Krmak uzvraca udarac

Glas Sauronov

Primećen član
Poruka
674
Признајем. Јесам помало кихотичан. Често насрћем на ветрењаче. Хоће ли за казну и мене као Дон Кихота појести свиње?
Обор је пун заинтересованих. За предјело, крдо је објавило ксерокс “књигу” о мени. Исцрпан извештај о душевним патњама које су претрпели, јер сам их у јавности прецизно представљао комичним. Сад доказују да сам лош. Погрешно. Ја сам најгори. Али, чини ли то сваког дрипца и било коју курву са оне стране барикада мање таквима? Јесу ли они бољи за онолико колико ме представљају грђим? Хм. Једва се одупирем нагону да их извређам. А онда сам, ипак, решио да пустим себи на вољу.
Не верујем да су баш све званице на представљању ксерокса аболирали спонзора (Лакирана Бубашваба) од богатства стеченог у слобизму? Јесу ли му опростили што за туце година Слобе никада ниједну јавну реч није изговорио против владара? Знају ли они да је науљени ћуран изабрао да буде мој непријатељ бранећи од мене Вучелића, свог пословног партнера и пријатеља? Јесу ли гледали како пред камерама признаје да се дружио са мафијом. Да је са клановима расправљао о постављању полицијских функционера. Знају ли зашто га је Ђинђић шутнуо од себе. Можда би Багзи имао нешто да каже на ту тему. Или Чуме.
Све би ово био само још један мали покушај оног који има све карактеристике пса – сем лојалности према газди – да ме увуче у неку аферу. Сетите се да је добио хернију напрежући се да ме нађе око Делимустафића, Гавриловића, црвених беретки, сабље. Сетите се тадашњих потерница замном са Пинка, РТС, БК, Политике, Студија Б. Пратите сад пажљиво ко се од новинара и медија укључује у хајку. Дугачак је платни списак политичке мафије. Но, задовољство је моје што науљена хломидија зна – док је жив, а није лако после онолике власти постати прасе које јуре толики месари, ја ћу за њега, вампира, бити глогов колац.
Не признају они како је Србија сама отерала све који су желели да ванредно стање буде редовно. Згазила све који су збацивали слобизам, да би мафијашки компромитовали демократију, парламентаризам, превну државу, транзицију, медије, полицију, армију, нормалност.
Уцвељена фамилија, тај бал вампира, види Србе као нацију учтиво дресираних лешева. Тиранију некадашње већине намерни су да замене деспотијом мањине. Ако не управљају Србијом, њима је свеједно шта ће са Србијом бити. Отуда праве нови идеолошко-политички тест подобности. Њихови су сви који тврде да Коштуница не може да води земљу у Европу. Чак и када доказује да може. Око тог слогана трансстраначки се окупљају зомбији. Умно слепи. Они желе да врате страх као основу некадашњег српског уређења. За ту работу треба им тајна полиција и национална телевизија. Не одговара њима да за десет месеци, од некадашње олупине, направим најгледанију српску телевизију са свим елементима јавног сервиса. Имају они друге планове са њом.
Основни циљ гуја и акрепа, раскошно амбициозан – дакле, немогућ – јесте стављање под туторство Бориса Тадића. Нека пробају. Потом Демократску странку под принудну управу. Онда све њих што даље од могућег каквог-таквог договора са Коштуницом…
АЛЕКСАНДАР ТИЈАНИЋ
 
E, sio mi ga Djuro...
Tijanic je isto sto i Petar Lukovic. Znate, to je onaj sto pise za Rvatske novine na Rvatskom jeziku, a Srbin je.
Tijanic je cetnicke provenijencije, a Lukovic je petokolonaske. I jedan i drugi sljam, samo je Lukovicu lakse jerbo nije na celu "nacionalne televizije evrposke srbije". Jel taj slogan znaci da "oni drugi" nemaju pravo da gledaju tu televiziju, ili cemo, kada "nacionalno" udjemo u EU, njih da kolektivno izbacimo iz zemlje? "Izvinite, ali vi nista na spisku nacionalnih pretplatnika."
Ima ova zemlja i mnogo boljih novinara, jedan je bas sinoc i umro.
Stojan Cerovic, iz Vreme-na. Odlican novinar, a ni izbliza takav "grudobusac" kao Tijanic (koji bi, btw, mogao da konacno izvadi praziluk iz zadnjice i da prestane da od "nacionalne" televizije pravi smejuriju, kao da joj nije bilo dosta za vreme Milanovica).
 
