Naivni mulac i udata zena

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta mislite koja je razlika izmedju naivnog mulca i udate zene?

Recimo udata nadje nekog ko joj treba za pricu, a mulac se nada da ce je istorbati. I sad ona udata mulcu kaze kako nema nameru varati muza i mulac umesto da kaze ok ode i na javi se, on i dalje sa njom pise. Resava njene probleme, njoj dobro, a njemu nije. Mulac tako izgubi puno vremena sa njom, niti on torba niti ona vara (mislim bar ne sa njim). E sad jeste vi primetili da svaka cura kad sa njom pocnete, neka i malo zavlaci ili nesto vas napada da od takve nikad nista?

Ja jesam, samo sam torbao onu koja je odmah zagrizla i koja me odmah gledala kao boga, sve ostalo je bilo luk i voda.
 
Ако удата тражи некога, не тражи за причу, мсм ако то ''тражи'' капирамо исто.. А нисам гадљив на удате.. Нисам у фазону да само њих јурим мсм генерално нису ми циљ заузете није ми то фетиш, али ако ми се свиди физички, ако није преглупа, не видим зашто не бих..
 
Čekaj, čekaj.
Sta mislite koja je razlika izmedju naivnog mulca i udate zene?

Recimo udata nadje nekog ko joj treba za pricu, a mulac se nada da ce je istorbati. I sad ona udata mulcu kaze kako nema nameru varati muza i mulac umesto da kaze ok ode i na javi se, on i dalje sa njom pise. Resava njene probleme, njoj dobro, a njemu nije. Mulac tako izgubi puno vremena sa njom, niti on torba niti ona vara (mislim bar ne sa njim). E sad jeste vi primetili da svaka cura kad sa njom pocnete, neka i malo zavlaci ili nesto vas napada da od takve nikad nista?

Ja jesam, samo sam torbao onu koja je odmah zagrizla i koja me odmah gledala kao boga, sve ostalo je bilo luk i voda.

Piše :per: To neka forumska priča a
 
Ако удата тражи некога, не тражи за причу, мсм ако то ''тражи'' капирамо исто.. А нисам гадљив на удате.. Нисам у фазону да само њих јурим мсм генерално нису ми циљ заузете није ми то фетиш, али ако ми се свиди физички, ако није преглупа, не видим зашто не бих..

Ma tu nema govora, nista ne fali udatoj osim jos jedna kita.
 
Tako je. Ali vidis ti koliko su one sjebbane. Mi ne zelimo trositi vreme na zenske koje nas ne zanimaju, ali one itekako trose vreme na lika koji ih ne zanima. Zamisli koliko je to sjebban ego.:lol:

Pa da ga imaju u šteku.Ako zatreba ,ko u onom filmu Pajtonovaca ,Smešna strana istorije, piš boy .Onaj lik što drži kantu u koju se gospoda olakšavaju dok se šetaju po zelenoj poljani u udišu miris prvog prolećnog cveća ,pa ono kad zagusti ,pozovu piš boja i ubace mu bakrenjak u kantu.. a jebbi ga.
smiley_emoticons_xd.gif


pissboy.jpg
 

Уживам у односу са старијом девојком, која није смарач, и која зна шта хоће, која није оптерећена глупостима.

Što si uz'o avatar "legende 1" ?
Kako ćemo vas u boju raspoznavati ?

Не знам ко је та легенда заиста, а приметио сам моја претходна два аватара код пар људи тако да.. Много људи има, мсм..
 

Back
Top