Glumci u cijoj glumi uzivate

Kevin Spacey najbolji glumac ikada

2C68F1F800000578-3237858-image-a-68_1442468175398.jpg
 
Uvek me podsećao na strica iako nisu fizički mnogo slični ali po duhu...I moj stric je umro mlad a bio je na putu za velike stvari...:( Volim kako Roj glumi nenametljivo i bez arogancije a opet prirodno...Nikada više nećemo imati tako dobre glumce kao nekada.

- - - - - - - - - -

Vidim da ga socijalni mediji vezuju samo za čeljusti, ja sam ga gledao u gomili drugih filmova...
 
Uvek me podsećao na strica iako nisu fizički mnogo slični ali po duhu...I moj stric je umro mlad a bio je na putu za velike stvari...:( Volim kako Roj glumi nenametljivo i bez arogancije a opet prirodno...Nikada više nećemo imati tako dobre glumce kao nekada.

- - - - - - - - - -

Vidim da ga socijalni mediji vezuju samo za čeljusti, ja sam ga gledao u gomili drugih filmova...

sad bas gledam Sorcerer iz 1977 :D, fino glumi
 
Razlika izmedju Nikolsonovog i Ledzerovog Dzokera je generacijska razlika u poimanju zla. Nekadasnje zloce su bile mala deca za ove danasnje koji su mnogo vise demonizovani. I Ledzerov Dzoker ima neki smisao za humor ali cinican i zloban. Ceo taj lik kao i mnogi drugi negativci koji se sada pojavljuju prosto zrace zlom. Ranije je to sve bilo dosta naivnije.
 
Razlika izmedju Nikolsonovog i Ledzerovog Dzokera je generacijska razlika u poimanju zla. Nekadasnje zloce su bile mala deca za ove danasnje koji su mnogo vise demonizovani. I Ledzerov Dzoker ima neki smisao za humor ali cinican i zloban. Ceo taj lik kao i mnogi drugi negativci koji se sada pojavljuju prosto zrace zlom. Ranije je to sve bilo dosta naivnije.

:ok: Dobar komentar.
 
Ali to ne mora da bude tako...! Neki krugovi u Holivudu guraju taj dehumanizovani nihilizam i otvoreni satanizam u filmovima...Ja lično volim kroulija i mnoge stvari u satanizmu ali ono što oni guraju je stereotipni, krvožedni, neljudski odnos prema svetu, što uglavnom nema veze sa porukom te religije ili kulta, osim u najprimitivnijim oblicima ili u delima totalnih ludaka, koji danas veruju u Hrista a sutra u Lucifera i u tome nalaze opravdanje za sadizam i nasilje...
 

Back
Top