Princeza Anastazija

Prilicno mentalno, ali izgleda da ce Vladimir da se ozeni sa Anom, a Misa sa Lizom, i da ce da naprave dvostruko vencanje, a Natali ce da da se skonta sa Aleksandrom, koji ce na kraju da se ozeni sa marijom... a Natali ce valjda da se pomiri sa Andrejom; i Volodja i Misha ce da se bore u dvoboju, a valjda ce vladimir da se kresne sa Polinom...
Jel zna mozda neko kako se zove ona pesma sto je peva Ana na pocetku prve epizode kad je islo predstavljanje likova i gde da je skinem?
 
N_ToNx:
A otkud ti znas sta ce sve da se desi?


Pa verovatno je bio(bila) na onom sajtu,kao i ja,samo sto ja nisam htela da kazem-uvek ima onih sto ne zele da saznaju sta ce se desiti.Ako se snalazis sa ruskim-sve ces skapirati.

P.S. Kad je vec receno,Andrej ce biti sa onom sluskinjom Tanjom i na kraju umire...
 
Siciha otisla na pogreb, pa je Vladimir otisao odatle zbog nje. Liza pobegla iz onog kucerka, pa je Vladimir nasao, a ona se onesvestila. Natalija i Alexandar su pricali o ljubavima. Misa je otisao kod Sicihe, al je naisao na Modestovica kako pretura po kolibi. Izgleda da su se povatali Tanja i Andrej, nisam najbolje videla!!!
 
Imam samo jedan komentar, postovi su vam divni, mnogo ste slatki...
Serija je simpa, zaljubila sam se u Aleksandra, Vladimira...
Glumice su prelepe, praznik za oči.
Nisam gledala ni jednu latino seriju i u ovoj me nervira što toliko odugovlače, ali onakva lepota ne viđa se svaki dan. :lol:
 
Babe:
Prilicno mentalno, ali izgleda da ce Vladimir da se ozeni sa Anom, a Misa sa Lizom, i da ce da naprave dvostruko vencanje, a Natali ce da da se skonta sa Aleksandrom, koji ce na kraju da se ozeni sa marijom... a Natali ce valjda da se pomiri sa Andrejom; i Volodja i Misha ce da se bore u dvoboju, a valjda ce vladimir da se kresne sa Polinom...
Jel zna mozda neko kako se zove ona pesma sto je peva Ana na pocetku prve epizode kad je islo predstavljanje likova i gde da je skinem?

Kako njih dvojica?
Zbog Ane,a?
Meni se JAAAKO svidja Aleksandr... :lol:
I Misha... itd...
Bre, odakle vam ovo?
Ne svidja mi se, onda... :?
 
Blue Note:
Ana_0802:
Ja jedino Zabalujeva mogu da povezem sa ubistvom Korfa, jer se on hvalio onom njegovom bocicom za otrove!!!

I ja, mislim da Dolgorukaja ipak nije tako okrutna. Ona sve to radi iz želje za osvetom, ali ne verujem da je ubica. Sigurna sam da je Zabalujev.
.........
Ali Vladimir, .... nije ni svestan koliko je voli.


U pravu si,nije svestan...eto sta ljubomora cini od coveka!
 

Back
Top