Javnost kontrolisu Hitlerovi djaci

ja jos uvek cekam da kazes nesto pametno. BTW, zar nije srbski, a ne srpski? Molio bih za malo doslednosti, ali ni ucemu drugome onda bar budite dosledni u gluposti.

urospo:
Gwydiote pi@ko dezerterska debilska , je@ali te Canak, Madjari i Hrvati zajedno

Za tebe nije forum, za tebe je obor.

ovo ***** antisrpsko treba da ignorisemo, jer pljuje i vredja po svemu Srpskom,


on je verovatno jedna madjarska dzukela, bez grama mozga kad misli da moze ovde da mu prodje to sto radi...


SEME TI SE ZATRLO ANTISRPSKI POGANI STVORE...
 
Ish Satano.

Михајло:
Gwydion - е, Стварно си СЕКТАШ И ЏУКЕЛА. Нисам веровао да има таквих људи. Папа је за тебе ХРИШЋАНИН. ЈАЈАРО СЕКТАШКА И ЈЕРЕТИЧКА.


________________________________________

Борба за правду и нада у Бога
Онај ко се бори за праведну ствар и ко се у Бога узда може да победи и мимо очекивања, у околностима које ни најмање не пружају нада у успех. (Св. Филарет Московски)
________________________________________

Непријатељи
Љуби непријатеље своје, непријатеља Божијих се гнушај, а непријатеље Отачаства сатири. (Св. Филарет Московски)
________________________________________

Борба
Борећи се (данас) за Крст Часни ти се бориш за једини прави пут живота, за једну живу истину, и за једини истинити живот (...) А ко год се за то бори, ако и умре живеће, ако и погине победиће. (Св. Николај Жички)
________________________________________
 
urospo:
Gwydiote pi@ko dezerterska debilska , je@ali te Canak, Madjari i Hrvati zajedno

Za tebe nije forum, za tebe je obor.

ovo ***** antisrpsko treba da ignorisemo, jer pljuje i vredja po svemu Srpskom,


on je verovatno jedna madjarska dzukela, bez grama mozga kad misli da moze ovde da mu prodje to sto radi...


SEME TI SE ZATRLO ANTISRPSKI POGANI STVORE...

a za tebe jeste forum,a?
pogledaj malo sta si napisao gore,i zamisli se sledeci put pre nego sto pocnes da lupetas i proklinjes druge..."parioto"...i ksenofobu :roll: :roll: :roll:
i ko si ti da "ignorises" nekoga?pa nije ovo toj forum... :roll:
 
urospo:
Gwydiote pi@ko dezerterska debilska , je@ali te Canak, Madjari i Hrvati zajedno

Za tebe nije forum, za tebe je obor.

ovo ***** antisrpsko treba da ignorisemo, jer pljuje i vredja po svemu Srpskom,


on je verovatno jedna madjarska dzukela, bez grama mozga kad misli da moze ovde da mu prodje to sto radi...


SEME TI SE ZATRLO ANTISRPSKI POGANI STVORE...

Баш као што си рекао - за њега је ОБОР, предлажем ДА ВИШЕ НИКО
НЕ ОДГОВАРА НА ЊЕГОВЕ
БОЛЕСНЕ ПОСТОВЕ ЈЕР: ПАС ЛАЈЕ, ВЕТАР НОСИ !
 
najpre molio bih da kao pravi rodoljubi pisete srbski a ne srpski. Potom, odgovori mi u cemu je problem? U tome sto nisi umeo da odgovoris ni nasta sto ja napisem? Nisam ti ja kriv sto je jednog srpskog kralja krunisao papa. I nisam ti ja kriv sto Vizantija nije htela da da autokefalnost srp(b)skoj crkvi. To st oti posle vristis i pozivas egzorciste sam oznaci da treba da, rode, povalis nesto zdravo. Toliko od prepodobnog Gwydiona i svako dobro.

eremita:
urospo:
Gwydiote pi@ko dezerterska debilska , je@ali te Canak, Madjari i Hrvati zajedno

Za tebe nije forum, za tebe je obor.

ovo ***** antisrpsko treba da ignorisemo, jer pljuje i vredja po svemu Srpskom,


on je verovatno jedna madjarska dzukela, bez grama mozga kad misli da moze ovde da mu prodje to sto radi...


SEME TI SE ZATRLO ANTISRPSKI POGANI STVORE...

