Zavrsni miting velicanstvenog Borisa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
582202_10150859895529479_182462894478_9450762_1129912834_n.jpg
 
rekoh ja DS će biti super ako pređu cenzus - niko normalan iz običnoga naroda neće dati svoj glas demokratama , ovi izbori će po njih postati katastrofa - a smem da se kladim da veceras Boris Tadić ima noćne more.

На жалост, пуно је у Београду оних који ће дати глас ДС-у. :neutral:
Па они су због Београда и добијали оне проценте.
Београдска жгадија...
 
Па то. Народ је издао Бориса. Безобразан један народ. Срам га било.

Srtvarno bezobrazan neki narod. Od DS i Tadica dobio je i demokratiju i beli sengen i kandidaturu i most na Adi, pa sta taj narod jos hoce?

Sram ga bilo, tarzi posao, platu i hleba, kao da mora da jede bas svaki dan, Nek preskoci po nekad zar treba da izgleda kao oni slojevito debeli Amerikanci! Biti slojevito debeo nije lepo a ni korisno em nije ni zdravo! I sad neka neko kaze kako Tadic i DS ne misle o zdravlju nacije!
 
На жалост, пуно је у Београду оних који ће дати глас ДС-у. :neutral:
Па они су због Београда и добијали оне проценте.
Београдска жгадија...
Ja sam već objašnjavao ko daje glas DS-u, a da nisu članovi: oni koji "pristojno" žive (univerzitetski profesori, nasleđena kuća, deca će napolje), a koji misle da je SNS gore zlo od DS-a.
 
На жалост, пуно је у Београду оних који ће дати глас ДС-у. :neutral:
Па они су због Београда и добијали оне проценте.
Београдска жгадија...

И оно су МНОГО гладни - А ШТА ЋЕ БИТИ СА ПОСЛОМ НИКО НЕ ЗНА - ОВАЈ МНОГО ОТПУШТА А ХАРАЧ ВЕЛИКИ:
 
Kakve veze ima brojnost na mitinzima sa glasovima?
Sjecate se na proslim koliku je posjetu imao Cedin LDP a na izborima nista.
Ili SPO...Trg prepun a nisu presli cenzus pa je bilo u njihovim novinama pitanje "A gdje su vasi glasovi?" sa slikama mitinga na kojima je masa naroda.
A i narod koji ide na miting ne mora da znaci da ce za tu stranku i glasati.
Da se razumijemo, nisam nikad bila pobornik DS.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top