Vučić opet otpao

jomini®

Elita
Poruka
16.801
U SNS se vodi tihi rat za funkciju šefa kabineta između Aleksandra Vučića i Vladimira Cvijana
I Vučić i Cvijan su svesni činjenice da je to možda i najuticajnija funkcija u državi, budući da je šef kabineta predsednika Republike, po zakonu, i sekretar Saveta za nacionalnu bezbednost.

"Vučić je izrazio želju, ali ga u stranci ubeđuju da to nije dobro rešenje. Čak ga i sam Nikolić odgovara. S druge strane, Cvijan je samouveren i ubeđen da bi upravo on trebalo da bude desna ruka predsednika"

Cvijan je inače, u advokatskom timu Joce Amsterdama, a bio je povezivan i s prisluškivanjem predsednice Vrhovnog saveta sudstva Nate Mesarović. Ima iskustva s radom u Predsedništvu, jer je 2010. godine napustio mesto generalnog sekretara tadašnjeg predsednika Borisa Tadića i prešao u redove naprednjaka.
Opšta anarhija i otimačina. :lol:

A vidimo da bi Cvijan hte o da bude desna ruka Nikoliću? Cenim da bi bio veoma zauzet. :hahaha:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Od ostalih funkcija u Nikolićevom kabinetu, poznato je da će Oliver Antić biti Nikolićev pravni savetnik, mesto će se naći i za Jasminu Mitrović Marić, uzdanicu porodice Karić, dok će pres služba biti poverena Stanislavi Pak, nekada novinarki Radio-televizije Srbije. Savetnik za pitanja bezbednosti biće još jedan Miloševićev čovek od poverenja - general Milorad Simić.

"Sve su to ljudi koje sam upoznao u svom političkom životu i u koje imam veliko poverenje", rekao je Nikolić.

Od 70 zaposlenih, koliko će ih biti u kabinetu, dobar deo činiće tehničko osoblje koje će Nikolić naslediti od svog prethodnika Borisa Tadića.
 
*ебо те "Блиц" и њихова СЛУЖБА ИЗМИШЉОТИНА и ПАКОСТИ..... ово је демантовано више пута... швапски БНД је ставио у службу разне новинарчиће врло ниског нивоа интелигенције и професионалне части.
Мито, ово није из Блица, а и никад и нигде није демантовано.
 
Tako je. Sve što napišu ti petparački mediji, koji služe za dezinformisanje javnosti, ne treba uzimati za ozbiljno. Obično bude sve suprotno, kao recimo NIN, nekad ozbiljna novina, pred drugi krug izbora 18. maja ispalili su neviđeni promašaj, na naslovnoj strani i uvodniku napisali - Nikolić gubitnik!!!

Ти медији, да не претрпе тотални колапс на тржишту, служе као МЕЛЕМ овим жутим губитницима...али време ће показати своје !
 
Ти медији, да не претрпе тотални колапс на тржишту, служе као МЕЛЕМ овим жутим губитницима...али време ће показати своје !

Кад би знао да читаш на страњским језицима, имао би могућност поређења мелема... Зато ће време показати - своје (кишу, сунце, сате, минуте, штагод...)
 
Ти медији, да не претрпе тотални колапс на тржишту, служе као МЕЛЕМ овим жутим губитницима...али време ће показати своје !

Ma pusti vreme i država treba nešto da uradi za svoju stabilnost i bezbednost. Ne mogu se puštati ti šalabajzeri, da nesmetano šire dezinformacije. Za svaku dezinformaciju šibnuti ih po džepu, pa kad nakupe 5 prekrašaja, katanac.
 
Ne verujem u ove info za Vučića jer je mnogo verovatnije da će on biti kandidat za neko Ministarstvo, pošto je koalicija DS i SNS za Vladu po meni već dogovorena kombinacija. Činjenica je da SNS pokazuje hronični manjak kadrova već u samom startu. Naime, potreban je čovek koji će biti šef pozamašne poslaničke grupe, a to ne mogu biti Jorgovanka i Vučić koji su viđeni za Ministre. Oni su čak imali problem sa biračkim odborima. Jasno je i da Oliver Antić zaista vodi glavnu reč, jer jedini ima dovoljno škole ...
 
Pa to ovaj jomini treba da se kandiduje za predsednika, pa kada ga izaberemo neka prav ikabinet po svojoj meri.

E moj jomini, baš bih voleo da te vidim kako obavljaš svoj posao, kada mnogo dobro znaš da soliš pamet svima oko sebe. Mora biti da boljeg od tebe nema.
 
I sta mi imamo sad od toga sto je *******i otpao iz kakvog ministarstva ili neceg drugog?nistaaa ama bas nistaa,samo smo dobili jos veci balast na ledjima jer ovi tek pocinju krasti i dok stignu ove koji su dosad lele ga nama.
 
yxa_A0128.jpg
 
I sta mi imamo sad od toga sto je *******i otpao iz kakvog ministarstva ili neceg drugog?nistaaa ama bas nistaa,samo smo dobili jos veci balast na ledjima jer ovi tek pocinju krasti i dok stignu ove koji su dosad lele ga nama.

Ovo je ta priča LAZO CARE !

A sve njihove žene gledaju jedna od druge i sve na iste prijeme i žurke odlaze...., hebote Dragi Bog, torbe od par somića, versaće i sl...., a o automobilima da i ne govorim ....
 
Ovo je ta priča LAZO CARE !

A sve njihove žene gledaju jedna od druge i sve na iste prijeme i žurke odlaze...., hebote Dragi Bog, torbe od par somića, versaće i sl...., a o automobilima da i ne govorim ....

Znam im ja fajtu dabogda oboleli,muski placaju maloletnice a zene im setaju maloletnike,orgijaju uz skupa pica a u mene children gladan svaki dan.
 

Back
Top