Нepatitis C

Velasof (Epclusa) pangenotipski lek za lecenje svih genotipa hepatitisa C.
l
Screenshot_20180207-034120.jpg
 
Poslednja izmena:
Ledifos (Harvoni) lek za lecenje hepatitisa C genotip 1 i 4
20180207_043053.jpg

Sofosbuvir/Daclatasvir lek za lecenje hepatitisa C genotipa 2 i 3.

- - - - - - - - - -

20180207_040040.jpg
 

Prilozi

  • Screenshot_20180207-034307.jpg
    Screenshot_20180207-034307.jpg
    23 KB · Pregleda: 3
Poslednja izmena:
Nov ste clan pa vam ne mogu poslati privatnu poruku,poslala sam vam email sa brojem mog telefona.Pozdrav

- - - - - - - - - -

Pozdrav Kristina. Nov sam na forumu da li mi mozete poslati poruku vaseg broja telefona? hvala unapred.

Nov ste clan pa vam ne mogu poslati privatnu poruku ali poslala sam vam email sa brojem mog telefona.

- - - - - - - - - -

Postovana Tinatinakristina, novi sam clan foruma i molila bih vas da me kontaktirate.. Veliko hvala, lijep pozdrav
Poslala sam vam email sa brojem mog telefona.Pozdrav
 
Ksenija radi svaki utorak u poliklinici na Infektivnoj, a da bi bio siguran da je bas svaki utorak tamo nazoves 2,3 dana ranije da nije slucajno na odmoru ili sl.
Telefon infektivne je 011/2683366 pa pitas za lokal ambulante u kojo ona radi utorkom. Znam da bi ti bilo jednostavnije da imas njen broj ali nece da daju pacijentima. E sad ako neko zna pa neka ti pomogne.

Ja pocetkom sledece godine trebam da uradim kontrolni fibrosken, pa ako uradis pre mene javi rezultate. Ja tek treba da zakazem a to moze potrajati. Uglavnom puno srece.


Nikako da stupim u kontakt sa dr Bojović,svakog puta mi ukljuche lokal i niko se ne javi...imash li ideju kako je kontaktirati? Hvala ti unaprijed.
 
Prvo da napisem u vezi fibroskena jer sam danas radio u klinickom centru. Ocitano mi je 21 kpa jos uvek je ciroza, ali u martu prosle godine{u toku terapije harvonijem} ocitavanje je bilo 34 kpa. Doktorka koja mi je snimala jetru kaze da ce biti jos bolje samo da vodim racuna o umerenoj ishrani.
064 3505092.Ovo ti je moj broj mobilnog pa me nazovi moze i viber kada sam na mrezi pa cemo se dogovoriti u vezi Bojovicke. pozz
 
Pozdrav svima! Nov sam na forumu, imam vise pitanja vezanih za ovu temu, na koja nadam se da mogu dobiti odgovor, i hvala svima unaored. Za sada me interesuje da li je neko u toku da li je fibroscan aparat u KC popravljen, pokusavam od novembra da zakazem ali mi govore da je u kvaru i dalje. Odredjen mi je genotip i druge analize odradjene, ali mi doktorka kaze da bi mi odredila duzinu terapije moram da odradim i taj fibroscan a iskreno nemam novca da idem privatno. Mislim da je neko prethidnih dana napisao daje radio fibroscan i ako moze da mi potvrdi, ja pokusavam poslednjih dana da pozovem ali mi se niko ne javlja. Izvinjavam se na malo duzem postu...
 
I jos nesto sto se tice lekova, licno doktorka mi je preporucila ako imam novca da kupim ove genericke lekove, ako nemam stavice me na "Pegaz" terapiju, ali koliko sam video i citao do sada ne pada mi na pamet da idem na tu terapiju, vec planiram da skupim novac i kupim Harvoni genericke lekove, nisam skroz upucen u sve pojmove i ostalo i ako sam pogresio negde neka me neko ispravi. Koliko sam video jedna kutija lekova ima 28 tableta tj. cetri nedelje lecenja, ako budem trebao da se lecim tri ili sest meseci koliko ce mi novca otprilike trebati za tri odnosno sest meseci? Genotip mi je 1a.
 
