НЕМАЧКИ РАДИО: “Или су Срби решили да изврше самоубиство, или је влада фалсификовала

Tekila Gerila

Aktivan član
Poruka
1.113
НЕМАЧКИ РАДИО: “Или су Срби решили да изврше самоубиство, или је влада фалсификовала изборе?”

ВАЉДА СЕ ИЗ НЕМАЧКЕ БОЉЕ ВИДИ….

“На једној немачкој станици ”Радио Бранденбург„ управо је један популарни сатиричар коментарисао изборе. Ево његове процене:

”У Француској најзад је са власти сишао Саркози. Он је у очима Ф…ранцуза очигледно изгледао једнако непријатно као, рецимо, Берлускони Италијанима. Истина упешан, он је пре представљао неку карикатуру од државника, него уваженог политичког саговорника.

У Грчкој изборни резултати такође нису неочекивани. Народ просто није прихватио рецепте из Брисела и Вашингтона. Како да гласа за оне који су га управо и довели до финансијског банкрота и пропасти? Зато је и бирао крајње леве и десне странке.


Једино су у Србији, и поред катастрофалне политике владе, бирачи и даље показали поверење владајућој коалицији. Ту нешто није у реду. Или су Срби решили да изврше самоубиство, или је влада фалисфиковала изборе? Треће могућности не видим….”

http://facebookreportermonitor.wordpress.com/2012/05/11/немачки-радио-или-су-срби-решили-да-из/
 
НЕМАЧКИ РАДИО: “Или су Срби решили да изврше самоубиство, или је влада фалсификовала изборе?”

ВАЉДА СЕ ИЗ НЕМАЧКЕ БОЉЕ ВИДИ….

“На једној немачкој станици ”Радио Бранденбург„ управо је један популарни сатиричар коментарисао изборе. Ево његове процене:

”У Француској најзад је са власти сишао Саркози. Он је у очима Ф…ранцуза очигледно изгледао једнако непријатно као, рецимо, Берлускони Италијанима. Истина упешан, он је пре представљао неку карикатуру од државника, него уваженог политичког саговорника.

У Грчкој изборни резултати такође нису неочекивани. Народ просто није прихватио рецепте из Брисела и Вашингтона. Како да гласа за оне који су га управо и довели до финансијског банкрота и пропасти? Зато је и бирао крајње леве и десне странке.


Једино су у Србији, и поред катастрофалне политике владе, бирачи и даље показали поверење владајућој коалицији. Ту нешто није у реду. Или су Срби решили да изврше самоубиство, или је влада фалисфиковала изборе? Треће могућности не видим….”

http://facebookreportermonitor.wordpress.com/2012/05/11/немачки-радио-или-су-срби-решили-да-из/

Поштен неки Шваба. :D
 
Ovim je jasno receno da Nemacka zna kakvu katastrofalnu politiku za Srbiju je vodio Tadic, i da bi logicna posledica njegovog javasluka bila njegova smena, ocigledno je da je to ocekivano, sta vise i prizeljkivano. A kako bi oni mogli ocekivati i prizeljkivati pobedu nekog koji nije od njih instaliran u zamenu za njihove igrace. To objasnjav zasto nemacki mediji nista o izborima u Srbiji nisu prenosil. Jednostavno, bili su iznenadjeni ovim rezultatima, sad kad imaju novog konja za trku (Nikolica) moguce je da se uskoro i oglase o izbornoj kradji, ali to bi izazvalo sumnju kod biraca, pa iz tog razloga verovatno i cute
 
Čekaj, sad će da dođe Blajbi i da ti objasni kako mi u Srbiji odlično živimo. Pusti ti Nemce, Blajbi je u pravu...
Nemci ni ne slute Srpsku taktiku ulaska u EU: Srbi će biti među prvima koji su ušli u Evropu bez teritorije, jer kažu da to tamo i nije toliko bitno, važan je narod a ne tamo neke šumetine i pašnjaci.
 
Једино су у Србији, и поред катастрофалне политике владе, бирачи и даље показали поверење владајућој коалицији. Ту нешто није у реду. Или су Срби решили да изврше самоубиство, или је влада фалисфиковала изборе? Треће могућности не видим….”
]

Ja vidim trecu mogucnost..
Da nas vec jednom ostave na miru ti Nemci..
Svojim vrsljanjem po Srbiji...
 
Ево шта "ћорави Шваба" није видео, што и није чудо, али изгледа да ни многи овде нису видели:

Француска има десницу и левицу, Грчка има левицу и деснмицу, СРБИЈА НЕМА НИ ЛЕВИЦУ НИ ДЕСНИЦУ, те сходно томе народ није ни имао за кога да гласа.
У Србији су партије претворене у политичке гангове и прћије тајкуна.
Зато ћемо плебисцитом створити нови систем у којем ови лажни политичари више неће моћи да заузимају ниједну политичку функцију, а многи ће и кривично одговарати.

