a postojala bi mogucnost i na tehnicki da te posalju, moj ti jesavet plati jer ako te ponovo uhvate a nisi platio onda imada te bas izmaltretiraju. a radari postoje na celom autoputu pogotovo oko tunela . ja licno vozim oko 150 ali se pazim tamo gde su ogranicenja na otvorenom autoputu ti nece niko nista do 150
 

Back
Top