...Tijanicu i kao direktoru RTS-a svaka cast....stvarno je uspeo da napravio od RTS TV koju gleda sve vise ljudi i koja ima sta da punudi gledaocima...nacionalna, a pritom realna i objektivna bez ogromnog uticaja onih koji su na vlasti kao sto je to bilo u proslosti....a ovima sto ga napadaju i koji hoce da RTS bude kao B92 (koja je servis jedne stranke) i da zaglupljuje narod...jednostavno je porucio....da mogu samo da ga mrze.....

P.S svaka cast Kostunici za izboru....
 
eremita:
Opasno je dobar Tijanic - i sjajan novinar, taj kad
nekog udari - nema mu vise dizanja. :shock:

Posebno nauljenu bubasvabu :lol: :lol: :lol:

Iluvatar:
Jel taj slogan znaci da "oni drugi" nemaju pravo da gledaju tu televiziju, ili cemo, kada "nacionalno" udjemo u EU, njih da kolektivno izbacimo iz zemlje?

Ne nego ce oni koji mrze Srbiju da idu u unutrasnju ili pravu emigraciju, eventualno da se pojavljuju na Klopkama i Zamkama da uveseljavaju narod.
Ne idealizujem ja Tijanica, on jeste djubre, ali lepo sam rece - za vampira samo glogov kolac.
Da li je glogov kola c lep - nije.
Da li je efikasan - jeste
Nema milosti za one koji nas proglasavaju genetskom deponijom!!!

urospo:
...Tijanicu i kao direktoru RTS-a svaka cast....stvarno je uspeo da napravio od RTS TV koju gleda sve vise ljudi i koja ima sta da punudi gledaocima...nacionalna, a pritom realna i objektivna bez ogromnog uticaja onih koji su na vlasti kao sto je to bilo u proslosti....a ovima sto ga napadaju i koji hoce da RTS bude kao B92 (koja je servis jedne stranke) i da zaglupljuje narod...jednostavno je porucio....da mogu samo da ga mrze.....

P.S svaka cast Kostunici za izboru....

Osim sto je moralno drzak, Tijanic je krvavi profesionalac.
Potpisujem!
 
Glas Sauronov:
eremita:
Opasno je dobar Tijanic - i sjajan novinar, taj kad
nekog udari - nema mu vise dizanja. :shock:

Posebno nauljenu bubasvabu :lol: :lol: :lol:

Iluvatar:
Jel taj slogan znaci da "oni drugi" nemaju pravo da gledaju tu televiziju, ili cemo, kada "nacionalno" udjemo u EU, njih da kolektivno izbacimo iz zemlje?

Ne nego ce oni koji mrze Srbiju da idu u unutrasnju ili pravu emigraciju, eventualno da se pojavljuju na Klopkama i Zamkama da uveseljavaju narod.
Ne idealizujem ja Tijanica, on jeste djubre, ali lepo sam rece - za vampira samo glogov kolac.
Da li je glogov kola c lep - nije.
Da li je efikasan - jeste
Nema milosti za one koji nas proglasavaju genetskom deponijom!!!

urospo:
...Tijanicu i kao direktoru RTS-a svaka cast....stvarno je uspeo da napravio od RTS TV koju gleda sve vise ljudi i koja ima sta da punudi gledaocima...nacionalna, a pritom realna i objektivna bez ogromnog uticaja onih koji su na vlasti kao sto je to bilo u proslosti....a ovima sto ga napadaju i koji hoce da RTS bude kao B92 (koja je servis jedne stranke) i da zaglupljuje narod...jednostavno je porucio....da mogu samo da ga mrze.....

P.S svaka cast Kostunici za izboru....

Osim sto je moralno drzak, Tijanic je krvavi profesionalac.
Potpisujem!
Biti ljut, i biti u pravu je jedno, Saurone.
Biti pun mrznje je sasvim nesto drugo.
Da li si ikada citao neki od njegovih ingeniozno maloumnih tekstova u "Playboy"-u?
 
