Sulejman Ugljanin nazvao Novopazarske policajce BANDITIMA !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bane k

Iskusan
Poruka
5.761
Podpredsednik Vlade R.Srbije nazvao, na održanoj konferenciji za štampu, šefa Novopazarske policije i još nekoliko policajaca BANDITIMA !!

Sulejman Ugljanin ide i dalje: Ukoliko banditi ( verovatno misli na policajce ) odmah ne NAPUSTE Novi Pazar, zatražiću pomoć međunarodne zajednice.( najpre bratske Turske )

E tako, lepo: Sad nam i članovi Vlade podnose tužbe protiv države koju vode, a da pritom i dalje zadržavaju funkciju na kojoj se nalaze.

Trebao bi lepi Suljo najpre, u znak protesta da podnese ostavku u "banditskoj vladi" čiji je podpredsednik, pa onda nek izvoli da radi šta hoće, pa i nek tuži državu.

Da li postoji još negde sličan primer ????
 
pa koliko sam skapirao policajci nisu znali da je to suljov sin

a decko je klinac i sto bi ga poznavali

koliko sam procitao neka zena je prijavila da su joj neki momci pretili pistoljima i dala broj reghistracije vozila i policija ih je presrela uhapsila i odvela u SUP

e to je povredilo Suljovu sujetu kao ko su oni da tako njegovog sina privode i sad napravio karambol ko zna mozda i obori tadicevu vladu z:D
 
Podpredsednik Vlade R.Srbije nazvao, na održanoj konferenciji za štampu, šefa Novopazarske policije i još nekoliko policajaca BANDITIMA !!

Sulejman Ugljanin ide i dalje: Ukoliko banditi ( verovatno misli na policajce ) odmah ne NAPUSTE Novi Pazar, zatražiću pomoć međunarodne zajednice.( najpre bratske Turske )

E tako, lepo: Sad nam i članovi Vlade podnose tužbe protiv države koju vode, a da pritom i dalje zadržavaju funkciju na kojoj se nalaze.

Trebao bi lepi Suljo najpre, u znak protesta da podnese ostavku u "banditskoj vladi" čiji je podpredsednik, pa onda nek izvoli da radi šta hoće, pa i nek tuži državu.

Da li postoji još negde sličan primer ????

Pa sad da je NP policija baš čista i higijenska i nije... Elem, braća Srbi bi trebalo da su svasna da najbolji i najsigurniji ortakluci funkcionišu baš na relaciji čistih i higijenskih Kad rade samo čisti ili samo higijenski e ondatu bude svašta a ovako kada je mešano i miješano onda akcija bude izvedena na najvišem nivou. Niko neće da bruka svoje pa zato...
 
Ne bih se baš složio sa Suljom.
Pre bih ih nazvao drumskim razbojnicima.:hahaha:
Kad ti postave zasedu na drumu, nema dalje, bez 20 evra.:rtfm:

Da je tako tako je, bez drumarine nema dalje, ali ovde se radi o poTpresedniku Vlade eeej bre ! Pa sad se setio Suljo kad je njegov nakot dobio po repu, ili turbanu :)) Kakav Ministar ( bez fotelje ) takva i Vlada, neću kažem Država.

Dobro de, poTpresjednik, i to bez fotelje :))

pa koliko sam skapirao policajci nisu znali da je to suljov sin

a decko je klinac i sto bi ga poznavali

koliko sam procitao neka zena je prijavila da su joj neki momci pretili pistoljima i dala broj reghistracije vozila i policija ih je presrela uhapsila i odvela u SUP

e to je povredilo Suljovu sujetu kao ko su oni da tako njegovog sina privode i sad napravio karambol ko zna mozda i obori tadicevu vladu z:D

Ako Sulejman tako kaze znaci da milicija dobro pendreci

Udri milicijo
Mali Suljo ima 17 god. i pre tri dana je dobio probnu dozvolu, a to podrazumeva da nakon 17 časova u kolima mora da bude i tata Suljo, ili neko ko ima duži vozački staž. Kako u kolima nije bilo nikog po tom pitanjum osim još nekoliko klinaca, a svi stariji od 16 god. bez ličnih karata i mogućnosti da se identifikuju, ŠTA je u tom slučaju trebala da radi policija ?? Da im se izvinjava, ili bi možda tata Suljo trebao da se izvini narodu i da oma podnese ostavku što ima takvog skota koji misli da je dovoljno biti Suljov sin !!
E ako su zbog toga policajci banditi, kako kaže Suljo, ondak sam na njihovoj strani.


Zivno i Suljo pred izbore.
Nije Suljo nikad ni prestajao da kinji Srbiju, samo ***** ja takvu Srbiju kojoj su takvi Ministri. Nek razmisli onaj ko mu je dao tu fotelju, jel vredelo !!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top