Баш као што си рекао - за њега је ОБОР, предлажем ДА ВИШЕ НИКО
НЕ ОДГОВАРА НА ЊЕГОВЕ
БОЛЕСНЕ ПОСТОВЕ ЈЕР: ПАС ЛАЈЕ, ВЕТАР НОСИ !
 
eremita:
urospo:
Gwydiote pi@ko dezerterska debilska , je@ali te Canak, Madjari i Hrvati zajedno

Za tebe nije forum, za tebe je obor.

ovo ***** antisrpsko treba da ignorisemo, jer pljuje i vredja po svemu Srpskom,


on je verovatno jedna madjarska dzukela, bez grama mozga kad misli da moze ovde da mu prodje to sto radi...


SEME TI SE ZATRLO ANTISRPSKI POGANI STVORE...

Баш као што си рекао - за њега је ОБОР, предлажем ДА ВИШЕ НИКО
НЕ ОДГОВАРА НА ЊЕГОВЕ
БОЛЕСНЕ ПОСТОВЕ ЈЕР: ПАС ЛАЈЕ, ВЕТАР НОСИ !

I ovome je skocio Seselj u krvi... :roll:
 
Glas Sauronov:
NOAM ČOMSKI, VODEĆI SVETSKI KRITIČKI INTELEKTUALAC

Studirao je filozofiju, matematiku i lingvistiku. Nakon doktorata preuzeo je katedru na prestižnom Masačusetskom institutu za tehnologiju (Massachusetts Institute of Technologdž), gde je predavao moderne jezike i lingvistiku. Objavio je veliki broj naučnih radova i smatra se jednim od najvažnijih lingvista prošlog veka. “Tvorac je transformaciono-generativne gramatike, najuticajniji mislilac u teorijskoj lingvistici od vremena Ferdinanda de Sosira; svojim pogledima na prirodu jezika izazvao je previranja i u drugim oblastima, naročito u psihologiji i filozofiji.” Kao intelektualac nije mogao da odoli a da se ne posveti razjašnjavanju savremenih svetskih kretanja. U političkoj publicistici ubraja se u najčitanije i najviše citirane autore. Zovu ga i “najuticajniji intelektualac Zapada danas”, anarhista, “najpoznatiji disident SAD”.

Posetio je jedan kibuc u Izraelu, ali je odustao od namere da duže vremena ostane u Izraelu, jer se nije slagao sa izraelskom politikom prema Arapima. Njegov stav najbolje odslikava izjava: Onaj kome je stalo da zna, taj će da sazna činjenice.

Razgovaramo o onome što se dešava u vezi sa Irakom i događajima koji su intervenciji u Iraku prethodili – kosovskom problemu i bombardovanju Srbije.

– Džordž Buš i Toni Bler govore: “Mi ne smemo dozvoliti da Sadam Husein vlada, jer je on najgori čovek u istoriji, upotrebio je hemijsko oružje čak i protiv sopstvenog stanovništva”. Do ove tvrdnje mogao bih se složiti sa njima. No, oni su tu stali. Trebalo bi da dovrše misao i da kažu celovitu rečenicu: “Da. Sadam je to uradio, ali uz podršku SAD, koje su znale šta on radi. Vašington ga je pozdravio, pružio mu je veliku pomoć, naoružao ga.”

A šta su razlozi bombardovanja Srbije?

– Krajem devedesetih godina na Zapadu se pojavio ogroman koncert samohvalisavaca, koji su tvrdili: ulazimo u novu istorijsku eru, u kojoj prosvećene države donose humanitarne ideale ostalom svetu. I kao dokaz da se misli ozbiljno, prvi korak koji su preduzeli bilo je – bombardovanje Srbije. Jasno? Istovremeno, isti ljudi u američkoj vladi, koji su govorili o humanitarnim idealima aktivno su pružali podršku albanskim teroristima koji su činili zločine, koji su bili daleko brojniji i veći nego što se priznavalo, a onda su optuživali Miloševića za Kosovo. Desilo se da sam bio u jugoistočnoj Turskoj: dva ili tri miliona Kurda u poslednjih dvadesetak godina proterano je iz svojih kuća, turska armija uništila je hiljade kurdskih sela i ubila oko pedeset hiljada ljudi. To je, na primer, daleko više od ukupnih stradanja na Kosovu. Američka vlada takođe je podržavala Suharta, koji se ubraja u najgore kriminalce modernog doba. Naša štampa ga je hvalila i pružali smo mu godinama veliku pomoć i sve samo zato jer je služio američkim interesima. On je odgovoran za najstrašnije masakre u svetu. Ovo se najbolje videlo na primeru Istočnog Timora, koji je Indonezija okupirala u decembru 1975. Mediji u SAD bili su puni izveštaja o masakrima nad civilnim stanovništvom, ali ne onih u Istočnom Timoru, nego u Kambodži Pola Pota. Štampa SAD je pratila zločine “komunističkog režima”, a masakre američkog saveznika iz Džakarte je jednostavno prećutala.

