Дачић: Компикованије је сада

Polemarchoi

Ističe se
Poruka
2.589
Дачић седи и вага. Пре два дана је постигао споразум са ДС, јуче је споразум још важио, данас је компликовано, а сутра се очекује формирање владе са напредном странком. Лепо би било видети владу СНС-СПС-ДСС без Динкића, Чанка, Чеде и мањина. Симболично би се показала успешност евроинтеграција и транзиције где би на челу земље био бивши радикал, а хапсио портпарол Слободана Милошевића.

http://www.b92.net/info/izbori2012/vesti.php?yyyy=2012&mm=05&dd=21&nav_id=611057
 
Дачић седи и вага. Пре два дана је постигао споразум са ДС, јуче је споразум још важио, данас је компликовано, а сутра се очекује формирање владе са напредном странком. Лепо би било видети владу СНС-СПС-ДСС без Динкића, Чанка, Чеде и мањина. Симболично би се показала успешност евроинтеграција и транзиције где би на челу земље био бивши радикал, а хапсио портпарол Слободана Милошевића.

http://www.b92.net/info/izbori2012/vesti.php?yyyy=2012&mm=05&dd=21&nav_id=611057


a zasto bez manjina? i unutar stranaka SNS SPS DSS imas pripadnike manjina kakav ti je to diskriminatorski stav? nema vlasti koja je bila rezim u Srbiji a da nije ukljucivala manjine!?
 
a zasto bez manjina? i unutar stranaka SNS SPS DSS imas pripadnike manjina kakav ti je to diskriminatorski stav? nema vlasti koja je bila rezim u Srbiji a da nije ukljucivala manjine!?

Pa sam si dao odgovor, ne trebaju im manjinske partije zato sto imaju pripadnike manjina na svojim listama. I tako treba da bude, manjine ne treba da imaju svoje nacionalisticke i cesto fasisticke stranke koje rade protiv srbije, nego umesto toga treba da se uclanjuju u normalne vecinske stranke. Tako je na zapadu. Manjinske stranke se uvaljuju samo drzavama koje zapad planira da rasturi.
 
Дачић седи и вага. Пре два дана је постигао споразум са ДС, јуче је споразум још важио, данас је компликовано, а сутра се очекује формирање владе са напредном странком. Лепо би било видети владу СНС-СПС-ДСС без Динкића, Чанка, Чеде и мањина. Симболично би се показала успешност евроинтеграција и транзиције где би на челу земље био бивши радикал, а хапсио портпарол Слободана Милошевића.

http://www.b92.net/info/izbori2012/vesti.php?yyyy=2012&mm=05&dd=21&nav_id=611057


Bila bi to odlicna vlada diskontinuiteta sa dosadasnjom pogubnom politikom , ali zasto bez manjina ??? .. sta njima fali ??? .. i u SNS , i DSS i SPS imas pripadnike manjina ...
 
a zasto bez manjina? i unutar stranaka SNS SPS DSS imas pripadnike manjina kakav ti je to diskriminatorski stav? nema vlasti koja je bila rezim u Srbiji a da nije ukljucivala manjine!?

Не видим разлог зашто мањине морају бити у власти. Власт треба да има 125+ посланика. Са или без мањина. Кад може без, боље без. Можде Вукадиновић, он је представник Влаха.
 
Bila bi to odlicna vlada diskontinuiteta sa dosadasnjom pogubnom politikom , ali zasto bez manjina ??? .. sta njima fali ??? .. i u SNS , i DSS i SPS imas pripadnike manjina ...

Мањинске странке су продужена рука влада матичних земаља. Не видим разлог за некакве муслимане, шиптаре и мађаре у власти ако није неопходно.
 
Poslednja izmena:
Дачић седи и вага. Пре два дана је постигао споразум са ДС, јуче је споразум још важио, данас је компликовано, а сутра се очекује формирање владе са напредном странком. Лепо би било видети владу СНС-СПС-ДСС без Динкића, Чанка, Чеде и мањина. Симболично би се показала успешност евроинтеграција и транзиције где би на челу земље био бивши радикал, а хапсио портпарол Слободана Милошевића.

http://www.b92.net/info/izbori2012/vesti.php?yyyy=2012&mm=05&dd=21&nav_id=611057

У праву си, цењени колега.

