U Blicu propagandni letak Ministarstva poljoprivrede, trgovine, šumarstva...

Demokratska stranka krši predizbornu tišinu i građanima Kikinde deli supu, pirinač i konzerve!?

demokratska-stranka.jpg


Обратити пажњу на малу кесу у левој руци!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
E ovako u današnjem Blicu bio je letak Ministarstva poljoprivrede, trgovine, šumarstva i vodoprivrede - Projekat razvoja navodnjavanja u Republici Srbiji - Voda do svake njive gde onaj Dušan Petrović govori kako je budžet za poljoprivredu povećan za 44% itd. itd. Da li mislite da je to kršenje izborne tištine?

У питању је "Бљиц" ... ? Још се питаш да ли је кршење изборне тишине ??
 
србија данас-веће понижење од овог нема и ако је ово по закону онда је дно дна много високо које србија неће скоро моћи да дохвати:sad2:

Није битан закон, битно је то понижење о коме причаш!
Да се неко понизи овако, да иде можда и против себе
И ДА СЕ ПРОДАЈЕ ЗА ДВЕ КЕСЕ ОСНОВНИХ ПОТРЕПШТИНА ЈЕР МОРА...
ЈЕ Л ТО ОНА БРИГА О ЉУДИМА И ЊИХОВОМ СТАНДАРДУ
АКО ВЕЋ ТЕРИТОРИЈУ НИСУ ХТЕЛИ ДА ЧУВАЈУ!
ЈАД И БЕДА ДАНАШЊЕ СРБИЈЕ!
 
E sada da li se sećate kako sam celo vreme pričao da su Radikali sklopili savez sa DS-om.
A sada se držite :
Sinoć su privedena trojica članpva SRS-a u policiju zbog skidanja plakata SNS-a i postavljanja antikampanjskih plakata umesto istih , jedan od privedenih je zamenik jednoga od lokalnih odbora SRS-a koji je i u policiji i priznao da siu propagandni materijal podigli u jednom od lokalnih odbora DS-a a da je njihovu izradu finansirao sam (ko drugi nego) Đilas- vrli gradonačelnik beograda.
Toliko , i sretne sutrašnje izbore..
 
E sada da li se sećate kako sam celo vreme pričao da su Radikali sklopili savez sa DS-om.
A sada se držite :
Sinoć su privedena trojica članpva SRS-a u policiju zbog skidanja plakata SNS-a i postavljanja antikampanjskih plakata umesto istih , jedan od privedenih je zamenik jednoga od lokalnih odbora SRS-a koji je i u policiji i priznao da siu propagandni materijal podigli u jednom od lokalnih odbora DS-a a da je njihovu izradu finansirao sam (ko drugi nego) Đilas- vrli gradonačelnik beograda.
Toliko , i sretne sutrašnje izbore..
\


ako cemo posteno, bolje DS nego kvazi opoziciioni tomislav.
makar zna na cemu si.
sa ovom predizbornom situacijom, svaki normal bi podrzao tadica. i ja ga podrzavam, da sto srbija prsne i zna koga da krivi i obesi kom unjaru na terazijama u pravi cas.

ako to sve uzmes u obzir, pateticni kragujevcanin, kome je dosadilo da bude pasha i koji bi da bude kalif je najveci politicki neprijatelj srbije, ispred nato i eu.
 
Није битан закон, битно је то понижење о коме причаш!
Да се неко понизи овако, да иде можда и против себе
И ДА СЕ ПРОДАЈЕ ЗА ДВЕ КЕСЕ ОСНОВНИХ ПОТРЕПШТИНА ЈЕР МОРА...
ЈЕ Л ТО ОНА БРИГА О ЉУДИМА И ЊИХОВОМ СТАНДАРДУ
АКО ВЕЋ ТЕРИТОРИЈУ НИСУ ХТЕЛИ ДА ЧУВАЈУ!
ЈАД И БЕДА ДАНАШЊЕ СРБИЈЕ!
битан је закон итекако и ово ко ради МОРА ДА БУДЕ САНКЦОНИСАН ЈЕР ЈЕ ОВО КРИВИЧНО ДЕЛО
 
E sada da li se sećate kako sam celo vreme pričao da su Radikali sklopili savez sa DS-om.
A sada se držite :
Sinoć su privedena trojica članpva SRS-a u policiju zbog skidanja plakata SNS-a i postavljanja antikampanjskih plakata umesto istih , jedan od privedenih je zamenik jednoga od lokalnih odbora SRS-a koji je i u policiji i priznao da siu propagandni materijal podigli u jednom od lokalnih odbora DS-a a da je njihovu izradu finansirao sam (ko drugi nego) Đilas- vrli gradonačelnik beograda.
Toliko , i sretne sutrašnje izbore..

"Е кад се сад нисам шлогирао!"
Ево СВЕ ТИ ВЕРУЈЕМ(о)!

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
битан је закон итекако и ово ко ради МОРА ДА БУДЕ САНКЦОНИСАН ЈЕР ЈЕ ОВО КРИВИЧНО ДЕЛО

Па добро де, наравно да је битан, али је битније понижење до кога је доведен свако од нас!
О томе ти говорим, а наравно да од санкција неће бити ништа!
 
\


ako cemo posteno, bolje DS nego kvazi opoziciioni tomislav.
makar zna na cemu si.
sa ovom predizbornom situacijom, svaki normal bi podrzao tadica. i ja ga podrzavam, da sto srbija prsne i zna koga da krivi i obesi kom unjaru na terazijama u pravi cas.

ako to sve uzmes u obzir, pateticni kragujevcanin, kome je dosadilo da bude pasha i koji bi da bude kalif je najveci politicki neprijatelj srbije, ispred nato i eu.

флекави скот је заслужио доживотну одавно:cool:
 
"Е кад се сад нисам шлогирао!"
Ево СВЕ ТИ ВЕРУЈЕМ(о)!

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
mENI NE MORAŠ DA VERUJEŠ , ALI POSTOJI POLICIJSKI ZAPISNIK I SVE IZJAVE I SVE TO NA FEJSBUKU JE OPBJAVLJENO I TO POD IMENOM I PREZIMENOM , A TI U ŠTA ĆEŠ DA VERUJEŠ JE TVOJA STVAR I STVAR TVOGA UVERENJA.
SORY CAPS MI OSTAO UKLJ.
 
mENI NE MORAŠ DA VERUJEŠ , ALI POSTOJI POLICIJSKI ZAPISNIK I SVE IZJAVE I SVE TO NA FEJSBUKU JE OPBJAVLJENO I TO POD IMENOM I PREZIMENOM , A TI U ŠTA ĆEŠ DA VERUJEŠ JE TVOJA STVAR I STVAR TVOGA UVERENJA.
SORY CAPS MI OSTAO UKLJ.

постоји и записник да је богољуб звани салата криминалац који је оштетио буџет Р. Србије па преподобном то није нимало сметало да се са њим ухвати у коло да се тиме рекламира:rotf::rotf::hahaha1::hahaha1:као канализационим партнером
 
Па добро де, наравно да је битан, али је битније понижење до кога је доведен свако од нас!
О томе ти говорим, а наравно да од санкција неће бити ништа!

онај који уцењује људе са кесом нечега да гласају за њега је у ствари и направио да се људи понижавају за ту исту кесу
 

Back
Top