Kako Vi vidite problem Kosova?

- Postoji ogromna literatura o tom pitanju i prvo što čovek primeti kada se time bavi je – da se sistematski prećutkuju stvarne činjenice. Postoje brda dokumenata u američkom Stejt departmentu, u britanskom Ministarstvu odbrane, u NATO-u i UN. Ja sam jedini, koliko mi je poznato, objavio te dokumente u svojoj knjizi “The Nenj Militardž Humanism – Lessons from Kosovo” (Novi vojni humanizam – Pouke sa Kosova). Razume se, glavni američki mediji osudili su knjigu. A šta ti dokumenti pokazuju? Sve do pred samo bombardovanje, recimo, britanski izvori – a britanska vlada bila je najžešći pobornik agresivne politike prema Srbima – od janaura 1999. govore sledeće: albanski gerilci počinili su najviše zločina i glavni su počinioci masakra na Kosovu. Namera im je bila da izazovu srpsku policiju da i ona počini masovne zločine, kako bi Zapad mogao da interveniše na strani Albanaca. Ali tek sa početkom NATO-bombardovanja, došlo je do humanitarne katastrofe.

Tada se mnogo govorilo o međunarodnoj zajednici (international community). Šta označava taj pojam?

– Ova fraza je uvek označavala SAD i svakog američkog saveznika koji podržava politiku Vašingtona. U slučaju rata protiv Iraka, “međunarodna zajednica” se smanjila i broji SAD, Britaniju i još nekoliko zemalja koje su podržale agresiju.

U Srbiji se često govori o dvostrukim standardima međunarodne zajednice. Sa jedne strane Srbe optužuju za genocid, a s druge strane ...

- ... genocid je prihvatljiv, ako ga je počinio Zapad, ili saveznici, klijenti Vašingtona. Indonezija je ubila trećinu stanovništva u Istočnom Timoru. Amerikanci i Britanci ne samo da to nisu sprečili, nego su režim u Džakarti i podržali. Tek kada je pritisak sopstvene, američke, javnosti postao izuzetno snažan, naredile su Indoneziji da se povuče iz Istočnog Timora. Bilo je to u jesen 1999. Ukratko, indonezijska vojska napustila je Istočni Timor, a da Amerikanci nisu bacili nijednu bombu na Džakartu. Znači, može i bez bombardovanja.

Za razliku od Džakarte, na Beograd su padale bombe, evo, upravo se navršava šest godina. Mislite da se moglo bez bombardovanja?

- Razume se. General Klark je nedavno objavio svoje “Uspomene” u kojima je jasno

izneo ciljeve i namere: “Čim počnu da padaju bombe, srpske vojne i policijske snage će proterati albansko stanovništvo, ili čak i ubijati.” Kada mu je neko postavio pitanje kako će SAD da reaguju, on je preporučio jednostavan recept: “Bacićemo još više bombi!” Svi odgovorni u Vašingtonu znali su tačno šta bombe mogu da prouzrokuju, pa ipak su naredili da započne bombardovanje.



Međunarodni sud, ipak, odbija da sudi NATO-u zbog toga?

