Са 18% подршке на изборима комплетна власт

ДС је на овим изборима освојила 18% јер Чанак и СДП носе 3%. Они ће са 18% свих изашлих имати премијера, покрајину и најважније градоначелника. Није добра таква концетрација моћи са тако мало подршке.
Realno, kad se sve sracuna, to nije vise od 10%.
Al to vam je ta "parlamentarna demokratija".
 
Sta ste se utripovali sa tih osamanest posto, pa osamnaest posto. To je sasvim normalno za proporcionalni sistem. Ybg, kako bi onda Kostunica usao u parlament, a o Cedi i Dinkari da ne pricamo

Ко говори о Скупштини? То је мала дршка за све полуге власти у држави. хајде да имају 35% па и да каже човек, у реду, има неумњиву подршку. Али са 18% изашлих на изборе тј. 11% популације. Много је.
 
Нарано да је тачно јер је ДС ишао у коалицији са Чанком и СДП и још неколико мањих странака. Они не смеју да се појаве на изборима као ДС.

Imaš link, idi pročitaj, pa ćeš videti koliku zaista podršku ima DS.
 
ДС је на овим изборима освојила 18% јер Чанак и СДП носе 3%. Они ће са 18% свих изашлих имати премијера, покрајину и најважније градоначелника. Није добра таква концетрација моћи са тако мало подршке.

ma najbolje je da se da sva ta moc izbornim luzerima kako bi se zadovoljili apetiti vas krstasa :lol:
 
Ako pristanes na takve izborne uslove, nije prevara, ko sto sam vec rekao.
Trebala je opozicija, ako toga uopste ovde i ima, pre izbora da postavi pitanje, i revizije birackih spiskova, i samog izbornog sistema, i da ozbiljnije pripremi obezbedjivanje samog toka izbornog procesa i prebrojavanja glasova.

Неки и јесу попут ДСС. Само захваљујући ДСС је спречена много већа крађа на КиМ.
 
ДС је на овим изборима освојила 18% јер Чанак и СДП носе 3%. Они ће са 18% свих изашлих имати премијера, покрајину и најважније градоначелника. Није добра таква концетрација моћи са тако мало подршке.
Da, zato ce premijera verovatno imati SPS sa jos manje podrske.
 
Svi koji nisu glasali protiv Tadilididilija ili nisu uopšte izašli na izbore, a požale se da im ne valja država nakon formiranja vlade DS-SPS-PUPS-JS-LSV-LDP-Manjine, treba da stanu u red i popuše svakom od koala u toj nakaznoj koaliciji.
Imam par nekih šalabajzera koji tako šmrljave i kukaju a nikad ne izlaze na izbore, a baš sam ih okrpio... To je KUKAVIČLUK!! Neće da preuzmu ni taj deset ili sto hiljaditi deo odgovornosti ako opcija za koju evenrualno glasaju ne uradi ništa dobro!!
E pa onda gospodo drugovi, u red jedan po jedan i blajvajte erekciju gospodina druga Dačikija...
 
Svi koji nisu glasali protiv Tadilididilija ili nisu uopšte izašli na izbore, a požale se da im ne valja država nakon formiranja vlade DS-SPS-PUPS-JS-LSV-LDP-Manjine, treba da stanu u red i popuše svakom od koala u toj nakaznoj koaliciji.
Imam par nekih šalabajzera koji tako šmrljave i kukaju a nikad ne izlaze na izbore, a baš sam ih okrpio... To je KUKAVIČLUK!! Neće da preuzmu ni taj deset ili sto hiljaditi deo odgovornosti ako opcija za koju evenrualno glasaju ne uradi ništa dobro!!
E pa onda gospodo drugovi, u red jedan po jedan i blajvajte erekciju gospodina druga Dačikija...
Svako ko nije izasao na izbore i nije iskoristio svoje pravo da glasa protiv vlasti ili je precrtao listic
nema moralno pravo da pisne protiv formiranja ovakve vlasti . Samo pokazuje da je glup ili dvolican .
 
Ко говори о Скупштини? То је мала дршка за све полуге власти у држави. хајде да имају 35% па и да каже човек, у реду, има неумњиву подршку. Али са 18% изашлих на изборе тј. 11% популације. Много је.

Nije 11% populacije nego gradjana sa pravom glasa.
 

Back
Top