Ја мислим да је апсолутно фантастично да је Kingmaker у Србији данас Ивица Дачић. Он је једини који одлучује да ли ће влада на СВИМ нивоима, од парламента до градске владе Београда, бити формирана са ДС или са СНС. Николић ту има да му понуди тако много, а замисли само како би се Мркела радовао помиловању Мире Марковић и враћању породице Милошевић у Србију.

Сад се неки уједају за дупе што нису својевремено забранили СПС и ћоркирали Дачића. И не само да га нису ћоркирали, него су га рехабилитовали.

Ко са свињчетом тикве сади...
 
Давно рекох, још када су формирали претходну владу да ако неко може да ухапси и истера правду за претходних 12 година то је СПС. То је странка и кадар са искуством. Знају како се увући у све полуге државне власти, знају шта је прагматизам, знају суштину и сву љигавост политике, како зграбити најпрофитабилнија предузећа, како заузети одборе јавних установа... Демократија која их је срушила их је и оживела и нема назад. Од Дачићевог пендрека страдаће многи, а што је најлепше, они шта год урадили расте им подршка. Очекујем да сутра чујемо Дачића како смиреним тоном изјављује како је народ казнио Тадића, како се народна воља мора поштовати и на парламентарном нивоу и како је он природно увек ради за народ.
 
Bila bi to odlicna vlada diskontinuiteta sa dosadasnjom pogubnom politikom , ali zasto bez manjina ??? .. sta njima fali ??? .. i u SNS , i DSS i SPS imas pripadnike manjina ...
To bi bila vlast slicna onoj iz devedesetih .Razlika je u tome sto su se socijalisti prilicno promjenili . Da se ne zavaravamo
SNS su bivsi radikali . Da li su se i oni promjenili ili samo glume , pokazace vrijeme .Ja zelim da vjerujem da su se promijenili .
Mozda takva vlast i ne bi bila losa , mada ja sumnjam !
 
Биће предивно када СПС формира владу без ДС а Дачићеви пендреци се обруше на 'чуваре ватре' и ине петооктобраше када крену да блеје и цмиздре по улицама, мостовима и другим саобраћајницама које морају остати отворене.

Дачић! Дачић!
 
Дачић седи и вага. Пре два дана је постигао споразум са ДС, јуче је споразум још важио, данас је компликовано, а сутра се очекује формирање владе са напредном странком. Лепо би било видети владу СНС-СПС-ДСС без Динкића, Чанка, Чеде и мањина. Симболично би се показала успешност евроинтеграција и транзиције где би на челу земље био бивши радикал, а хапсио портпарол Слободана Милошевића.

http://www.b92.net/info/izbori2012/vesti.php?yyyy=2012&mm=05&dd=21&nav_id=611057

Tada bi se u potpunosti vratile '90-te.
SPS i radikali...
Doduše,malo našminkani.
Samo Šešelj fali.
 
Platio bih da malo,bezobrazno,ufurano prase izvisi u vlasti!!!

On i Ceda prasak,su dva po meni najveca ljigavca srpske politicke scene!!!

Не знам како то мислиш, па ДС је са СПС свезала партијске заставе и вратила их у политику на велика врата.

Дачић је данас једини који одлучује да ли ће ДС изгубити и на свим осталим нивоима осим председничких.

Цобе се задовољно смешка у црвеним вечним ловиштима и узима другу Титу томпус из кутије без питања.
 
Не знам како то мислиш, па ДС је са СПС свезала партијске заставе и вратила их у политику на велика врата.

Дачић је данас једини који одлучује да ли ће ДС изгубити и на свим осталим нивоима осим председничких.

Цобе се задовољно смешка у црвеним вечним ловиштима и узима другу Титу томпус из кутије без питања.


Ma kao likovi su mi ljigavi,znam ja njihove politicke stavove i kombinacije!

Volio bih da ih ne budu u vlasti!
 

Back
Top