Oblachenje...

bleach:
Alexandra9:
bleach:
Alexandra9:
pa ti si tek sada to ukapirao? :? Nekoliko devojaka sa foruma je u ćuzi... :lol: ...između ostalog i Bleach i ja... (da ne otkrivam sve ostale, javiće se one same ako hoće) 8) Svaka ćelija ima dva kompa... nije lose... 8)
vidim, sve je razjasnjeno 8)
nema potrebe da se ubacujem :wink:
rekla bih samo da sam ja zadovoljna uslovima... 8)
takodje... 8) Imamo kablovski!!! 8) Ko hoce kablovski internet neka svrati do nas... :wink:
Prvo test, da bi usli... znaci napravite neki rusvaj u gradu, pa lepo prevoz- kolima MUP- a Srbije... i tu ste... :wink:
kako sam samo prevoz mogla da zaboravim?... :shock: ah...
p da... da vidite samo kakva su kola :wink: 8)
imaju i zastitu protiv poludelih obozavatelja... 8) niko vam ne moze nista 8)
a kakve zvucnike imaju tamo? 8) aaa? :D
Ukratko: deco, ne treba vam more ni planina... dodjite tu u cuzu kod nas... 8) Besplatan smestaj, hrana i zabava... sta jos hocete... :P 8) A da... jos pored toga dobijate tu ,zatvorsku' odecu, kako ju je imenovao jedan clan sa foruma... :P :wink:
 
bleach:
Elem... shto se mene tiche. Ne znam. Ja ne znam nikoga ko se oblachi slichno meni, a to ne znachi da sam originalna i da imam svoj izgradjen stil. Bash suprotno... :oops: :cry: :cry:

Oblachim se sasvim obichno... Farmerke (najobichije, lasteks nikako, samo ravno padaju dole, mozda malo zvonce), najjednostavnije pantalone (ponovo, blago zvono), a majce koje nosim su najobichnije mogucje. Chesto bez ikakvog natpisa ili share, jednobojne,uglvnom tamnih boja... Maslinasto zeleno, crno, teget. Primetila sam, chitajucji ove postove, da malo ljudi nosi belu boju (nisam zaboravila da je Alexandra9 rekla da nosi :wink: 8) ). Ja belu boju nikako ne nosim. Ne znam zashto. Zimi nosim najobichnije dzemprere, rolke. U sushtini, nemam nikakvih detalja na sebi. Na zalost :cry: ali mozda je i to bolje nego prenatrpanost istima.
E da... kako to da zaboravim. Obozavam koshulje. Imam karirane, ali volim i jednobojne.
Patike ne nosim, sem starki, koje obozavam i ne smatram bash za patike.
E josh neshto. Ne volim perjane jakne uopshte, tako da je za zimu obavezan djubretarac, koje nosim od detinjstva.

Slozila bih se sa guitar_babe shto se boja tiche. :wink: Naravno da one nisu fensi same po sebi. Ja inache najvishe volim zelenu boju i sve njene varijante. 8) Maslinastu, najvishe. 8)
ali kad ne mogu da verujem :shock: skoro sve isto :shock: :oops: sto se tice bele boje, ja je ne nosim.. a ne nosim je jer je .. hm.. bela.. :lol: odnosno, lako se prlja, pa nije to za mene.. jer ja ne volim da pazim da se ne isprljam :oops: obozavam maslinastu boju.. bukvalno je stalno nosim.. :) a isto obozavam i (karirane) kosulje :wink: a jos nesto sto stalno nosim jeste kozica oko ruke :shock: :oops: :roll: zasto? :oops: pa ne znam.. :lol: :? izvalila sam da u poslednje vreme za mnogostosta ne znam zasto to radim, kazem, nosim.. bla bla.. :lol: i mnogo volim ogrlice, narukvice, prstenje...
e bleach, mnogo se tripujes :wink: meni si bas mnogo slatka :wink:
bleach:
Sad sam se ovde zaprichala, a nishta pametno nisam rekla... :roll: Bolje da stanem na vreme... :oops: :roll:
:evil: nemoj da me nerviras :evil: to nevalja :wink:
guitarrr_babe:
Evo - imam mnooooogo i pink i narandzastih i zutih i zelenih i plavih stvari, koje su sve kupljene u proslih par godina. Dakle, nije da se hvalim, ali imam taj fazon koji je isao (barem sto se tice, jelte, kolorita) mnoooogo ispred ove danasnje mode. I sama odeca je mnogo drugacija (nema cirkona, nema metalnih snala, itd.) Ko hoce moze da se uveri na prvim stranama ove teme, mislim da sam napisala post jos krajem prosle godine, u vreme kada, kazem, sarene stvari nisu ni privirile u prodavnice. Bog zna kako sam se u masi bebi-roze i bebi-plavih stvarcica iscimala da nadjem nesto ciklama ili drecece plavo ili zuto. Kada pomislim koliko je odeca sa velikim cvecem bila retka, i na koje sam se sve nacine dovijala da moje stvari imaju vise od dve boje, a kako danas sarene, cvetne odece toliko ima da je prosto jeftina i obicna... eto. Gde su bile sarene stvari kad su mi trebale?
meni se mnogo svidjaju tvoje stvari :oops: mada ih nikada nisam videla :lol: ja mnogo volim sarene stvari.. ali ih nemam.. :( ali bih volela da ih imam :) eh.. :(
@ bleach i Alexanra9 :shock: da li ste vas dve normalne?? :shock: pa jesu li one cike lepo rekle da ne smete nikome da govorite za to!! :evil: pa ne.... zabrani ce vam pristup, ako vide ovo :cry: :cry:
 
