Princeza Anastazija

Da,registrovana sam kao Tonx.
Dobro,mozda sam malo preterala,ali stvarno... znala je da on ne voli. A muskarci se nisu menjali niti ce se menjati. On joj je sam rekao da voli Anu. Jeste,poneo se kao skot,ali sta ces...takav je zivot
 
slatko volim :)):
Ja obozavam Nataliju i Mariju :D

A ona Tanja me nervira :evil: A i onaj Andrej---*ebe se sa njom, a Nataliju mrtav 'ladan 'oce da zeni :evil:

Ako neko zna kako ce Natalija da zavrsi, molim da napise, mnogo me interesuje!!

I ja bih mongo volela da znam sta ce biti sa Natalijom...na onom sajtu o seriji nisam uspela da pronadjem.
 
Ne znam,meni se Natali bas svidja,ali sad sam pocela da gotivim princezu Mariju. Bas mi je simpaticna. Nekako mislim da ce ona i Aleksandar posle ovoga sa malim Konstantinom da se zblize.A mozda i nece :?
 
N_ToNx:
Meni ona izgleda nekako vestacki,kao da je radila nekoliko plasticnih operacija.Ne znam,mozda mi se samo cini :?
Pa u pravu si... Mislim da sam citala na nekom ruskom sajtu da ima silikone i da je vec peglala bore botoxom dok je zivela u Americi...Mada zuta stampa je svugde ista - mozda nista od toga nije istina.
 
Mogu da se kladim da je istina.Bas je neprirodna za razliku od ostalih,a i njen lik me nervira. Kako nije shvatila da je ova vodi u kupleraj? :shock: Jbt,ja sam znala cim joj je ona zena prisla!A navodno je pametna... :roll:
 
N_ToNx:
Mogu da se kladim da je istina.Bas je neprirodna za razliku od ostalih,a i njen lik me nervira. Kako nije shvatila da je ova vodi u kupleraj? :shock: Jbt,ja sam znala cim joj je ona zena prisla!A navodno je pametna... :roll:

jbg, takav je lik--k'o porculanska lutka koja samo trepce okicama i place, a svi u nju zaljubljeni :shock:
Pored Natalije i Marije, prelepa mi je Polina, jes da igra gaduru, al je devojka zaista lepa.
 
E,da sam musko,ne bih se zaljubila u nju nikada. Ubedljivo je najgluplja u seriji! Ne razumem kako se niko ne zaljubljuje u Mariju. Devojka je prelepa i jako simpaticna. Gde su oci onom Aleksandru? :shock:
 
Ni meni nije jasno zasto se Sasa ne zaljubi u Mariju,lepsa je od Natali i Olge,bila je prelepa u prosloj epizodi kad su se poljubili!Moguce da je Korikova imala plasticne operacije,izgleda tako,a to je sad popularno u Rusiji.Cak mi se cini da Liza i carica Sarlota imaju silikonska usta,ali mozda tripujem.Nego,poljubise se ovo dvoje konacno... :D
 

Back
Top