- On je sav u istim napuklinama i sa nedostacima kao i sve međunarodne institucije. Živimo u svetu kojim vlada sila, u kome bogati i moćni rade uglavnom ono što im odgovara. Zato nije moguće očekivati da će se Međunarodni sud baviti zločinima NATO pakta, recimo. Pogledajte Nirnberški proces. Nema sumnje da se ljudi koji su tamo osuđeni ubrajaju u najgoru vrstu gangstera koje je čovečanstvo ikada imalo. Ratne zločine nad civilnim stanovništvom počinili su, međutim, i SAD i Britanija. I kako je Nirnberg to rešio? Rekli su da principi moraju da vrede univerzalno, a u praksi je to izgledalo ovako: ratni zločin bilo je ono što su izvršili samo “oni”. SAD i Britanija su pošteđeni procesa, jer su te zemlje suviše moćne da bi neko mogao da ih pozove na odgovornost.
...nastavak sledi

Joj kolki text! Moze nesto krace za nas koji ne vole tako duge citate? Tema mi zvuci zanimljivo al nemrem brate citat toliko, pa ako moze neka kraca varijanta! :wink: I izmedju ostalog ja mislim da je cika Hitler imao fenomenalnu ideju al ga ljudi nisu razumeli pa napravise rat
 
Nexus 6:
urospo...ovo od tebe nisam ocekivao...





Nexuse tebi svaka cast,slazem se sa eremitom u onome sto je rekao o tebi iako si sad stao u odbranu ovog gwidiota, ja cak i onog napaljenog headhunter mogu donekle da razumem...ali

Ja do sada nisam ovako reagovao iako sam bio izlozen vredjanjima, ponizavanjima kao i vecina nas ovde....ja to sve mogu da precutim, mogu da odgovorim na vredjanje i uzvratim istom merom, a ponekad i malo zescom, ali sve toe moze da se iskulira, ipak je to sve vise zezanje i provociranje po politickoj opredeljenosti..

Ali ovo djubre od gwidiota vredja i pljuje ceo srpski narod i sve srpsko
Vredja, pljuje i ponizava SPC, od pravoslavne crkve pravi sektu, a od crkvenih lica demone.
Izjednacuje Srbe i Srbiju u poslednjim ratovima sa Hitlerom i nacistickim zlocinama iz II svetskog rata, od generala pravi monstrume, od obisnih vojnika pravi ubice dece i zena.Od celog srpskog naroda pravi divljake i bolesnike.
A najpoznatije recenice su mu:

"Genocidni ste sljam i to je cinjenica"

"Srbi su postali govna i to ne mozes poreci"



Neke stvari koje je on napisao ovde o Srbiji i srpskom narodu ne mogu da se procitaju ni na hrvatskim i mislimanskim forumima.To kako on generaluzuje i kako prica o Srbiji i Srbima je sramotno i nedopustivo
E takav bezobrazluk ne moze ovde da se tolerise, i takvi smrdljivi likovi moraju da se posalju gde im je mesto

Lepo je neko ovde zapazio da je on ovde da bi Srbima usadio osecaj kolektivne krivice, ali takve gluposti mu ovde nece proci, ako su neki ljudi cinili zlocine treba i moraju da odgovaraju, ali to ne znaci da je ceo srpski narod takav kao on hoce da prikaze.

Meni nije jasno kako tebi ne smeta to kolektivno pljuvanje po Srbima i Srbiji, kako moze da se precuti kad napise one dve recenice gore?Zar moze neko ceo narod da izjednacava sa pojedinim ratnim zlocincima?
Zar sve to ti mozes da tolerises bez reci kritike, samo jer je za tvoju ili slicnu politicku opciju?Zar nismo mi pre svega Srbi, pa tek onda demorkrate, jedne ili druge, radikali, socijalisti, itd.Ako mozes tako precutno da podrzavas to sto je on pisao, onda ti svaka cast


A na komentare doticnog skota necu vise da odgovaram jer je to obican maloumni antisrpski degenerik, a uostalom sa takvim antisrpskim glodarima se i inace ne upustam u raspravu po forumima.Sa takvim olosem moze samo da se komunicira kao u mom proslom postu.
I ako opet bude pljuvao i vredjao ceo srpski narod i Srbiju, opet ce da dobije onakavu cestitku

I pitam se sta radi onaj administrator i da li on uopste cita postove, i da li vidi sta je sve taj gwidiot pisao nasem narodu i zemlji u kojoj zivi.

ON SE PREDSTAVLJA KAO SRBIN, A NIJEDAN NORMALAN SRBIN NE BI TAKVE NEBULOZNE BUDALASTINE PISAO, OSIM AKO NIJE NA PSIHIJATIRIJI...STO MOZE DA BUDE I U NJEGOVOM SLUCAJU.GENOCIDNI MOGU DA BUDU ONI SRBI KOJI SU CINILI ZLOCINE U PROSLIM RATOVIMA, AKO IM SE DOKAZU TI NAVODI, ALI NE I CEO NAROD, KO STO TO DJUBRE RADI.
 
