Bocconi universitet u Italiji

  • Začetnik teme jos koji mesec i faks!!!!
  • Datum pokretanja
J

jos koji mesec i faks!!!!

Gost
Da li neko moze da mi kaze nesto o ovoj skoli. Jer ja mislim da je NO1. u Italiji pa mozda i sire. Inace univerzitet je u Milanu. Univerzitet je specijalizocan za ekonomiju i biznis. Hvala i pozdrav!!!
 
Moj drugar ga je zavrsio i magistrirao na njemu. Ima zvanje MIEM (master of international economy and menadgement / mislim da sam dobro napisala/) i nikad nisam cula da se zalio. Sad trenutno ide na neke intervjue (pretezno u Londonu) i ceka da ga pozovu da pocne da radi. Ako te zanima nesto vise, posalji pp pa cu te povezati sa njim.
Pozdrav
 
ciao....
ja sam zavrsila jedan privatan fakultetu i italiji i ako si zainteresovan slobodno mi se javi mogu ti poslati program.
predavanja su na engleskom jeziku, treca godina fakulteta je obavezna u inostranstvu i posle svake godine praksa. ako te intersuje pisi...jugogirl@hotmail.com
 
Hvala na odgovorima a jel moze neko da mi kaze kako izgleda zivot u Milanu i kakav je ugled skole. Jel vredi tamo ici ili ne, posto sam ja aplicirao na jos neke skole u englekoj itd.
Hvala unapred!!
 
jos koji mesec i faks!!!:
Hvala na odgovorima a jel moze neko da mi kaze kako izgleda zivot u Milanu i kakav je ugled skole. Jel vredi tamo ici ili ne, posto sam ja aplicirao na jos neke skole u englekoj itd.
Hvala unapred!!
Iako mi nije jedan od favorita, skola je na kao dobrom glasu u Evropi.
Ne znam na koje si skole u Engleskoj aplicirao, pod pretpostavkom da su barem dobre, uvek odaberi Englesku.
 

Back
Top