Abortus i tinejdzeri

Da li ste za abortus?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ali imamo tako divna sujeverja. <333
Pfffft, to su ti američka sujeverja. -.- Aj objasni ti meni, po kom sistemu će zvezda padalica da ti ispuni želju, valjda naše verovanje ima više smisla. :mrgreen:
Mislim, što se konkretno zvezde tiče. xD

Pa imate, samo ce ljudi umirati i bez padanja zvijezde.
Ja mogu da ti kazem, ako sutra vidis psa, umrijece jedan covjek xD
 
Hahaha, ja znam, al niko te ne tera da kažeš "a", zapravo moji samo odbruse "šta se štipaš mentolčino". :mrgreen:
I ako vidiš odžačara, uhvatiš se za dugme i zamisliš želju, samo ja nisam videla odžačara već oko 15 godina. :lol:
Ako vidiš vojnika, bićeš srećan taj dan, ako vidiš zvezdu padalicu, neko će umreti sutra, idt. :lol:

Pa i kod nas obicno prvo to kazu, a tek posle jauknu radi reda... :mrgreen:
Mwahaha, ja sam video odzacara kad je dosao kod nas da cisti dimnjak, ali ga nikad nisam video na krovu...onako kao na negro bombonama da izgleda... :lol:
Za to nisam cuo, kazu da kao treba zamisliti zelju kad vidis zvezdu padalicu...mada mislim da je nikad nisam video ili barem nisam siguran... :/

Moja mama se dvoumila malo, al tata je ubedio da me ne eliminiše. :D Načula sam slučajno jednom. :S
I zamisli, nisam se potresla puno. :lol:

Mene baba nije zelela, terala moju kevu da me pobaci valjda... xD hvala bogu pa nisu svi kao ja, ja bi sebe pobacio istog momenta! xD

Pa imate, samo ce ljudi umirati i bez padanja zvijezde.
Ja mogu da ti kazem, ako sutra vidis psa, umrijece jedan covjek xD

E, juce sam po prvi put video dva rasna psa, iste rase, da setaju jedan pored drugog po gradu, bez lanca...i mislim da je onaj levi pobacio malo...
 
Pa imate, samo ce ljudi umirati i bez padanja zvijezde.
Ja mogu da ti kazem, ako sutra vidis psa, umrijece jedan covjek xD
Ma jok to, nego ako zvezda pada s neba, valjda više vuče na pomisao da će neko da odapne, nego da će želja da ti se ispuni. :lol: Ona paaada, razumeš, pada. xDDDDD

Osim toga, to se odnosi na ljude koje poznaješ, a ne sve ljude. xD

Pa i kod nas obicno prvo to kazu, a tek posle jauknu radi reda... :mrgreen:
Mwahaha, ja sam video odzacara kad je dosao kod nas da cisti dimnjak, ali ga nikad nisam video na krovu...onako kao na negro bombonama da izgleda... :lol:
Za to nisam cuo, kazu da kao treba zamisliti zelju kad vidis zvezdu padalicu...mada mislim da je nikad nisam video ili barem nisam siguran... :/
Ja sam ga videla dva puta u životu, od toga jednom na krovu. :lol:
Ma američke gluposti, kad kažem. :mrgreen: Mi smo se isprepadali jednom kad smo bili mali, igrali se žmurke napolju, kad je drug zagalamio "zvezda padalica!", a mi onako složno zažmurili i posedali ko je gde stigao, i sedeli tako 15 minuta i pričali (žmureći), i samo neko pita: "Je l je prošla?" xDDDDD Deca debili. :lol:

Mene baba nije zelela, terala moju kevu da me pobaci valjda... xD hvala bogu pa nisu svi kao ja, ja bi sebe pobacio istog momenta! xD
Pa kad si četvrto dete. :P
Moja mama je imala 19 kad je zatrudnela, pa ono. :lol:
 
Ma jok to, nego ako zvezda pada s neba, valjda više vuče na pomisao da će neko da odapne, nego da će želja da ti se ispuni. :lol: Ona paaada, razumeš, pada. xDDDDD

Osim toga, to se odnosi na ljude koje poznaješ, a ne sve ljude. xD

Aaa, mislis paaaada, kao ono smrrrt? Kapiram. Jos mi razlozi na slogove da bi mi objasnila xD :P
Ne'am ja pojma o tome. Ovdje nemamo ta sujevjerja. Ima nekih gluposti, al' to za djecu od 7-8 godina. :lol:
 
Ja sam ga videla dva puta u životu, od toga jednom na krovu. :lol:
Ma američke gluposti, kad kažem. :mrgreen: Mi smo se isprepadali jednom kad smo bili mali, igrali se žmurke napolju, kad je drug zagalamio "zvezda padalica!", a mi onako složno zažmurili i posedali ko je gde stigao, i sedeli tako 15 minuta i pričali (žmureći), i samo neko pita: "Je l je prošla?" xDDDDD Deca debili. :lol:

Pa kad si četvrto dete. :P
Moja mama je imala 19 kad je zatrudnela, pa ono. :lol:

Lmao...mi smo se cipali da ako vidimo veliko jato ptica sa moramo da cucnemo i drzimo se za kosu inace ce da l' biti rata ili ce bombe padati, ne znam... :lol:

Pf, kakve to veze ima... :/
Znam koliko je imala. :cool:
 
Da, mom drugu je baba jednom rekla da su mu vrane mozak popile, on se istripovao da vrane jedu mozak. :lol:
A meni je neko rekao da uleži ulaze kroz uši i jedu bubnu opnu. :mrgreen:

Kako nema veze, pa misli kako je babi kad deli penziju na 4 dela. :P
 
Da, mom drugu je baba jednom rekla da su mu vrane mozak popile, on se istripovao da vrane jedu mozak. :lol:
A meni je neko rekao da uleži ulaze kroz uši i jedu bubnu opnu. :mrgreen:

Kako nema veze, pa misli kako je babi kad deli penziju na 4 dela. :P
Pa zapravo...prilicno sam siguran da bi vrane pojele mozak da imaju priliku... :lol:
Ma znam, vec smo pricali o tome, i ja sam se tripovao oko toga kad sam bio kliac.. :mrgreen: Mada ni sad ne bih toj bubi dao da mi pridje ni blizu uveta... :mrgreen:

Eh, ja penzije u zivotu nisam video... xD
 
z:D
kako-da-ga-ubijem.jpg
 
...i to, naravno, dolazi u obzir, ali većina majki želi da rodi dete, pa čak i po cenu sopstvenog života.

A šta si, molim te, očekivao?

Jes, zele dete, ali ne razmisljaju sta rade ocu....

vec sam rekao u mnogo slucajeva otac zapostavi dete, oda se kocki i alkoholu, ne moze da predje preko majcine smrti. Dete ga podseca na zenu, otac smatra da je dete krivo... Nije ni njemu lako... Tezak je izbor...
 
Jes, zele dete, ali ne razmisljaju sta rade ocu....

vec sam rekao u mnogo slucajeva otac zapostavi dete, oda se kocki i alkoholu, ne moze da predje preko majcine smrti. Dete ga podseca na zenu, otac smatra da je dete krivo... Nije ni njemu lako... Tezak je izbor...

Nije težak izbor... Ako ćeš da rodiš dete, a da zbog toga umreš... zašto si ga rađala, onda?
Razumem ja to da ne treba "ubijati" još nerođeno dete, ali treba misliti na sve.
Nije sve u životu.. bitan je i kvalitet tog života kao i prisustvo određenih osoba... posebno majke. ;)
 

Back
Top