Političke stranke

U koju od stranku biste se učlanili?

  • DS

  • DSS

  • SPS

  • SNS

  • LDP

  • SRS

  • Nešto drugo (navesti šta)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Transcendental

Buduća legenda
Poruka
29.503
Možda je netaktično od mene kao moderatora da postavljam ovakvu temu, ali me interesuje mišljenje tinejdžera.
Dakle: Da li ste, i ako niste, da li uzimate u obzir mogućnost da ako ne sada onda u skoroj budućnosti (tipa 2,3,4 godine), se učlanite u neku političku stranku?
Ako da, onda bi koja to stranka bila od ovih relevantnih?
Da li smatrate licemernim učlanjenje u stranku iako ne delite istu politiku, već jurite interes?
Jel znate neka iskustva mladih u strankama?

Pričajte :)
 
655188a74153e4af42a6624100515a2f_700x550.jpg


Treba i ovde jedan Brejvik da rastera ovu omladinu dssa, snsa, spsa isl
 
ja bih iskreno glasala za bilo koju stranu na cijem ce celu biti vuk jeremic. nisam clan stranke, mozda cu kasnije kad snimim ko je gde faca da se uclanim u neku, cisto da ne bih kulirala na birou. ne smatram to licemernim, jerbo nasu politiku ne diktiraju nasi politicari, tak da isto sranje
 
Bio član SNP 1389 dok su još bili sa "Našima"

u početku entuzijazam, posle stagnacija, i onda razočarenje..

srranje kao i svako drugo, mada kontam da su real deal stranke još gore..
razočaran sam u politiku i neću da težim ka bilo kakvoj stranci, sve političke njuške su ružne, sumnjive i prevrtljive
 
Nisam clan niti planiram. Smesni su mi ovi klinci koji su clanovi neke stranke i onda im toliko isperu mozak da ni nemaju svoje misljenje i stav i da ako kazu da je Zemlja ravna to je za njih tako i nikako drugacije. A tek o principima koje njihove stranke imaju suludo je trositi reci... recimo glasaju na proslim izborima za DS a oni onda udju u koliciju sa SPS-om :roll: sve su to ista govna jedino razumem ljude koji se uclane u stranku ocekujuci neke beneficije ostali su budale
 
ja bih iskreno glasala za bilo koju stranu na cijem ce celu biti vuk jeremic. nisam clan stranke, mozda cu kasnije kad snimim ko je gde faca da se uclanim u neku, cisto da ne bih kulirala na birou. ne smatram to licemernim, jerbo nasu politiku ne diktiraju nasi politicari, tak da isto sranje

Vuk je ubaceni radikal medju demokrate :lol: meni je gotivan jer ide na ***** ovim liberalima i jednom delu demokrata a i covek ima stav da kada je potrebno bude drzak za Hrvatima i Siptarima :super: cale mi je pricao koji ga zbog posla jako dobro poznaje da je sasvim ispravan covek i da se bori za ono u sta veruje
 
Davno su rekli za da ideale ginu budale. Tako da clanstvo u politicku stranku iz licnog interesa je jedino pozitivno, jer politicke stranke mijenjaju program za 180 stepeni, maksimalno se kompromituju, samo da privuku naivne glasace, nista vise.
 
Bio clan desnicarskih organizacija,kada sam video da je to neozbiljno u mojoj varosi i da mnogo rizikujes,a nikakvog efekta i logike nema distancirao se od tih prica. Trenutno sam apolitican jer realno nema nikakve koristi,ni umerenosti u politikama.
Sve je to operisanost od razuma. Jedino koga gotivim su Radikali i LDP jer su dosledni svojoj politici i idejama.
 
Bio clan desnicarskih organizacija,kada sam video da je to neozbiljno u mojoj varosi i da mnogo rizikujes,a nikakvog efekta i logike nema distancirao se od tih prica. Trenutno sam apolitican jer realno nema nikakve koristi,ni umerenosti u politikama.
Sve je to operisanost od razuma. Jedino koga gotivim su Radikali i LDP jer su dosledni svojoj politici i idejama.

Radikali su budale kao i ostali. Kada vidim onu Radetu ili Jovanovicku baca mi se pegla...skroz su antipaticne i zivcane.

radikali su mi ok samo zbog anti EU i NATO stava al' imaju i nebuloze poput onih granica Karlobag,Ogulin,Karlovac i Virovitica
 

Back
Top