mortishaaa:
bleach:
Elem... shto se mene tiche. Ne znam. Ja ne znam nikoga ko se oblachi slichno meni, a to ne znachi da sam originalna i da imam svoj izgradjen stil. Bash suprotno... :oops: :cry: :cry:

Oblachim se sasvim obichno... Farmerke (najobichije, lasteks nikako, samo ravno padaju dole, mozda malo zvonce), najjednostavnije pantalone (ponovo, blago zvono), a majce koje nosim su najobichnije mogucje. Chesto bez ikakvog natpisa ili share, jednobojne,uglvnom tamnih boja... Maslinasto zeleno, crno, teget. Primetila sam, chitajucji ove postove, da malo ljudi nosi belu boju (nisam zaboravila da je Alexandra9 rekla da nosi :wink: 8) ). Ja belu boju nikako ne nosim. Ne znam zashto. Zimi nosim najobichnije dzemprere, rolke. U sushtini, nemam nikakvih detalja na sebi. Na zalost :cry: ali mozda je i to bolje nego prenatrpanost istima.
E da... kako to da zaboravim. Obozavam koshulje. Imam karirane, ali volim i jednobojne.
Patike ne nosim, sem starki, koje obozavam i ne smatram bash za patike.
E josh neshto. Ne volim perjane jakne uopshte, tako da je za zimu obavezan djubretarac, koje nosim od detinjstva.

Slozila bih se sa guitar_babe shto se boja tiche. :wink: Naravno da one nisu fensi same po sebi. Ja inache najvishe volim zelenu boju i sve njene varijante. 8) Maslinastu, najvishe. 8)
ali kad ne mogu da verujem :shock: skoro sve isto :shock: :oops: sto se tice bele boje, ja je ne nosim.. a ne nosim je jer je .. hm.. bela.. :lol: odnosno, lako se prlja, pa nije to za mene.. jer ja ne volim da pazim da se ne isprljam :oops: obozavam maslinastu boju.. bukvalno je stalno nosim.. :) a isto obozavam i (karirane) kosulje :wink: a jos nesto sto stalno nosim jeste kozica oko ruke :shock: :oops: :roll: zasto? :oops: pa ne znam.. :lol: :? izvalila sam da u poslednje vreme za mnogostosta ne znam zasto to radim, kazem, nosim.. bla bla.. :lol: i mnogo volim ogrlice, narukvice, prstenje...
e bleach, mnogo se tripujes :wink: meni si bas mnogo slatka :wink:
sto se toliko cudis?! :shock: 8)
naravno 8) maslinasto zelena 8)
najbolja boja na svetu 8) polako primecujem da mi je sve vise odece te boje :shock: a znam zasto (malo za promenu, pa da nesto znam :P) zato sto volim tu boju :wink: 8)
jao... pa hvala ti :oops: :oops: :wink:
i ti si stvarno super :wink:
uvek se ja tripujem 8)
mortishaaa:
bleach:
Sad sam se ovde zaprichala, a nishta pametno nisam rekla... :roll: Bolje da stanem na vreme... :oops: :roll:
:evil: nemoj da me nerviras :evil: to ne valja :wink:
necu, necu... 8) evo, dobra sam :wink:
8)
mortishaaa:
@ bleach i Alexanra9 :shock: da li ste vas dve normalne?? :shock: pa jesu li one cike lepo rekle da ne smete nikome da govorite za to!! :evil: pa ne.... zabranice vam pristup, ako vide ovo :cry: :cry:
:oops: narvno da nismo :oops:
nisi znala? :shock: koje cike... nema vise...
sad smo na visem nivou 8) ne cuvaju nas vise cike... 8)
 
