Да ли и ви осећате неку промену данас?

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.920
некако као да је неки црни облак,највећи из гомиле,нестао са неба изнад Србије..као да је један велики део терета спао са леђа Србије....некако се МНООГОО лакше дише...а и народ има неку нову дозу оптимизма које јуче није било..још да замукне сиктање љутих жутих гуја...па да се бацимо на растеривање осталих тамних облачића...:lol:
 
Да, да..:D....

А и напредњаци да се мало спусте на земљу јер не би никад Николић победио да није било гласача ДСС и осталих десничара!..:cool:

ako,ako reci mu...i ne samo dss glasaca nego i razocaranih ds glasaca,mislite da ih nema,da oni nisu doneli pobedu?
 
некако као да је неки црни облак,највећи из гомиле,нестао са неба изнад Србије..као да је један велики део терета спао са леђа Србије....некако се МНООГОО лакше дише...а и народ има неку нову дозу оптимизма које јуче није било..још да замукне сиктање љутих жутих гуја...па да се бацимо на растеривање осталих тамних облачића...:lol:

Osecam promenu da su od danas pocele na Krstarici da se pustaju sve neke narodne pesme od pamtiveka - od Sinana Sakica do turbo folka. :lol: :rotf: Tako, to je ta "kultura" koja je procvetala i koja valjda nije "sa osmehom gnjide". :lol: :rotf:

edit: Valjda je ovakav "osmeh" nekom prihvatljiviji: :tajna:


tomislavnikolic.jpg
 
Poslednja izmena:
некако као да је неки црни облак,највећи из гомиле,нестао са неба изнад Србије..као да је један велики део терета спао са леђа Србије....некако се МНООГОО лакше дише...а и народ има неку нову дозу оптимизма које јуче није било..још да замукне сиктање љутих жутих гуја...па да се бацимо на растеривање осталих тамних облачића...:lol:
Ja osjecam miris tamjana ! Udruzili se pop i grobar i donijeli promjenu !
 
некако као да је неки облак,највећи из гомиле,стао изнад Србије..као да је један велики део терета пао na lеђа Србије....некако се МНООГОО teze дише...а и народ има неку нову дозу pesimizma које јуче није било..још да замукне сиктање љутих гуја...па да се бацимо на растеривање осталих тамних облачића...:lol:


ovakva bi moja interpretacija bila .... ja ne vidim ni optimizam, ni da neko danas lakse dise .... cak sta vise sprema se oluja :)
 
некако као да је неки црни облак,највећи из гомиле,нестао са неба изнад Србије..као да је један велики део терета спао са леђа Србије....некако се МНООГОО лакше дише...а и народ има неку нову дозу оптимизма које јуче није било..још да замукне сиктање љутих жутих гуја...па да се бацимо на растеривање осталих тамних облачића...:lol:

Ja sam danas kupio vagu i saznao sam da sam smršao 4 kile od zimus. Ako je to do Tome hvala mu. :lol: Nek pripomogne još malo da se spustim ispod 100 kg i ja ću biti zadovoljan :lol:

Teško da se lakše diše. Ceo dan je neko teško vreme. Nikako da padne ta kiša da se spusti pritisak...
 
ovakva bi moja interpretacija bila .... ja ne vidim ni optimizam, ni da neko danas lakse dise .... cak sta vise sprema se oluja :)


треба времена да разбијеш страхове којим те жути кљукају 12 година...полако...то ће бити отрежњујући процес....
 
Poslednja izmena:
Ja sam danas kupio vagu i saznao sam da sam smršao 4 kile od zimus. Ako je to do Tome hvala mu. :lol: Nek pripomogne još malo da se spustim ispod 100 kg i ja ću biti zadovoljan :lol:

Teško da se lakše diše. Ceo dan je neko teško vreme. Nikako da padne ta kiša da se spusti pritisak...

e nije nego do onih koji koriste iste boje kao tvoj fc-nemas sta da jedes zbog njih:mrgreen:
 

Back
Top