Porodica mladiću nije rekla za majčinu smrt dok nije položio prijemni ispit...

Qurajber

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.257
Nekoliko dana ranije, roditelji Shen Feija doživjeli saobraćajnu nesreću...

thumb.php


Dirljive fotografije Shen Feija, kineskog srednjoškolca, obišle su svijet. Mladića je, nakon polaganja izuzetno zahtjevnog prijemnog ispita za fakultet, sačekala porodica kako bi mu saopštila žalosnu vijest da je njegova majka umrla 12 dana ranije.

files.php


Njegovi roditelji doživjeli su saobraćajnu nesreću nakon što je Shen otputovao na pripreme za ispit "gaokao", težak oblik prijemnog ispita za fakultet, za koji se neki mladi Kinezi pripremaju priključeni na infuziju.

files.php


Majka je umrla u bolnici ubrzo nakon nesreće, a otac je u teškom stanju u bolnici. Kako bi mladić bio u stanju učiti i polagati "gaokao", porodica je odlučila da mu ne saopšte vijest o majčinoj smrti dok se ispiti ne završe.

files.php


U tome im je pomogla i policija i škola. Zajedno su od mladića krili istinu, ali su zajedno došli da mu saopšte vijest i pruže podršku.

files.php
 
Strasno, ne dao Bog nikome. Meni nisu javili kada sam u osnovnoj skoli bila, da su zamalo poginuli svo troje. da su bili u bolnici. Mene su ispratili a sestru vracali sa ekskurzije . Neki stranac ih je za malo usmrtio. Tata je ostao priseban i samo zahvaljujuci njemu su izbegli tragediju i da ne poginu . Da nije brzo reagovao, on bi ih u "puno" udario, i na mestu bi ostali svo troje mrtvi. ♥
 

Back
Top