ПРЕДИЗБОРНА ТИШИНА НЕ ВАЖИ ЗА ИНТЕРНЕТ!?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

s_O_k_O

Domaćin
Poruka
4.979
Изборна кампања у Србији се, због предизборне тишине, од петка 04. маја, преселила на интернет, јер нема прописа који забрањују политичку кампању на друштвеним мрежама за време тишине, пишу београдски медији.

Председник Савета Републичке радиодифузне агенције Горан Караџић је рекао да нема прописа који забрањују политичку кампању на интернету и друштвеним медијима и оглашавање политичара на њима.

На парламентарним изборима у Србији учествоваће 18 листа, а на председничким изборима 12 кандидата, за које на 8.390 бирачких мјеста у земљи и иностранству у недјељу, 6. маја, може гласати 7.026.579 регистрованих бирача.

Парламентарни и председнички избори биће одржани и на Космету, а гласови са територије ове српске покрајине ће бити пребројавани у Рашкој и Врању.

У Србији је од синоћ на снази предизборна тишина.
Извор: Срна

http://bit.ly/K6iJ4Y
 
Ovo i mene zbunjuje.....


Можда Србија има више становника него што то пописни резултати становништва кажу или је у питању нека мућка са бројем гласача, неко тврди да режим планира велику крађу на изборима .
 
Можда Србија има више становника него што то пописни резултати становништва кажу или је у питању нека мућка са бројем гласача, неко тврди да режим планира велику крађу на изборима .

Da bi bilo 7 miliona GLASACA, Srbija mora imati PREKO 10 miliona stanovnika.....:think:
 
на 8.390 бирачких мјеста у земљи и иностранству у недјељу, 6. маја, може гласати 7.026.579 регистрованих бирача.


Колико Србија има становника?
Osnovno ne znate, a tupite onu stvar ovde... :lol:
Broj stanovnika, jedinstveni birački spisak, dijaspora...

ćutite i ne blamirajte se više, ako uopšte znate za to. :lol:
 
Osnovno ne znate, a tupite onu stvar ovde... :lol:
Broj stanovnika, jedinstveni birački spisak, dijaspora...

ćutite i ne blamirajte se više, ako uopšte znate za to. :lol:



IK: 6.692.380 građana s pravom glasa
Beta | 06. 01. 2008. - 18:05h | Komentara: 4
Republička izborna komisija utvrdila je danas da će na predsedničkim izborima 20. januara pravo glasa imati 6.692.380 građana.

U birački spisak ne ulaze birači u inostranstvu, zatvorenici i vojnici na redovnom odsluženju vojnog roka, koji se nalaze na posebnim evidencijama.
Upis u birački spisak moguć je do 17. januara samo na osnovu odluke nadležnog suda, a nakon toga će RIK utvrditi i u Službenom glasniku objaviti konačan birački spisak.




znaci jomini, gde je ta razlika
 
Postojao je Pravilnik i pre cetiri godine ovde, ali nije bilo tzv. "predizborne tisine", ovo je postalo gore od bilo cega dosad:(

Drugi, ako ne i isto tako posecen, srpski forum- nikakvih ogranicenja, i dalje se otvaraju teme, daju prognoze i sta sve ne (samo samo preletela pogledom), ali, ovde ne.

Dakle, otkad sam ja ovde ovo je prvi put:confused:

Mada, i ne bih, imam posla, a istrcala sam na krosu citavih pola kilometra, jeeeeeeeeeeeeeeees:super:

Usudih se i krenuh, bogami, dobro se osecam, dobila sam aplazuze:hvala:

Svakom ZLU uvek dodje kraj, i ovome ce:ok:
 
IK: 6.692.380 građana s pravom glasa
Beta | 06. 01. 2008. - 18:05h | Komentara: 4
Republička izborna komisija utvrdila je danas da će na predsedničkim izborima 20. januara pravo glasa imati 6.692.380 građana.

U birački spisak ne ulaze birači u inostranstvu, zatvorenici i vojnici na redovnom odsluženju vojnog roka, koji se nalaze na posebnim evidencijama.
Upis u birački spisak moguć je do 17. januara samo na osnovu odluke nadležnog suda, a nakon toga će RIK utvrditi i u Službenom glasniku objaviti konačan birački spisak.




znaci jomini, gde je ta razlika
Alo, reč je o nečemu što se zove jedinstveni birački spisak i uvek, ali UVEK je u njemu cifra veća. Ima tu neka komplikacija, kao i razlika u broju birača koji glasaju za različite liste (u Vojvodini pet listića)... I tako je uvek. Nema tu nikakve mućke.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top