kupanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jos nista nije sigurno ali ako budemo isli idemo u nas stan u Baru....meni je more vec dojadilo odavno ali je za sina bolje da je sto duze dole....narocito kad krene ambrozija....
 
hrvacko more je go ******, dobro, možda ona ostrva, al tamo nisam ni bijo...doduše neam namere ni da idem, al ono što sam vido je da nemaju pjesak, te im je stoga normalno more čisto, al zato ima puno ježeva i mjesta za provjesti...ali ko od nas ima kintu za bacati po diskačima...
 
Ako si iz Srbije,proveri svaku sitnicu pre polaska.
Naročito,da li čvrsto stoji flaster na ustima....
Preko dana - ništa iće,ništa piće,ništa zboruvanje....
Tek kad zađe Sunce.
Po zakonima Ramazana.
I vratićeš se u Srbiju preplanula,ali ne olupana !
:) Poslednje 3-4 god. je bas opusteno. Bila sam na zivim svirkama gde se izvodila ex yu muzika i sve je bilo ok. Cak su domaci pevali i "Djurdjevdan". Mislim (nadam se) da su nove generacije prestale da se saplicu o repove. Zavisi verovatno i od dela. Opusteno trazim kafu (ne kavu) sa mlekom (ne mlijekom). Do sada nisam imala problema...
 
hrvacko more je go ******, dobro, možda ona ostrva, al tamo nisam ni bijo...doduše neam namere ni da idem, al ono što sam vido je da nemaju pjesak, te im je stoga normalno more čisto, al zato ima puno ježeva i mjesta za provjesti...ali ko od nas ima kintu za bacati po diskačima...

A vidiš, ovo ni ne znam... Ma kažem ti, mene to ne privlači. Ni ovo u Crnoj Gori nije neka kombinacija, a ja više volim 15 dana provesti u prevoznom sredstvu i puno puno putovati. Ali sve je to u zemljama snova...
 


BG-flag.jpg
 
A vidiš, ovo ni ne znam... Ma kažem ti, mene to ne privlači. Ni ovo u Crnoj Gori nije neka kombinacija, a ja više volim 15 dana provesti u prevoznom sredstvu i puno puno putovati. Ali sve je to u zemljama snova...

da, al da ja vozim...a ne da nemogu stati se ispišati kad se meni prohte, nego kad se šoferu prohte...i to još za moje pare...:/
 
:) Poslednje 3-4 god. je bas opusteno. Bila sam na zivim svirkama gde se izvodila ex yu muzika i sve je bilo ok. Cak su domaci pevali i "Djurdjevdan". Mislim (nadam se) da su nove generacije prestale da se saplicu o repove. Zavisi verovatno i od dela. Opusteno trazim kafu (ne kavu) sa mlekom (ne mlijekom). Do sada nisam imala problema...

Hrvati će se promeniti kad im izumru tri naredne generacije.
Ni to nije potpuno sigurno.
Oni političko usmeravanje dobijaju u kući i nedeljom na misama.
Ređe obrazovanjem u školskim klupama.
 
a ti si brojo moje poruke...?
ko je sad opičeniji...ja što blebećem ko navijen il ti što mi prebrojavaš poruke...? :lol:
aj ti blago meni na tetkama da im pokazuješ trbušnjake i bicepse, a mene zajebi...
 
glupa tema a znao sam po uvodom postu da ces smaras..mislim ono kao usmeravas temu do jaja je teska pa je potrebno svaki post prokomentarisati
pa nisi valjda očekivo nešto inteligentno...:lol:
tema je dojajno glupa, ono...u rangu vikend ukrštenice...da prođe vreme...a to što komentarišem...pa valjda si do sad provalio da patim od toga da budem u centru pažnje, da se ističem, da me vide...kompleksi bato...kompleksi...

...rekoh ti...: aj na tetkama da kačiš sličke mišića a mene mani...
bolje nego da krenem ja tebe da analiziram...jer si ti slučaj samo takav...
 
Hrvati će se promeniti kad im izumru tri naredne generacije.
Ni to nije potpuno sigurno.
Oni političko usmeravanje dobijaju u kući i nedeljom na misama.
Ređe obrazovanjem u školskim klupama.
Sa kucnim vaspitanjem bih se slozila. Mom sinu je jedan decak dobacio, kada je cuo izgovor, da se vrati odakle je dosao. A ovaj moj, naivan, kaze "ali kod mene ima Dunav, nema more". Da, kod nas se sa decom o tome i ne prica.
 
pa nisi valjda očekivo nešto inteligentno...:lol:
tema je dojajno glupa, ono...u rangu vikend ukrštenice...da prođe vreme...a to što komentarišem...pa valjda si do sad provalio da patim od toga da budem u centru pažnje, da se ističem, da me vide...kompleksi bato...kompleksi...

...rekoh ti...: aj na tetkama da kačiš sličke mišića a mene mani...
bolje nego da krenem ja tebe da analiziram...jer si ti slučaj samo takav...

Savako se češe tamo gde ga svrbi :)
 
pa nisi valjda očekivo nešto inteligentno...:lol:
tema je dojajno glupa, ono...u rangu vikend ukrštenice...da prođe vreme...a to što komentarišem...pa valjda si do sad provalio da patim od toga da budem u centru pažnje, da se ističem, da me vide...kompleksi bato...kompleksi...

...rekoh ti...: aj na tetkama da kačiš sličke mišića a mene mani...
bolje nego da krenem ja tebe da analiziram...jer si ti slučaj samo takav...
cekaj prvo priznas da si komplexas a onda bi kao mene da analiziras..pa zar susta suprotnost tebi nije pohvala?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top