I ja stvarno ne znam sta je to toliko kvalitetno na RTS-u danas?
Da nije ona nisam-ja-spavala-sa-urednikom Natasa Miljkovic i njen kljuc?
Pa ona dve ne zna da sastavi, a da to ima smisla.
Dovede neke sacuvaj me boze likove i jednog kvalitetnog, a onda tog kvalitetnog ignorise, jer bi joj verovatno upropastio ovo-je-blago-naci(onali)sticka-televizija-gde-ja-pametnica-mamina-preispitujem-razum-ovog-naroda koncept.
Ljudi, molim vas, samo jos malo otvorite oci.
To treba da bude nacionalna televizija, ali ako je nacionalna, onda daj, obrazuj ovaj narod.
Umesto da se bave brojem nepismenih u Srbiji (zapanjio sam se kad sam video zvanicne podatke), oni sve vise lice na B9Pink.
 
Дошао сам у посед књиге “Случај службеника…” Запањила ме је простота насловне стране али, када сам савладао запрепашћење и погледао детаљније, видео да међу Тијанићевим “активностима” недостаје једна веома битна. Наиме, он је 1993 био у изборном штабу ДС и творац је слогана ПОШТЕНО, ДС.
Па, даме и господо, аутори овог сочиненија, молим да ми истине ради одговорите:
Да ли сте ово случајно заборавили? Ако је тако, очекујем да поправите насловну страну.
И међу остале “симболе” убаците и име Демократске странке (довољна је и скраћеница: ДС). Ако то не урадите, бојим се да ћу морати да закључим да имате нешто против слогана ПОШТЕНО. Можда га, с обзиром на се што се догодило, сматрате сувише романтичним? Или превазиђеним?
Р. Поповић
 
Ako cemo da poredimo RTS danas i pre 5 godina, uradjen je dobar posao. Na stranu strancharenja, ljudi ponovo, sve vishe i vishe, gledaju rts i sve su prilike da ce se takav trend odrzati i dalje u buducnosti.
 
Ja mislim d aljudi sve vise i vise gledaju HRT, ali neka ti bude. Zivi u iluziji i dalje ...

Ajduk:
Ako cemo da poredimo RTS danas i pre 5 godina, uradjen je dobar posao. Na stranu strancharenja, ljudi ponovo, sve vishe i vishe, gledaju rts i sve su prilike da ce se takav trend odrzati i dalje u buducnosti.
 
Gwydion:
Samo se ti nadaj. Onu hrvatsku sapunicu gleda svako drugo domacinstvo i to bas na HRT. O Latinici da ne govorim. Ko god u Srbiji ima kablovsku gleda najvise HRT.

Idi malo do nekog hrvatskog foruma pa pogledaj koliko hrvata gleda nasu sapunicu "Jelenu" i sta sve misle o toj seriji...i Hrvati gledaju nase TV stanice, vole nasu muziku i filmove iako o tome ne pricaju javno..

Pa sta ako gledaju HRT, ljude zanima sta se desava i u komsiluku....ali sigurno ne gledaju vise HRT nego domace TV stanice...Uostalom otkud ti znas sta ljudi u Srbiji i Beogradu najvise gledaju...mozda je to slucaj u tvom kraju ali ne mora da bude tako u celoj Srbiji.
 
mmmm... recimo da imam svoje izvore informacija. Mada meni odgovara da se ovde gleda kulturna televizija. Mozda se digne prosek u Srbiji i ljudi postanu malo kultivisaniji?

urospo:
Gwydion:
Samo se ti nadaj. Onu hrvatsku sapunicu gleda svako drugo domacinstvo i to bas na HRT. O Latinici da ne govorim. Ko god u Srbiji ima kablovsku gleda najvise HRT.

Idi malo do nekog hrvatskog foruma pa pogledaj koliko hrvata gleda nasu sapunicu "Jelenu" i sta sve misle o toj seriji...i Hrvati gledaju nase TV stanice, vole nasu muziku i filmove iako o tome ne pricaju javno..

Pa sta ako gledaju HRT, ljude zanima sta se desava i u komsiluku....ali sigurno ne gledaju vise HRT nego domace TV stanice...Uostalom otkud ti znas sta ljudi u Srbiji i Beogradu najvise gledaju...mozda je to slucaj u tvom kraju ali ne mora da bude tako u celoj Srbiji.
 

Back
Top