kupanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sa kucnim vaspitanjem bih se slozila. Mom sinu je jedan decak dobacio, kada je cuo izgovor, da se vrati odakle je dosao. A ovaj moj, naivan, kaze "ali kod mene ima Dunav, nema more". Da, kod nas se sa decom o tome i ne prica.

Hrvati "hrane" sopstvenu decu najjačim otrovima !
To da se zna.
Nije nikakva metafora.
Zato su oni mladi sa slika onoliko sluđeni !
 
cekaj prvo priznas da si komplexas a onda bi kao mene da analiziras..pa zar susta suprotnost tebi nije pohvala?

priznam...:rumenko:

...nemoj da počnem da te uhodim kao što ti uhodiš mene...samo što kad ja budem uhodio tebe, neće da ti bude prijatno, jer ti svaka poruka isijava biserima...ti kad mene uhodiš to je smešno...
 
priznam...:rumenko:

...nemoj da počnem da te uhodim kao što ti uhodiš mene...samo što kad ja budem uhodio tebe, neće da ti bude prijatno...ti kad mene uhodiš je smešno...

glupanderu nisam te u zivotu citirao sto se osecas ugrozeno samo sam ti skrenuo paznju da smaras svoju temu..a ti opet ko zenturaca pominjes nesto od ranije ne bi li kao pokazo stav i cvrstinu..uf uf
 
slušaj mačose...ostavi me na miru jer me mrzi da se bakćem tobom...ako oćeš da učestvuješ na temi ok, izvoli dobrodoš'o si k'o i svi...ako nećeš, koj' si ****** uopšte pisao...nema šta ti meni da otvaraš oči da smaram, znam da je tema glupa...
 
Sa kucnim vaspitanjem bih se slozila. Mom sinu je jedan decak dobacio, kada je cuo izgovor, da se vrati odakle je dosao. A ovaj moj, naivan, kaze "ali kod mene ima Dunav, nema more". Da, kod nas se sa decom o tome i ne prica.
Искрено, и дa су ти изудaрaли синa, не би ми било жaо, мaдa бих више волео дa изудaрaју оне који су гa тaмо одвели..
 
Искрено, и дa су ти изудaрaли синa, не би ми било жaо, мaдa бих више волео дa изудaрaју оне који су гa тaмо одвели..

Што се мене тиче, мени не иде у прилог дa они зaрaде од мене..

Ja idem tamo vec desetak god. u nazad i budem bar mesec dana. Stvarno, sem tih, retkih, opaski nisam imala problema. Cak ne brinem ni za kola zbog tablica. Ma, ide i njima u prilog da zarade, a ne da rasteruju turiste.

Hrvati "hrane" sopstvenu decu najjačim otrovima !
To da se zna.
Nije nikakva metafora.
Zato su oni mladi sa slika onoliko sluđeni !

Tako vam je svugde preko na zapadu. Mislite da su Englezi fini, kao gospoda, ovo ono...?

Pa u februaru smo bili tamo. Prosjak na ulici skontao da ne pričamo po njihovom i dobaci nam nešto. Za malo pa da se nasmejem. Isti slučaj sa dvoje narkomana/alkoholičara u parku. Momak i devojka, navalili na nas da im nešto damo, pa kada im ovaj kolega reče da ga ne diraju na srpskom, oni nešto dobaciše, onako imperijalno i moćnički :)

Samo su nam se rusi osmehivali kada kažemo da smo srbi, jer nas vole. Iranci su samo rekli: "Jugoslavija? Tito?", i isto se smejali.
 
Tako vam je svugde preko na zapadu. Mislite da su Englezi fini, kao gospoda, ovo ono...?

Pa u februaru smo bili tamo. Prosjak na ulici skontao da ne pričamo po njihovom i dobaci nam nešto. Za malo pa da se nasmejem. Isti slučaj sa dvoje narkomana/alkoholičara u parku. Momak i devojka, navalili na nas da im nešto damo, pa kada im ovaj kolega reče da ga ne diraju na srpskom, oni nešto dobaciše, onako imperijalno i moćnički :)

Samo su nam se rusi osmehivali kada kažemo da smo srbi, jer nas vole. Iranci su samo rekli: "Jugoslavija? Tito?", i isto se smejali.

Ova tema polako poprima oblik politicke rasprave. Da se mi vratimo na ono lepo: more, sunce, koktelcice,... :cool:
 
pa nisi valjda očekivo nešto inteligentno...:lol:
tema je dojajno glupa, ono...u rangu vikend ukrštenice...da prođe vreme...a to što komentarišem...pa valjda si do sad provalio da patim od toga da budem u centru pažnje, da se ističem, da me vide...kompleksi bato...kompleksi...

...rekoh ti...: aj na tetkama da kačiš sličke mišića a mene mani...
bolje nego da krenem ja tebe da analiziram...jer si ti slučaj samo takav...


:hahaha1:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top