Тај плебисцит, односно Општенародно Изјашњавање ће бити прва прилика народу да "гласа" за себе и свој опстанак и бољитак.
Кад није могло регуларним, завршиће се неуобичајеним, мада потпуно демократским начином.

РЕШЕЊА НЕМА БЕЗ ПРОМЕНЕ СИСТЕМА, А СИСТЕМ СЕ МЕЊА ПЛЕБИСЦИТОМ А НЕ ИЗБОРИМА НА КОЈИМА НЕМА ИЗБОРА.:cool:

http://www.saborsrba.com/articles/36
 
Poslednja izmena:
Ево шта "ћорави Шваба" није видео, што и није чудо, али изгледа да ни многи овде нису видели:

Француска има десницу и левицу, Грчка има левицу и деснмицу, СРБИЈА НЕМА НИ ЛЕВИЦУ НИ ДЕСНИЦУ, те сходно томе народ није ни имао за кога да гласа.
У Србији су партије претворене у политичке гангове и прћије тајкуна.
Зато ћемо плебисцитом створити нови систем у којем ови лажни политичари више неће моћи да заузимају ниједну политичку функцију, а многи ће и кривично одговарати.

Тај плебисците, односно Општенародно Изјашњавање ће бити прва прилика народу да "гласа" за себе и свој опстанак и бољитак.
Кад није могло регуларним, завршиће се неуобичајеним, мада потпуно демократским начином.

РЕШЕЊА НЕМА БЕЗ ПРОМЕНЕ СИСТЕМА, А СИСТЕМ СЕ МЕЊА ПЛЕБИСЦИТОМ А НЕ ИЗБОРИМА НА КОЈИМА НЕМА ИЗБОРА.:cool:

http://www.saborsrba.com/articles/36

Ја ћу врло радо да учествујем у плебисциту у смислу подршке идејама директне демократије и меритократије, али ме и занима шта ће ови за које сам гласао да ураде, доста су динамични...
 
Ево шта "ћорави Шваба" није видео, што и није чудо, али изгледа да ни многи овде нису видели:

Француска има десницу и левицу, Грчка има левицу и деснмицу, СРБИЈА НЕМА НИ ЛЕВИЦУ НИ ДЕСНИЦУ, те сходно томе народ није ни имао за кога да гласа.
У Србији су партије претворене у политичке гангове и прћије тајкуна.
Зато ћемо плебисцитом створити нови систем у којем ови лажни политичари више неће моћи да заузимају ниједну политичку функцију, а многи ће и кривично одговарати.

Тај плебисцит, односно Општенародно Изјашњавање ће бити прва прилика народу да "гласа" за себе и свој опстанак и бољитак.
Кад није могло регуларним, завршиће се неуобичајеним, мада потпуно демократским начином.

РЕШЕЊА НЕМА БЕЗ ПРОМЕНЕ СИСТЕМА, А СИСТЕМ СЕ МЕЊА ПЛЕБИСЦИТОМ А НЕ ИЗБОРИМА НА КОЈИМА НЕМА ИЗБОРА.:cool:

http://www.saborsrba.com/articles/36

Pa kod nas DS predstavlja neku levicu a SNS i dalje neku desnicu, koliko ja shvatam političku scenu...
 
Ја ћу врло радо да учествујем у плебисциту у смислу подршке идејама директне демократије и меритократије, али ме и занима шта ће ови за које сам гласао да ураде, доста су динамични...

НА КРАЈУ ЋЕ СЕ ПРИДРУЖИТИ, КАО ШТО СУ ПРЕДЛАГАЛИ НА ПОЧЕТКУ, ПА ЗАЛУТАЛИ У "ПОЛИТИЧАРЕЊЕ"...
ПУСТИЛИ СМО ИХ ДА ВИДЕ ДА ОД ТОГА НЕМА НИШТА:)
 
Poslednja izmena:
Pa kod nas DS predstavlja neku levicu a SNS i dalje neku desnicu, koliko ja shvatam političku scenu...

Без и трунке жеље да те, не дај Боже, вређам, морам ти рећи да слабо схваташ политичку сцену Србије,
Српски политичари су брука и за ту професију, а камоли за народ.
У Србији нема ни партија, ни политичара, него гангова и политгангстера.
Видећеш да ће их се одрећи и њихове "колеге"...
Тадфић и Ивица левичари?!:roll:
Тома десничар?! :eek:

http://narod.rs/2012/05/03/zasto-srbija-mora-ostati-bez-politicara/
 

Back
Top