savet za plejerom u puntu

Poslednja izmena:
Ovaj treci bi odgovarao i nije jos prodat,ali interesuje me jedno jer ce normalno raditi i cd sarzer jer to imam na autu ali neznam dali on funkcionise jedino sa onim navigacionim plejerom ili moze i sa klasicnim cd plejerom.Imam vufer u gepeku i neznam dali ce sa ovim sve normalno raditi.
 
Moras prvo da proveris dali je skinut can check jer ne moze da se ubaci iz auta u auto i nema klasicni kod da se ukuca.
To skidanje se naplacuje 1000 dinara cisto da znas a kad nazoves pitaj dali je skinut can jer ti sigurno nece raditi ako se ne skine tj ispisace ti na ekranu CAN CHECK. Taj sto nije prodat je iz Punta mk2a tj onog sa uskim farovima a onaj iz mk2b sa velikim farovima je lepsi i skuplji za 10 eura.
Ako te interesuje proverena varijanta pisi mi na pp i mozes dobiti na kucnu adresu ispravan uredjaj sa skinutim kenom.:)
 
Uzeo sam JVC plejer i imam problem sada da ga ubacim odnosno viri barem 1cm do 2cm i to zbog neke plastike u dnu postolja za plejer gde stoji u puntu e sada neznam kako to da uklonim dali jednostavno da ga slomim ili da nekako prerezem to da bi stao do kraja ovaj nov plejer
 
Sa JVC si se bas usrecio!:mrgreen:
Naravno imas adapter u koji stavljas taj plejer? Sta si imao pre nego sto si kupio taj plejer?
Ako imas adapter onda ne bi trebalo da ti ista kaci nazad i zato pretpostavljam da ga nemas.
On izgleda ovako.
72r6fn.jpg
 
Poslednja izmena:
Sredio sam sve hvala na pomoci malo su kablovi izgleda kacili jer sam od tolike nervoze maltene nogom nabijao taj plejer unutra tako da je uspeo da udje na silu.Nerazumem se toliko u plejere ali sasvim odlcino daje zvuk na svim zvucnicima 4+2 plsu fabricki bas u gepeku.
 
Nema za Punto stalak sa casama nego samo ono sa rupom u koju mozes da stavis sitnice ili mobilni ili tako nesto.
Pogotovo ne sa casama jer ti stoji sarzer kod menjaca i to pod dobrim uglom.Znam neke koji su tu stavili plejer a gore tu ,nazovimo je ,fioku.
 
Ne znam dali ti je poznato da mnogi hoce bas tu konzolu kao sto ti imas jer je mnogo lepsa.:)
A te case kad realno koristis u voznji? Nikad jer flasirani sokici su majka i obicno je tad neko sa tobom u kolima ko ce da ti prinese da malko cugnes.
 

Back
Top