"ПРАВДА" се гаси ...

KomeTeor

Zainteresovan član
Poruka
256

Поштовани читаоци, због тешке економско-финансијске ситуације и отежаног начина пословања, дневни лист „Правда“ неће се појавити сутра на киосцима.
Захваљујемо се верним читаоцима.
Е сад, јел` не могу да објављују најновије пристигле вести са КИМ и око Владе - ИЛИ КАРИЋ ПРЕСУШИО.
ШТА ЛИ ЈЕ?
Можда је Ђило ипак јачи...
 

Поштовани читаоци, због тешке економско-финансијске ситуације и отежаног начина пословања, дневни лист „Правда“ неће се појавити сутра на киосцима.
Захваљујемо се верним читаоцима.
Е сад, јел` не могу да објављују најновије пристигле вести са КИМ и око Владе - ИЛИ КАРИЋ ПРЕСУШИО.
ШТА ЛИ ЈЕ?
Можда је Ђило ипак јачи...

Ne,nego ne sme da objavljuju ,sad vise nije to njihov politicki kurs,sad su pozicija,..ako..odavno su prestali biti objektivni
 

Поштовани читаоци, због тешке економско-финансијске ситуације и отежаног начина пословања, дневни лист „Правда“ неће се појавити сутра на киосцима.
Захваљујемо се верним читаоцима.
Е сад, јел` не могу да објављују најновије пристигле вести са КИМ и око Владе - ИЛИ КАРИЋ ПРЕСУШИО.
ШТА ЛИ ЈЕ?
Можда је Ђило ипак јачи...


ЕВО ОДГОВОРА:


Е, мој председниче, где си данас?

Tomislav-nikoli%C4%87-i-Boris-Tadi%C4%87-2-300x213.jpg


Истиче и осми сат крваве драме, која је почела јутрос око пола 9 нападом Кфора на барикаду у Рудару, а државне институције Србије се не оглашавају.

Док припадници Кфора пуцају на народ окупљен на барикадама, а становништво Рудара преживљава терор, о којем због прекида комуникација можемо да сазнамо само мали део, јавни сервис ЕУропске Србије извештава о мањим инцидентима. Из владе Србије се јавио само познати двојац Богдановић-Ивановић, да позову Кфор на уздржавање од силе, а Србе да се такође уздрже. За толико, нису ни морали да се труде, ионако нико не би ни приметио да се нису огласили.

Скупштина Србије наравно ћути. Тек су се јуче конституисали, па ваљда треба пустити људе на направе распоред седења и нове идентификационе картице. А, с обзиром да су они који би бар направили мало буке остали испод цензуса, од Скупштине и не треба очекивати неки глас.

Медији јављају да је Председник Србије одржао хитан састанак са Мирком Цветковићем и још неким министрима. Око пола 1 су завршили, али нико није давао изјаве. Ни после више од четири сата од почетка напада на грађане чији је председник, Томислав Никоић се није огласио.

Наравно да нико реално од њега не очекује да употреби оружану силу у одбрани грађана или да повећа борбену готовост војске. Али, могао је да покаже бар мало достојанства, и да се огласи саопштењем којим би макар осудио овај напад.

Јасно је да је јутрошњи напад био тест за новог председника, који је јуче положио заклетву. И, Николић је успешно положио овај тест. Показао се једнако пасивним као и његов претходник, и показао да неће реаговати ни вербално. Чак и ако у току дана нешто од њега и чујемо, касно је, није био ту кад је требало.

У изборној ноћи, када је проглашена Николићева победа, Срби на КиМ су славили. Вероватно су рачунали да ће у државним институцијама у Београду имати неког ко ће стати у њихову одбрану. Данас се показало да су погрешили, као што су погрешили и сви они који су поверовали да ће „онај Тома“, само кад освоји власт, водити другачију политику у односу на про-ЕУропски режим Тадић-Динкић-Дачић.

Јутрошњи догађаји су још једном показали да од српских институција постоје једино локалне самоуправе на северу КиМ, чији представници покушавају да истовремено сачувају животе угрожених Срба и бар мало достојанства српске државе на Косову и Метохији.

А, новоизабрани председник? Веоватно заузет списком званица за инаугурацију. Мора да се „одрекне четништва“ да би му дошао и Јосиповић, па не сме чак ни вербално да бар мало проба да брани исте оне Србе који су за њега гласали. После овога данас, могао би комотно да поднесе оставку и оде да пече своју „томовачу“, и нико не би приметио да није ту, јер данас када су сви приметили и очекивали га, он упадљиво није био присутан.
http://www.vaseljenska.com/misljenja/e-moj-predsednice-gde-si-danas/

.
 
ае људи мало да се уозбиљимо, нико данас не купује новине, сви читају преко нет-а, они ретки који купе новине су власници кафића који после баце те новине по столовима да муштерије читају док пију кафицу, и нешто страначких ликова и пензионера. будућност новина је у електронском облику. при томе ипак треба јасно одвојити нпр правду од смећа какво је нпр блиц, ал будућност им је иста, новине као такве ће се све мање штампати.
 
ае људи мало да се уозбиљимо, нико данас не купује новине, сви читају преко нет-а, они ретки који купе новине су власници кафића који после баце те новине по столовима да муштерије читају док пију кафицу, и нешто страначких ликова и пензионера. будућност новина је у електронском облику. при томе ипак треба јасно одвојити нпр правду од смећа какво је нпр блиц, ал будућност им је иста, новине као такве ће се све мање штампати.

Свакако,
Али служе за пропаганду - колико их чита преко нета - пар стотина.
Ако се нема пара за пропаганду - НЕМА ПОЛИТИКЕ
или се има пара - АЛИ ...
 
Како НЕ СМЕ, зашто НЕ СМЕ :dontunderstand:
Ко ДИКТИРА (ТоНи-ју) шта се сме?
Ja sam pravdu citala jedno vreme fakticki od njenog objavljivanja...i stavrno su bili objektivni koliko se moglo tada,onda su poceli menjati kurs,kkako je ovaj postao evropejac..tako da me ne cudi da ce se i ugasiti,jer ne mogu pratiti vise ono za sto su se zalagali kad su bili opozicija....veruj mi da su oni bili vise iznenadjeni da ce da pobede,nego narod...oni su lepo ziveli kao opozicija ,ususkani..a sad imaju odgovornost..a time i doziranu pricu
 
Ja sam pravdu citala jedno vreme fakticki od njenog objavljivanja...i stavrno su bili objektivni koliko se moglo tada,onda su poceli menjati kurs,kkako je ovaj postao evropejac..tako da me ne cudi da ce se i ugasiti,jer ne mogu pratiti vise ono za sto su se zalagali kad su bili opozicija....veruj mi da su oni bili vise iznenadjeni da ce da pobede,nego narod...oni su lepo ziveli kao opozicija ,ususkani..a sad imaju odgovornost..a time i doziranu pricu

Зашто ПОЗИЦИЈА мора да дозира - ЈЕЛ` ТО МОРА НЕШТО ДА КРИЈЕ ОД НАРОДА :dontunderstand:
 

Поштовани читаоци, због тешке економско-финансијске ситуације и отежаног начина пословања, дневни лист „Правда“ неће се појавити сутра на киосцима.
Захваљујемо се верним читаоцима.
Е сад, јел` не могу да објављују најновије пристигле вести са КИМ и око Владе - ИЛИ КАРИЋ ПРЕСУШИО.
ШТА ЛИ ЈЕ?
Можда је Ђило ипак јачи...

Provozao narod,a sad adio!
 

Back
Top