wild_child:
A sto sam kupila lepu suknjicu
onako duzu na preklop,narandzasta onako ko prskana......pressllatkaa je

E da, da se nadovezem, posto mislim da ovo nisam rekla... Dakle, skoro pa da nema sanse da me vidite u suknji ili haljini. Ne znam zasto... :? Jednostavno ne nosim. Pantalone su mi sasvim dovoljne. :wink:
PS Nosila sam proslog leta neku crvenu haljinicu... ali nisam je bas volela... zato sto je oblik letnji, ono, do iznad kolena, bez rukava... ali ima dva sloja... ijao, muke kad to leti obuces... jedva cekas da skines... prokuvas... Ali ovako je slatka.
 
guitarrr_babe,svaka ti cast! :)
ja obozavam te velike cvjetove,ciklama boju,i boju trave....samo sto to ne nosim... :oops:
ne znam zasto.... :roll:

sto se tice mog oblacenja ja stvarno nemam odredjen stil... :roll:
obicne trapke,najobicnije majice,dobro,ima tu i tamo neki natpis ili detalj,ali nista posebno...
sad,ljeti obucem veoma rijetko jednu od svoje DVIJE!! :? haljinice,i to je sve sto se tice haljinica i sluknjica...
bijele pantole ne volim iz nekoliko razloga...npr. "treba" ispod njih obavezno obuci tange (zaboga,to se mora kod ovih danasnjih djevojaka... :? ) a ja tange ne podnosim...(fuj!)
nije samo zbog toga,jednostavno ne volim bijele pantole...
osim traperica nosim i one sire pantole (do ispod koljena,sa vezicama),po mogucnosti crne...

eto... toliko... :)

p.s.jako sam se iznervirala jer mi je zablokirao kompjuter kad sam jutros pisala ovaj post,i to VELIKI post,pa sam morala sada sve pnovo...naravno,nisam se svega mogla sjetiti... :lol:
 
pretao sam da pratim posle 6 strane.ja ispricao nebuloze.ok. dobro. e sad (NIJE DA BRANIM FENSERKE)
znaci ima i fenserka koje su glupe ko noga(vecina) i samo bi da sto lepse izgledaju! a to me uzasno nervira razumesh izasho ja u grad +100 stepeni vidim neku sa tri i po kile sminke na sebi.da ti se smuci zivot.ali ima i onih koje nisu tako istripovane.jednostavno vole da izgledaju lepo.e sad sto se tice tih "metalki" e bre nemoj da me smarate sta ako sam napisao metalke jer moram sad svaki put da se cimam da pishem "devojke koje slusaju metal muziku"??????? a bre oko neke sitnice bre pravite polemiku.nadam se da smo zavrsili s tim.ajde za to oblacenje. razumesh video sam likove i likushe koje se obuku onako metalski sve te fore i to i onako cool izgledaju.razumesh bash c00l ali nekome to ne stoji.i onda ja uzmem i gledam spotove nekih grupa i sad vidim oni sviraju metal i i imaju farmerke i majicu. a ostali u publici sve onako sa siljcima i frizurama da se uplashish ali ok. posto sam naletao na likove koji kazu da kao u fazonu sto bolje izgledash kao jaci si metalac! to mi uopste nije jasno ali ajde.mogu ja sad da se obucem ko onaj najgori metalac ali ono (kako se vec metalci oblace da ne pogreshim negde pa da opet ne pravite polemiku oko toga) a da uopste ne slusham metal.ja inace volim dobar rock & roll i opushtenu muziku.reggae i neke jako stare pesme.uglavnom sve sto dobro zvuci.npr ja od metallice gotivim samo neke pesme.npr seek and destroy mi jako dobro zvuci dok neke bash ne.i tako. slusham i tehno i house.AMA SVE STO MI SE SVIDI! znaci nemam nista bre protiv metalaca!!! POSTUJEM BRE JA TO LJUDI!!!!! ali jednostavno rock & roll je jedina muzika koja je prava muzika.metal nekako ne.(bez uvrede!!!) eto toliko od mene pe4ce.
 
