ZENE LAVICE?

Niko se ne moze toliko diviti svojoj lepoti kao zena lavica koja je izrazito ruzna:hahaha:

Sta lupi i ostade ziv.Lavica nikad ne moze biti ruzna jer joj je Bog podario nadprosjecno tijelo.Cak da joj je ruzno lice (ali uglavnom nije) takvu snagu i harizmu moze imti samo zena Vatre (ovnica i strijelcica) i skorpija.I jarcice se uklapaju.Ostale zene nikako......
 
Lavica ne moze biti ruzna jer joj je bog podario natprosecno telo???????? .. A sta sa ove tri debele lavice u mom okruzenju koje mi padose na pamet.Svaka ima cirka 150 kila...l harizmu koju samo one vide ...Sto se mene tice najgori znak u horoskopu a najvise ih nervira kad ih jednostavno iskuliras :dash:

[
 
Poslednja izmena:
Lavica ne moze biti ruzna jer joj je bog podario natprosecno telo???????? .. A sta sa ove tri debele lavice u mom okruzenju koje mi padose na pamet.Svaka ima cirka 150 kila...l harizmu koju samo one vide ...Sto se mene tice najgori znak u horoskopu a najvise ih nervira kad ih jednostavno iskuliras :dash:

[

Ako ti je Hali Beri ruzna i debela onda ti dete stvarno moras da menjas diopter......
Priznaj da te neka odbila pa ce nam sve biti jasno.Sigurno si neka skorpija ili jarac......Ili rakic.....
 
Ako ti je Hali Beri ruzna i debela onda ti dete stvarno moras da menjas diopter......
Priznaj da te neka odbila pa ce nam sve biti jasno.Sigurno si neka skorpija ili jarac......Ili rakic.....

Lavu nije bitno da li je ružan i debeo, on ne vidi te svoje mane.

Btw. Hale nije debela, ali meni nije neka lepotica u licu, iskreno.
 
Da, ako se gleda Sunčev znak, jeste veći tu uticaj zbog sedišta.Samo što je meni Asc najbitniji, a Asc Devica sam dosta proučila jer ga imam. I dosta osobina ima koje imam i ja i drugi sa tim Asc.

Tačno kad upoređujem dva ista Asc sa različitim položajem vladara Asc, i uticajima na Asc, vide se te finese.
 

Back
Top