Ja se izvinjavam, no koliko vas se ovde ogradilo osd anti-semitizma u Srbiji? Djenka i commodore. OStali bas i ne. Umesto toga ovde je onaj, kauroto ili kako se vec zove, izjavio da je Hitler imao dobre ideje samo mu nisu dali da ih sprovede? Nisu svi Srbi cinili zlocine. Zapravo cinio ih je jedan mali deo onih angazovanih u ratu. Ali, najveci broj Srba je cutao. Nisu cutale nevladine, nisu cutale Zene u crnom, nije cutao Canak, nije cutao Korac...
Ti ljudi su osvetlali Srpski obraz prihbvatili vi to ili ne. Vi ste ti koji ga kaljate. Gwydion ne pljuje po srpskom narodu, ja pljujem po nekim od vas koji ste, nesrecom, nominalno Srbi. I deo ste one vecine koja je godinama na izborima podrzavala Milosevica i Seselja. Za to krivicu snose svi oni koji su za njih glasali jer su im tako dali legitimitet da rade to st osu radili. Od toga ne mozete pobeci. Isto kao sto najveci broj Muslimana ne moze pobeci da su podrzavali Aliju koji je takodje odgovoran za neke zlocine, ili Hrvati z apodrsku Tudjmanu koji nije nista manji olos od Milosevica. Ali t oje njihova sramota. Nasa ste vi. Mislit o tome!

urospo:
Nexus 6:
urospo...ovo od tebe nisam ocekivao...





Nexuse tebi svaka cast,slazem se sa eremitom u onome sto je rekao o tebi iako si sad stao u odbranu ovog gwidiota, ja cak i onog napaljenog headhunter mogu donekle da razumem...ali

Ja do sada nisam ovako reagovao iako sam bio izlozen vredjanjima, ponizavanjima kao i vecina nas ovde....ja to sve mogu da precutim, mogu da odgovorim na vredjanje i uzvratim istom merom, a ponekad i malo zescom, ali sve toe moze da se iskulira, ipak je to sve vise zezanje i provociranje po politickoj opredeljenosti..

Ali ovo djubre od gwidiota vredja i pljuje ceo srpski narod i sve srpsko
Vredja, pljuje i ponizava SPC, od pravoslavne crkve pravi sektu, a od crkvenih lica demone.
Izjednacuje Srbe i Srbiju u poslednjim ratovima sa Hitlerom i nacistickim zlocinama iz II svetskog rata, od generala pravi monstrume, od obisnih vojnika pravi ubice dece i zena.Od celog srpskog naroda pravi divljake i bolesnike.
A najpoznatije recenice su mu:

"Genocidni ste sljam i to je cinjenica"

"Srbi su postali govna i to ne mozes poreci"



Neke stvari koje je on napisao ovde o Srbiji i srpskom narodu ne mogu da se procitaju ni na hrvatskim i mislimanskim forumima.To kako on generaluzuje i kako prica o Srbiji i Srbima je sramotno i nedopustivo
E takav bezobrazluk ne moze ovde da se tolerise, i takvi smrdljivi likovi moraju da se posalju gde im je mesto

Lepo je neko ovde zapazio da je on ovde da bi Srbima usadio osecaj kolektivne krivice, ali takve gluposti mu ovde nece proci, ako su neki ljudi cinili zlocine treba i moraju da odgovaraju, ali to ne znaci da je ceo srpski narod takav kao on hoce da prikaze.

Meni nije jasno kako tebi ne smeta to kolektivno pljuvanje po Srbima i Srbiji, kako moze da se precuti kad napise one dve recenice gore?Zar moze neko ceo narod da izjednacava sa pojedinim ratnim zlocincima?
Zar sve to ti mozes da tolerises bez reci kritike, samo jer je za tvoju ili slicnu politicku opciju?Zar nismo mi pre svega Srbi, pa tek onda demorkrate, jedne ili druge, radikali, socijalisti, itd.Ako mozes tako precutno da podrzavas to sto je on pisao, onda ti svaka cast


A na komentare doticnog skota necu vise da odgovaram jer je to obican maloumni antisrpski degenerik, a uostalom sa takvim antisrpskim glodarima se i inace ne upustam u raspravu po forumima.Sa takvim olosem moze samo da se komunicira kao u mom proslom postu.
I ako opet bude pljuvao i vredjao ceo srpski narod i Srbiju, opet ce da dobije onakavu cestitku

I pitam se sta radi onaj administrator i da li on uopste cita postove, i da li vidi sta je sve taj gwidiot pisao nasem narodu i zemlji u kojoj zivi.

