WALKING DEAD- HODAJUCI MRTVACI

Preskacu sve i pokusavaju da stignu strip, a Rik se seca sta se desavalo u proslosti ili je postao vidovit.
Ne verujem da je bilo sta od toga, mislim da pokusavaju da prikazu radnje iz dva razlicita vremenska perioda :D
Verovatno ce se sad fokusirati samo na ovaj rat itd, pa kad se sve zavrsi, ponovo ce prikazati tu scenu koju su ubacivali par puta, da bi razjasnili zapravo na sta se to odnosilo :D
 
Terminus je bio vestacki ubacen jer su propustili da po stripu naprave epizodu sa kanibalima tamo negde kad nadju Gabriela.

Najcudnije su ove scene, cak i iz trejlera gde je Rik sa bradom u krevetu, pa stap naslonjen na zid... To je sve nesto iz buducnosti, tj. tamo gde je sada strip.
 
Ja sam seriju pocela da gledam kad su dosli do 4.sezone.. Slucajno sam naletela na prvu epizodu 4.sezone, kada Rik srece onu cudakinju, a Deril vodi ekipu u supermarket. Svidelo mi se i vratim ja da gledam od prve epizode,,,
Od tada, prvu sezonu sam gledala minimum 15x. Drugu nekih 5x. Trecu mozda 2x ali ne sve epizode, Cetvrtu sezonu 2x prvi deo, drugi jednom, kao i ostatak serije... Scott Gimple - Propast za seriju:sad2:
 
Meni je najviše žao Morgana. Mislim da ga sad prebacuju u Fear The Walking Dead, najavljen je u 4. sezoni. Hoće verovatno da podignu rejting serije, pošto Fear je u svojoj pilot epizodi imao 10 miliona gledaoca, sada je prosek 2 miliona. Usrali su, najavljeno da će prikazati kako se država raspadala, međutim to je loše odrađeno i to još prikazano u nekih 5 epizoda i onda ista priča kao u The Walking Dead, samo što su 2 sezone čamili u Meksiku i graničnom pojasu. Bezveze.
 
Meni je najviše žao Morgana. Mislim da ga sad prebacuju u Fear The Walking Dead, najavljen je u 4. sezoni. Hoće verovatno da podignu rejting serije, pošto Fear je u svojoj pilot epizodi imao 10 miliona gledaoca, sada je prosek 2 miliona. Usrali su, najavljeno da će prikazati kako se država raspadala, međutim to je loše odrađeno i to još prikazano u nekih 5 epizoda i onda ista priča kao u The Walking Dead, samo što su 2 sezone čamili u Meksiku i graničnom pojasu. Bezveze.

Cek, znaci Morgan je lik koji prelazi iz jedne serije u drugu, to je ono o cemu su pricali, o navodnom preklapanju?
 

Back
Top