Sta kupujete na odmoru?

magnetiće obavezno....baš sam pre neki dan izbrojala da ih ima više od 150 komada
sreća pa imam veeeeliki frižider :lol:

Što se ostalih suvenira tiče klinci obavezno kupe priveske za ključeve,i naravno,svi se koriste istovremeno...kad neko od njih silazi niz stepenice cela kuća zvecka :)
Često putujem u poslednih par godina i više mi suveniri nisu mnogo interesantni...do sad bi ih bila puna kuća da sam sa svakog putovanja donosila po nešto :neutral:
 
...nakit, solje, maske i knjige - solje skupljam, maske takodje a knjige su mi zamena za suvenire koje ne volim nikako...uleti neki ram za slike i nakit...recimo filigransko srebro naprosto obozavam i uvek pazarim komadic...tu je negde i garderoba koju mahom uzimam van zemlje...
 
...ja sa godisnjeg kao najljepsi poklon nosim KARTU destinacije...koja nakon 7-14 dana nosanja po torbi, dzepovima...X puta otvorena i smotana, ispisana razlilcitim farbana olovaka, iscrtana linijama od tacke A do tacke B...izgleda kao karta stara X godina...

...nekad tako, premjestajuci stvari iz jednog u drugi ormar...naletim na te karte i kad ih jednu po jednu otvorim...povrate mi usopmene...(:
 
najvise volim garderobu prethodnih sezona na snizenju eventualno neke majcice po budzacima za 5e koje traju po 10 god..neku hranu koje ovde nema..na pr kantica od 1 kg vocnog jogurta ili vocni hleb

...ja sma jedne prilike, slucajno...naletio na jednu crkvicu na Rodosu...koja je bila na vrhu jednog brdasca...koje je imalo prelijep pogled na obalu i cijelo ostrvo...
Ona je bila udaljena nekih 25km od hotela u kojem sam bio...

Tada tamo slucajno narucih kafu (domacu) i domace slatko...koje narednoh 7 dana nisam mogao zaboraviti...svako jutro sam skuterom isao tamo kako bi jeo i pio pomenuto...
 

Back
Top