ON SE PREDSTAVLJA KAO SRBIN, A NIJEDAN NORMALAN SRBIN NE BI TAKVE NEBULOZNE BUDALASTINE PISAO, OSIM AKO NIJE NA PSIHIJATIRIJI...STO MOZE DA BUDE I U NJEGOVOM SLUCAJU.GENOCIDNI MOGU DA BUDU ONI SRBI KOJI SU CINILI ZLOCINE U PROSLIM RATOVIMA, AKO IM SE DOKAZU TI NAVODI, ALI NE I CEO NAROD, KO STO TO DJUBRE RADI.
 
urospo:
Lepo je neko ovde zapazio da je on ovde da bi Srbima usadio osecaj kolektivne krivice, ali takve gluposti mu ovde nece proci, ako su neki ljudi cinili zlocine treba i moraju da odgovaraju, ali to ne znaci da je ceo srpski narod takav kao on hoce da prikaze.

Meni nije jasno kako tebi ne smeta to kolektivno pljuvanje po Srbima i Srbiji, kako moze da se precuti kad napise one dve recenice gore?Zar moze neko ceo narod da izjednacava sa pojedinim ratnim zlocincima?
Zar sve to ti mozes da tolerises bez reci kritike, samo jer je za tvoju ili slicnu politicku opciju?Zar nismo mi pre svega Srbi, pa tek onda demorkrate, jedne ili druge, radikali, socijalisti, itd.Ako mozes tako precutno da podrzavas to sto je on pisao, onda ti svaka cast

na njegove postove ima ko da odgovara...i to se sve trkate ko ce prvi, kako bi ispao "veci" Srbin...

zato ne odgovaram, a ni zato jer mu verujem da tako misli, kao sto "verujem" Sauronu ili Kazanovi kada "pljuju" po DS ili Djindjicu...

e, a sad o licemerju...tvom...
na jednom od prethodnih tema koje si postavio, postavio si da "Hag trazi Divca, Vuka Karadzica, Teslu..."
jel' to istina...?

e, pa to su sve simboli Srbije i Srba...
ako to nije prizivanje da se nama sudi za kolektivnu krivicu, je ne znam sta je...
 
Nexus 6:
urospo:
Lepo je neko ovde zapazio da je on ovde da bi Srbima usadio osecaj kolektivne krivice, ali takve gluposti mu ovde nece proci, ako su neki ljudi cinili zlocine treba i moraju da odgovaraju, ali to ne znaci da je ceo srpski narod takav kao on hoce da prikaze.

Meni nije jasno kako tebi ne smeta to kolektivno pljuvanje po Srbima i Srbiji, kako moze da se precuti kad napise one dve recenice gore?Zar moze neko ceo narod da izjednacava sa pojedinim ratnim zlocincima?
Zar sve to ti mozes da tolerises bez reci kritike, samo jer je za tvoju ili slicnu politicku opciju?Zar nismo mi pre svega Srbi, pa tek onda demorkrate, jedne ili druge, radikali, socijalisti, itd.Ako mozes tako precutno da podrzavas to sto je on pisao, onda ti svaka cast

У СРПСКИМ ЗЕМЉАМА на тлу бивше Југославије од 1999.године
континуирано све до данас спроводи се модификован нацистички, фашистички геноцидни
концепт ИСТРЕБЉЕЊА СРПКОГ НАРОДА, и уништења и затирања свега ШТО ЈЕ СРПСКО
И ПРАВОСЛАВНО... то једино није јасно онима који су део тога плана... или су плаћени
да жмуре и не виде шта се догађа.
 
urospo:
Ja do sada nisam ovako reagovao iako sam bio izlozen vredjanjima, ponizavanjima kao i vecina nas ovde....ja to sve mogu da precutim, mogu da odgovorim na vredjanje i uzvratim istom merom, a ponekad i malo zescom, ali sve toe moze da se iskulira, ipak je to sve vise zezanje i provociranje po politickoj opredeljenosti..

