Imas ili nemas profil na FB?

Pocinjem od sebe

NEMAM

Ako neko moze da mi pomogne da stavimo ovde varijantu ankete, moze i anonimno, bas me zivo zanima procenat ucesca/neucesca na FB

anketu možeš postavit samo ti tako što edituješ prvi post, da ti skratim muku, preko 80% ispitanih ima profil, rađeno na uzorku od 10.000 ljudi (samo Srbija)
očekuj otprilike istu cifru, s tim da 20% ima i više od jednog profila :lol:

EDIT: zaboga, ja zalutao na ženski deo foruma, izvinjavam se :rumenko:
 
Ćerku špijunirate... sram Vas bilo...
Ja nisam htela prihvatiti ni mamin ni tatin zahtev... sad više nemam FB... eto im sad. Ne mogu proveriti čak ni kog sam pola...
i moja mama je popila ignore :lol: znaci...tacno znam da me dodala da bi me spijunirala i njuskala sta pisem, sa kim i tako. da sve bude gore onda me dodala i keva od drugarice i jedan komsija tracara. i oni su prosli isto ko mama :)))
 
i moja mama je popila ignore :lol: znaci...tacno znam da me dodala da bi me spijunirala i njuskala sta pisem, sa kim i tako. da sve bude gore onda me dodala i keva od drugarice i jedan komsija tracara. i oni su prosli isto ko mama :)))

...ja kad sam otvorila profil, prve zahteve sam dobila od drugarica mojih cerki, onda od njih dve...cestitamo rodjendane jedni drugima, ja uzivam da gledam slike, i kako su lepi,
veseli, mladost je lepa sama po sebi...a mama ako hoce da te spijunira ima i drugih nacina...ako nece, onda mozete biti prijatelji na fb, zasto uvek sve gledate iz najgoreg
ugla....
 
...ja kad sam otvorila profil, prve zahteve sam dobila od drugarica mojih cerki, onda od njih dve...cestitamo rodjendane jedni drugima, ja uzivam da gledam slike, i kako su lepi,
veseli, mladost je lepa sama po sebi...a mama ako hoce da te spijunira ima i drugih nacina...ako nece, onda mozete biti prijatelji na fb, zasto uvek sve gledate iz najgoreg
ugla....
zato sto mene mama celog zivota pokusava da spijunira i uvek je radoznala i zainteresovana za stvari koje je se, iz moje tacke gledista, ne ticu. a nikad nisam bila problematicno dete da joj dajem povode za to. sa druge strane ja sam osoba koja je vrlo "ljubomorna" na svoju teritoriju kada neko pokusava na silu da joj pristupi. jednostavno postoji gomila stvari gde roditeljima nije mesto,a roditelji ko roditelji, nije cudno sto ih zanima sta im radi dete. i ne moze da me spijunira trenutno na druge nacine, zivimo previse daleko. prijatelji su jedna stvar, roditelji druga stvar, a meni fb najvise sluzi za odrzavanje kontakta sa ljudima koji su svuda po svetu. ne da mi mama gleda i komentarise slike, ili se raspituje ko ti je ovaj ili onaj, ili sto mi nisi rekla da si bila tu ili tamo...a moja je takva. u svakom slucaju se cujemo svaki dan. i pored toga sto smo oduvek imale blizak odnos, ne mora sve da zna.
 

Back
Top