Pozdrav svima! Nov sam na forumu, imam vise pitanja vezanih za ovu temu, na koja nadam se da mogu dobiti odgovor, i hvala svima unaored. Za sada me interesuje da li je neko u toku da li je fibroscan aparat u KC popravljen, pokusavam od novembra da zakazem ali mi govore da je u kvaru i dalje. Odredjen mi je genotip i druge analize odradjene, ali mi doktorka kaze da bi mi odredila duzinu terapije moram da odradim i taj fibroscan a iskreno nemam novca da idem privatno. Mislim da je neko prethidnih dana napisao daje radio fibroscan i ako moze da mi potvrdi, ja pokusavam poslednjih dana da pozovem ali mi se niko ne javlja. Izvinjavam se na malo duzem postu...
Ako mislis na KC u Beogradu, proradi je ffibrosken i ako ne mozes telefonom da zakazes najsigurnije je otici licno i zakazati. Zakazivanje je od 12 do 13 h svaki radni dan.
 
Pozdrav za sve ljude koji učestvuju u ovoj diskusiji.
Bilo bi mi veoma korisno ako bi neko mogao da prokomentariše moj slučaj.
Antitela na hcv su mi registrovana na infektivnoj sad u sredu ce pa 4 nedelje. Istog dana sam dao krv za test pcr-hcv+gt hcv.
I rekli su mi da će rezultat biti za 2 nedelje. Prekosutra će 4 nedelje biti i rezultati još nisu gotovi.
O čemu se radi?
Pročitao sam svih 120 stranica. I kupio bih terapiju samo sa generičkim lekovima, samo moram znati koji mi je genotip.
 
Pozdrav za sve ljude koji učestvuju u ovoj diskusiji.
Bilo bi mi veoma korisno ako bi neko mogao da prokomentariše moj slučaj.
Antitela na hcv su mi registrovana na infektivnoj sad u sredu ce pa 4 nedelje. Istog dana sam dao krv za test pcr-hcv+gt hcv.
I rekli su mi da će rezultat biti za 2 nedelje. Prekosutra će 4 nedelje biti i rezultati još nisu gotovi.
O čemu se radi?
Pročitao sam svih 120 stranica. I kupio bih terapiju samo sa generičkim lekovima, samo moram znati koji mi je genotip.

Radi se o tome da oni trenutno nemaju reagense za te analize i da ce vam odmah cim dobiju reagense uraditi te testove.Imate dve mogucnosti da malo sacekate i dobijete te rezultate ili da ih uradite privatno.Ja vam savetujem da sacekate i sigurno ce vam ti rezultati biti gotovi.Naravno da li cekati ili ne zavisi i od vaseg trenutnog zdravstvenog stanja.
 
Dobar dan, suprugu je dijagnostikovan HepC, genotip 3. Sledeći korak je pregled kod dr SImonović, ali to tek posle praznika pošto ona radi utorkom. Doktorka iz ambulante je nagovestila da će suprugu verovatno prvo da rede biopsiju jetre. Iščitala sam poslednjih desetak stranica, jasno mi je da se do fibroskena dolazi teško pa me zanima da li neko ima iskustva sa privatnim klinikama kada je ta dijagnostika u pitanju? Takođe, ako je neko njen pacijent, da li je dr SImonović pouzdan lekar na koga možemo da se oslonimo? Toliko za sada. Hvala unapred na odgovorima.
 
Dobar dan, suprugu je dijagnostikovan HepC, genotip 3. Sledeći korak je pregled kod dr SImonović, ali to tek posle praznika pošto ona radi utorkom. Doktorka iz ambulante je nagovestila da će suprugu verovatno prvo da rede biopsiju jetre. Iščitala sam poslednjih desetak stranica, jasno mi je da se do fibroskena dolazi teško pa me zanima da li neko ima iskustva sa privatnim klinikama kada je ta dijagnostika u pitanju? Takođe, ako je neko njen pacijent, da li je dr SImonović pouzdan lekar na koga možemo da se oslonimo? Toliko za sada. Hvala unapred na odgovorima.

Fibrosken imate u Beogradu u jednoj privatnoj klinici,u kontaktu sam sa dosta ljudi koji su tamo radili fibrosken i svi su zadovoljni.Sto se tice dr Simonovic ona je pouzdan lekar sa dosta iskustva.Napisacu vam u inbox naziv klinike.
 

Back
Top