Дан Заљубљених

Bliznakinja

Poznat
Poruka
9.783
Драги моји форумаши...

Срећан вам дан заљубљених!!!!
Свима вам желим да се заљубите(ако већ нисте :wink: ),да вас љубав прати свуда,да будете увек срећни и насмејани,да волите и што је најважније да будете вољени.

Цмокић свима!


thm_4.gif

valentinovo.gif

srce.gif


Ово се односи на све.. и на оне који не славе и на они који славе :wink: :wink: :wink: :wink:
 
Prosla 4 Dana zaljubljenih sam imala decka i bilo mi je ok, pokloncici, poljupci i sve to...Jjjooooj, secam se u 6. razr. on i ja na klupi, smotani ko sajle( u stvari ON smotan,jadan-prva devojka i sve to), on mi kupio ruzu i prsten, ja njemu neku narukvicu,onda se "poljubili"i onda ja, kao i uvek sa suvisnim komentarom, KAD CES TI NAUCITI DA SE LJUBIS BRE!?Joj,kako sam bila odvratna kao klinka...C,c,c,c.Da ste samo videli ti facu...Dan zaljubljenih- Ma,mani me toga :twisted: :lol: Zaljubljenima treba svaki dan da bude takav!Ove godine nisam imala decka na taj cudni dan :shock: , sto je jako cudno za mene :D , ali iskreno bas mi je cool, dobila sam od drugarice neko srculence i decko mi sad ne treba 8) kao ni zaljubljena JA! :wink: :
 
Hello peoplesi :D :D :D
Sa maaalim zakasnjenjem cestitam vam svima Sv. Valentina... Zelim da mi svi budete puuuuno srecni i puuuuunooooo zaljubljeni... da vas vole oni koje vi volite... ma zelim vam sve naj... :D :D :D :wink:

Razlog sto vam cestitam ovako kasno??? Hmmm... rekla mami i tati da redovno ucim sve lekcije, a u stvari sam propustila 10-ak iz latinskog, pa sam morala da bubam sve rijeci u zadnji dan... malicice su se naljutili :P tako da mogu za komp samo vikendom... ali izmolicju ja to vecj nekako!!!

VEEEEEJIIIIIKIIIII POZZZ ZA SVE VAS!!!!! :wink:
 
Moony Angel:
Hello peoplesi :D :D :D
Sa maaalim zakasnjenjem cestitam vam svima Sv. Valentina... Zelim da mi svi budete puuuuno srecni i puuuuunooooo zaljubljeni... da vas vole oni koje vi volite... ma zelim vam sve naj... :D :D :D :wink:

Razlog sto vam cestitam ovako kasno??? Hmmm... rekla mami i tati da redovno ucim sve lekcije, a u stvari sam propustila 10-ak iz latinskog, pa sam morala da bubam sve rijeci u zadnji dan... malicice su se naljutili :P tako da mogu za komp samo vikendom... ali izmolicju ja to vecj nekako!!!

VEEEEEJIIIIIKIIIII POZZZ ZA SVE VAS!!!!! :wink:

ajde, izmoli!!!! veliki poz za tebe!!
 

Back
Top