bleach:
sto se toliko cudis?! :shock: 8)
ne znam :shock: (:lol:)
bleach:
naravno 8) maslinasto zelena 8)
najbolja boja na svetu 8) polako primecujem da mi je sve vise odece te boje :shock: a znam zasto (malo za promenu, pa da nesto znam :P) zato sto volim tu boju :wink: 8)
ali :shock: kao da sam ja kucala ovu recenicu! :shock: pazi kad ne mogu da verujem.. ali o A do S" sve isto :shock: i imam sve vise stvari u toj boji i malo toga znam zasto kazem, uradim, etc. :shock:
bleach:
jao... pa hvala ti :oops: :oops: :wink:
i ti si stvarno super :wink:
uvek se ja tripujem 8)
thanx :oops: :wink:
and I know :!: :lol: :wink:

bleach:
necu, necu... 8) evo, dobra sam :wink:
8)
znala sam da ces me poslusati 8)

bleach:
:oops: narvno da nismo :oops:
nisi znala? :shock: koje cike... nema vise...
sad smo na visem nivou 8) ne cuvaju nas vise cike... 8)
pa da.. svasta i ja pricam.. kako sam mogla vasa imena i rec ,normalan' da stavim u istu recenicu :shock: :shock: :shock: jos ne mogu da verujem sta sam uradila :shock:
ne cuvaju vas vise??? :shock: oooooooo no..... :cry: pa.. :cry: pa.. :cry: pa... :cry: kako :cry: ja :cry: za to ne znam :cry: kada su :cry: vas prebacili :cry: :cry:
 
mortishaaa:
bleach:
sto se toliko cudis?! :shock: 8)
ne znam :shock: (:lol:)
:P :P :P
mortishaaa:
bleach:
naravno 8) maslinasto zelena 8)
najbolja boja na svetu 8) polako primecujem da mi je sve vise odece te boje :shock: a znam zasto (malo za promenu, pa da nesto znam :P) zato sto volim tu boju :wink: 8)
ali :shock: kao da sam ja kucala ovu recenicu! :shock: pazi kad ne mogu da verujem.. ali o A do S" sve isto :shock: i imam sve vise stvari u toj boji i malo toga znam zasto kazem, uradim, etc. :shock:
:shock: :shock: :shock:
:wink: :wink: :wink:
pa lepo... 8) 8) 8)
mortishaaa:
bleach:
jao... pa hvala ti :oops: :oops: :wink:
i ti si stvarno super :wink:
uvek se ja tripujem 8)
thanx :oops: :wink:
and I know :!: :lol: :wink:
samo kazem sta mislim :wink: iskreno :wink: 8)
znas?... :shock: 8) pa lepo... :wink:
(ovo opasno preti da mi postane uzrecica :oops: pa lepo... :roll: :oops:
mortishaaa:
bleach:
necu, necu... 8) evo, dobra sam :wink:
8)
znala sam da ces me poslusati 8)
jesi, a? :lol: jel to ono - nisi ni sumnjala :P :lol:
8)
mortishaaa:
bleach:
:oops: narvno da nismo :oops:
nisi znala? :shock: koje cike... nema vise...
sad smo na visem nivou 8) ne cuvaju nas vise cike... 8)
pa da.. svasta i ja pricam.. kako sam mogla vasa imena i rec ,normalan' da stavim u istu recenicu :shock: :shock: :shock: jos ne mogu da verujem sta sam uradila :shock:
ne cuvaju vas vise??? :shock: oooooooo no..... :cry: pa.. :cry: pa.. :cry: pa... :cry: kako :cry: ja :cry: za to ne znam :cry: kada su :cry: vas prebacili :cry: :cry:
i ja sam se zacudila, moram da priznam :shock:
eh... cudan je to splet okolnosti bio... bice prilike... ispricacemo ti jednom... :wink:
nemoj samo da brines, lepo je i ovde 8)
nama je sve lepo 8) kad smo lude, nije ni cudo 8)
 
