Списак људи у канџама демона

Агарта

Poznat
Poruka
8.355
Имали смо прилику да видимо расправу на тему Новака Ђоковића у канџама демона. Занимљива расправа беше, неко одмах рече како је онда и онај у чије име све раде био под демонима. Изводио је чуда, зар не.
То ми даде идеју да уопштимо ствари, да видимо где све нису чиста посла. Ево како сам јапочео списак:

1. Новак Ђоковић (то смо већ видели)
2. Исус Христ - претварао је воду у вино, ходао по води, васкрсавао мртве... Нису ту чиста посла.
3. Никола Тесла - одакле му само тако генијалне идеје, а својим експериментима умали да уништи планету. Мада неки кажу да је био ванземаљац (то му дође на исто, ванземаљци су слуге Сатане).
4. Дијего Армандо - нису чиста посла с оним дриблинзима. Врхунац каријере му је заснован на лажи, а знамо ко је Отац Лажи. Чак је био толико дрзак да себе назове Божија Рука. Окултисти имају цркву Санта Марадона.
5. Леонида - ајте молим вас, њих 300 да држи војску од милион. Како то може без помоћи демона? Уз то је тих 300 инспирација разним неопаганима, а то су све окултисти, што добро знамо...

Допуните списак.
 
Имали смо прилику да видимо расправу на тему Новака Ђоковића у канџама демона. Занимљива расправа беше, неко одмах рече како је онда и онај у чије име све раде био под демонима. Изводио је чуда, зар не.
То ми даде идеју да уопштимо ствари, да видимо где све нису чиста посла. Ево како сам јапочео списак:

1. Новак Ђоковић (то смо већ видели)
2. Исус Христ - претварао је воду у вино, ходао по води, васкрсавао мртве... Нису ту чиста посла.
3. Никола Тесла - одакле му само тако генијалне идеје, а својим експериментима умали да уништи планету. Мада неки кажу да је био ванземаљац (то му дође на исто, ванземаљци су слуге Сатане).
4. Дијего Армандо - нису чиста посла с оним дриблинзима. Врхунац каријере му је заснован на лажи, а знамо ко је Отац Лажи. Чак је био толико дрзак да себе назове Божија Рука. Окултисти имају цркву Санта Марадона.
5. Леонида - ајте молим вас, њих 300 да држи војску од милион. Како то може без помоћи демона? Уз то је тих 300 инспирација разним неопаганима, а то су све окултисти, што добро знамо...

Допуните списак.

6. Владан ИПХ - nije osetio dodor nagog zenskog tela, nisu to cista posla,
7. Samson2009 - Isti razlog...
 
Чим си успешан, храбар, поносан, горд, ти си одмах у власти демона, некоме одговарају уплашени, кротки, смерни, сиромашни духом..

Чим си успешан уз све то оптуже да вараш. Одгледао сам пет минута оног жалосног филма. Кажу, истраживања показују да успешни спортисти мисле да је оправдано варати. Можда је тачно. Али Новак?!?! Кад је он варао, на непоштен начин стицао поене?! Па он је пример фер-плеја.
Да су оптужили фудбалере, па ајде да се сложим. Они и треба да се стиде. Овако...
Лепо каже једна израка
"То што ми причају иза леђа значи да сам корек испред њих".
 
uobichajena zamena teza, neki koji jesu pod manjim ili vecim uticajem demonskih sila tj demona proglashavaju one koji nisu da su oni u stvari posednuti, nacisti udruzheni s pederima optuzhuju zhrtve nacizma da su one krive tj da su zhrtve u stvari nacisti, oni koji su vrshili etnichko chishcenje optuzhuju prognane da su oni u stvari vrshili etnichko chishcenje, gatare optuzhuju proroke... kako vam ne dosadi ludiranje
 
Leonardo DaVinci - crtao je neku spravu za letenje, neki kazu da je to bio helikopter, ali mi znamo da je ustvari leteci tanjir, znaci opsednut.
Vesna DaVinca Jugovic - uzela prezime opsednutog. Zasto?
Filip Visnjic - slepi guslar i narodni pesnik. Ma vazi...
Major Dragutin Gavrilovic - Srbi ga slave kao heroja a ustvari izvrsio zrtvovanje celog svog puka onome cije se ime ne pominje. Taj isti im je i odrzao govor kroz njega.
Braca Rajt - izmislili avion sa krajnjom namerom da izbegnu problem koji se desio sa Vavilonskom kulom.

to be continuited...
 

Back
Top