Ali ovo djubre od gwidiota vredja i pljuje ceo srpski narod i sve srpsko
Vredja, pljuje i ponizava SPC, od pravoslavne crkve pravi sektu, a od crkvenih lica demone.
Izjednacuje Srbe i Srbiju u poslednjim ratovima sa Hitlerom i nacistickim zlocinama iz II svetskog rata, od generala pravi monstrume, od obisnih vojnika pravi ubice dece i zena.Od celog srpskog naroda pravi divljake i bolesnike.
A najpoznatije recenice su mu:

"Genocidni ste sljam i to je cinjenica"

"Srbi su postali govna i to ne mozes poreci"



Neke stvari koje je on napisao ovde o Srbiji i srpskom narodu ne mogu da se procitaju ni na hrvatskim i mislimanskim forumima.To kako on generaluzuje i kako prica o Srbiji i Srbima je sramotno i nedopustivo
E takav bezobrazluk ne moze ovde da se tolerise, i takvi smrdljivi likovi moraju da se posalju gde im je mesto

Lepo je neko ovde zapazio da je on ovde da bi Srbima usadio osecaj kolektivne krivice, ali takve gluposti mu ovde nece proci, ako su neki ljudi cinili zlocine treba i moraju da odgovaraju, ali to ne znaci da je ceo srpski narod takav kao on hoce da prikaze.

Meni nije jasno kako tebi ne smeta to kolektivno pljuvanje po Srbima i Srbiji, kako moze da se precuti kad napise one dve recenice gore?Zar moze neko ceo narod da izjednacava sa pojedinim ratnim zlocincima?
Zar sve to ti mozes da tolerises bez reci kritike, samo jer je za tvoju ili slicnu politicku opciju?Zar nismo mi pre svega Srbi, pa tek onda demorkrate, jedne ili druge, radikali, socijalisti, itd.Ako mozes tako precutno da podrzavas to sto je on pisao, onda ti svaka cast


A na komentare doticnog skota necu vise da odgovaram jer je to obican maloumni antisrpski degenerik, a uostalom sa takvim antisrpskim glodarima se i inace ne upustam u raspravu po forumima.Sa takvim olosem moze samo da se komunicira kao u mom proslom postu.
I ako opet bude pljuvao i vredjao ceo srpski narod i Srbiju, opet ce da dobije onakavu cestitku

I pitam se sta radi onaj administrator i da li on uopste cita postove, i da li vidi sta je sve taj gwidiot pisao nasem narodu i zemlji u kojoj zivi.

ON SE PREDSTAVLJA KAO SRBIN, A NIJEDAN NORMALAN SRBIN NE BI TAKVE NEBULOZNE BUDALASTINE PISAO, OSIM AKO NIJE NA PSIHIJATIRIJI...STO MOZE DA BUDE I U NJEGOVOM SLUCAJU.GENOCIDNI MOGU DA BUDU ONI SRBI KOJI SU CINILI ZLOCINE U PROSLIM RATOVIMA, AKO IM SE DOKAZU TI NAVODI, ALI NE I CEO NAROD, KO STO TO DJUBRE RADI.

Tako je, na zalost. O Gwydionu sam se izjasnio, a iz njegovih postova jasno se chita ko je i shta je. Takvi iskomplexirani tipovi koji bi te gadjali kamenom ako im kazesh npr. 'ja volim gusle', mogu da stanu rame uz rame sa svim separatistima ex SFRJ i pobratime se. E da, chisto da pomenem, i ja sam se ogradio od antisemitizma na temi "Antisemitizam i srpski nacionalizam".
Sve je vishe ljudi koji posvecuju svoje delovanje na ovom forumu borbi protiv politichkih neistomishljenika pa makar to podrazumevalo borbu protiv srpstva, odnosno kako to oni dozivljavaju 'velikosrpske hegemonije'. I mozda bi npr ti Nexuse trebalo, umesto da pravdash pomenutog, da se zapitash zashto toliko ljudi odgovara na njegove postove. Da to mozda nije zato jer oni zapravo reaguju na njegovo pljuvanje i vredjanje svega srpskog? Da se mozda neko od tih ljudi ne oseca prozvanim zato jer je Srbin, jer podseticu te, ovo su neki biseri gorepomenutog :

- "Svakog poshtenog Srbina trebalo bi da bude sramota zato shto je Srbin"