nesrecan:
ali nekome to ne stoji.
to jeste :wink: ali pa sta ako nekome ne stoji, zar zato ne moze da nosi nesto sto voli? :? (pod uslovom da stvarno voli!)
nesrecan:
i onda ja uzmem i gledam spotove nekih grupa i sad vidim oni sviraju metal i i imaju farmerke i majicu. a ostali u publici sve onako sa siljcima i frizurama da se uplashish ali ok.
frizurama? metalci? :ne: tesko :wink: svako ima pravo da se oblaci kako hoce.. mozda se ta publika lepo oseca u tome? :? ne razumem sta je tako strasno oko metalaca :roll: svi metalci (ali svi koje ja znam) su sasvim normalni ljudi! niti su napadni, niti su neki debili.. bas su super i opusteni.. a pogledas one ,decake' sa podvrnutim nogavicama, tamo se nesto sire i kao opasni su.. i oni sad nisu strasni? samo su metalci, zato sto su neznamnija kako obuceni.. i da, sta toliko plasi u njihovoj odeci? :shock:
nesrecan:
posto sam naletao na likove koji kazu da kao u fazonu sto bolje izgledash kao jaci si metalac! to mi uopste nije jasno ali ajde.mogu ja sad da se obucem ko onaj najgori metalac ali ono (kako se vec metalci oblace da ne pogreshim negde pa da opet ne pravite polemiku oko toga) a da uopste ne slusham metal.
e upravo tako :wink: zato su ti danas svi i svako braca metalci :( pa da.. ima onih fora sto su ti starke razdrndanije to si jaci metalac, sto si veci klosar, jaci si metalac, sto si opasniji, jaci si metalac, nemoj slucajnoooooo da se smejes!, martinke glancaj.. etc. :lol:
nesrecan:
... ali jednostavno rock & roll je jedina muzika koja je prava muzika.metal nekako ne.(bez uvrede!!!)
peace :lol: :wink:
elem, znam da je forum teen, ali nisam mogla ovo da iskuliram.. cekaj, zasto metal nije muzika? cekaj koliko si metal pesama/bendova cuo? i iz kojih zanrova? ne mozes tako da picas? ade definisi tvoj pojam muzike pa da razjasnimo zasto metal nije muzika :wink: moze? ne, ne ljutim se.. ako mozda tako zvucim, samo mi nije jasno :roll:i ne mozes da uporedjujes r'n'r i metal.. je l' mozda nekad uzmes da uporadjujes taj isti r'n'r sa jazzom?? :roll: think about that :wink: PEACE :D

bleach:
:shock: :shock: :shock:
:wink: :wink: :wink:
pa lepo... 8) 8) 8)
sta je bre tu lepo :P 8)
bleach:
samo kazem sta mislim :wink: iskreno :wink: 8)
hvala opet :oops: i ja sam bila isto iskrena :wink: tj samo rekla sta mislim :wink:
bleach:
znas?... :shock: 8) pa lepo... :wink:
(ovo opasno preti da mi postane uzrecica :oops: pa lepo... :roll: :oops:
sto sta fali toj uzracici bas je 8) ili bas je lepa 8) hihihihi.. pa naravno da znam 8)
bleach:
jesi, a? :lol: jel to ono - nisi ni sumnjala :P :lol:
8)
e upravo to 8) ma vidis ne moram nista ni da ti kazem :shock: vec sama sve znas 8)
bleach:
ja sam se zacudila, moram da priznam :shock:
eh... cudan je to splet okolnosti bio... bice prilike... ispricacemo ti jednom... :wink:
nemoj samo da brines, lepo je i ovde 8)
nama je sve lepo 8) kad smo lude, nije ni cudo 8)
ma vama je svuda lepo i VESELO :lol: :wink: a gde sam ja :shock: 8)
 
Nije uopste tacno da si metalac samo ako nosis one nebuloze haha ,ljudi gledaju previse filmova! Ja slusam Metaliku i Iron maiden nenormalno , jer smatram da je to najbolja i jedina normalna muzika na svetu! Pevanje je normalno i svaka rec se razume i svaka rec ima poruku a ne kao neki trash metal bendovi gde se deru ko majmuni... sto vi svi mislite da je pravi metal.. a NIJE! Ja Mislim da nema boljeg osecaja(osim sexa :wink: ) nego kada Dave Murray,Adrian Smith,Janick Gers odsviraju solo :D ... naravno i Kirk Hammett je car!!
 