- "Budimo realni, prosechan Srbin je idiot"

- delovanje crkve tumachi kroz ono "Da je po volji crkve ona bi nas sve vratila na volove i feudalizam"

-takodje najvazniju, vekovnu instituciju srpskog naroda, Svetu Srpsku Pravoslavnu Crkvu, naziva "sektashkom", "priklonjenom Satani", i satanistichkom, ako se dobro secam, (ovde se ne secam 1000% pravog citata, ali to je ukratko sushtina), dalje

- "Antisemitizam je u srpskoj tradiciji" ( 'logichan' zakljuchak)

- ..... na zalost, nisam pratio sve, ove sam samo zapamtio
i izvin'te ali explicitnijeg izlivanja antisrpstva nema, odnosno bilo bi da pomenutom dash kalashnjikov i pustish ga na priredbu nekog domaceg narodnog folklornog ansambla.
Chovek je jednostavno antisrbin, i njegovi postovi su usmereni protiv srpstva (fol protiv "patriJota", vlasti, slobizma, ali u stvari to je bolesna kritika srpstva uopshte, u svemu) i ne treba da chudi zashto neki ljudi reaguju na to. Ja ne bih reagovao, da sam npr neprijatelj ovog naroda, jer bi mi ishli na ruku i podrzavao bih ga iz sveg glasa (da ne bude zabune, ne podrzavam Mihajla, Ciklon B i ostale srpske shoviniste). Prosto ostajem pri onom shto sam vec rekao, Gwydion=Mihajlo, samo suprotnog polariteta, a podjednake pogubnosti. Ukratko, svi mi bi mozda trebalo i da budemo srecni shto takvih likova nema vishe, i neka ih neka laju ovde shta zele, neka izlivaju ovde svoje ogorchenje na sve i svashta. Svako ima dovoljno mozga da filtrira stvari ovde napisane.

Dakle sve u svemu, razumljiva je tvoja reakcija urosepo.
 
Ako cemo iskreno, ja bar kazem nesto smisleno i to i objasnim.

- "Svakog poshtenog Srbina trebalo bi da bude sramota zato shto je Srbin"

Da. Srbi su glasali za Milosevica (i Seselja) i svojim glasovim podrzavali komunizam. Time su podrzavali i zlocine koji su se dogodili. Nisam video nesto puno Srba koji su osudjivali radikalske pozive na retorziju? Znaci vecina Srba se nije bunila na povike da im nekog komsiju proteraju iz njegova vlastite kuce. Rat koji su podrzavali nije bio za "srpstvo" vec za komunisticku ideologiju i dobrobit porodice Milosevic. Mene je sramota te cinjenice, a vi lazni patriote ocigledno nemate obraz.

- "Budimo realni, prosechan Srbin je idiot"

Prosecan Srbin je glasao za Milosevica iili Seselja. Dakle samo to je dovoljno i dalja elaboracija ove teze nije potrebna.

- delovanje crkve tumachi kroz ono "Da je po volji crkve ona bi nas sve vratila na volove i feudalizam"

Dosta crkvenih ideja se skroz anti-civilizacijske. Pogledajte sta su napravili, recimo, od Mihajla i eremite? Mislim, da sad neandertalac vaskrsne verovatn bi pricao pametnije. Dogodine u Carigradu i slicno?

-takodje najvazniju, vekovnu instituciju srpskog naroda, Svetu Srpsku Pravoslavnu Crkvu, naziva "sektashkom", "priklonjenom Satani", i satanistichkom, ako se dobro secam, (ovde se ne secam 1000% pravog citata, ali to je ukratko sushtina), dalje

Ja sam samo rekao, tacnije receno citirao, kako ziloti gledaju na Crkvu. Ako je to tacno onda ste vi, koji se pozivate na Hrista, pravoslavlje i sl, satanisti. Ako niste osporite njihoce argumente.

- "Antisemitizam je u srpskoj tradiciji" ( 'logichan' zakljuchak)

Ja sam samo naveo cinejncie postojanaj antisemitizm au Srbiji u zadnjih 100-150 godina. Ako je to postojalo onda je to deo tradicije, zar ne?

Problem je u tom esto ste vi glupi i nesposobni za razgovor. Nisam vam ja kriv sto niste pametniji i sposobniji za dijalog.
 

Back
Top