Zare88:
Nije uopste tacno da si metalac samo ako nosis one nebuloze haha ,ljudi gledaju previse filmova! Ja slusam Metaliku i Iron maiden nenormalno , jer smatram da je to najbolja i jedina normalna muzika na svetu! Pevanje je normalno i svaka rec se razume i svaka rec ima poruku a ne kao neki trash metal bendovi gde se deru ko majmuni... sto vi svi mislite da je pravi metal.. a NIJE! Ja Mislim da nema boljeg osecaja(osim sexa :wink: ) nego kada Dave Murray,Adrian Smith,Janick Gers odsviraju solo :D ... naravno i Kirk Hammett je car!!
Ima ovde istine...


Ali i smeha... :lol:
 
Ja volim da nosim izbledele farmerice,uglavnom malcice iscepkane na krajevima,majice svih boja,kosulje,i najvise svoju tekasas kosulju na kojoj imam prikacene vojnicke znacke i prisiven amblem Vojske Jugoslavije...jedno vreme sam nosila i crvenu beretku,mada me je proslo..da obavezni detalji su majica Grobari 1970,i Radovan i Ratko srpski heroji!
Isto nosim i martinke,ali ne slusasm ni metal,ni punk,jednostavno,dopada mi se ta obuca,ai zgodna je.....
 
zar nije bila ovakva tema? :?
Nema veze
ja se oblachim kako stignem...najchescje ko kloshar
i OBOZAVAM martinke al tek treba da ih dobijem,pa onda volim onako malo vesele boje,shareno i taj fazon(ne mislim s martinkama :lol: ),i metalci nisu loshi,al ipak PANKERSKI fazon je naaaaaaaaaaaj :D
 
A ja zakleti metalac...heheheee...Obozavam crno :D ,orman mi je pun crne odece,volim i maslinasto zelenu,a tek moje maslinasto zelene i crne starke... :P
Metallica,Nirvana i System su zakon. :wink:
Ok...volim da nosim i majice i torbe od platna onako u indijskom stilu,ali vise volim crno...A tek martinke!Aaaahhhhhh... :(
 
Ublazeni metalski still!Sta to znaci?Znaci da obozavam crne starke,crn mantil,martinke(i love it :P :P :P :P )ali,posto sam i u skoli i sva ta "bip" ublazim to drecavo plavim,roze ili sl. dzemperom,znam da na 1. utisak ipak izgledam mracno ali.... :) 2. varijanta je sorc ili farke,starke,obicna maica ali zato crna sminka i nakit(ona nadoknadi ono sto pocne da lici na fancy still)...
Tja,rekla bih da podsvesno biram lika prema sebi,moij decko je isto opusten do jaja,ali je...tja,poput mene 8) kako se kaze"svakom svoje"!!!nemam nista protiv fenserka,par mojih najblizih drugarica su fenserke,tj.opustene skroz,jedina zamerk mi je muzika koju slusaju,ali to je druga diskuzija... :roll:
 
Moj stil taman za mene.Nikad ne bih mogao da imam odelo kao neki metalac jer bih izgledao kao dvo metarsko strasilo.A opet sa druge strane nisam fenser.Ne zelim da se zamnom okrece svaka susa a opet zelim da budem zapazen krajickom oka.Zelim da ostavim lep utisak na okolinu. :D
 
zaista one metalce koje vidite kako se vuku po knezu i konju...,neobrijane,s rascvetalim krajevina na dugoj kosi,koji se drogiraju izgledaju kao sa smecista su tako antipaticni,da ne kazem i da izgledaju kao ma nijaci :roll: ne zelim da vredjam metalce(muskarce)jer ja obozavam taj till 8) ali nisam odusevljena...
 

Back
Top