MRAZICA U MARKETU

Cekam kuma

Ističe se
Poruka
2.706
Kad god svratim nesto da kupim, doceka me njen tuzni pogled, koji kao da kaze: "naterashe me na silu, ebi ga, moram"
Njihov zadrigli gazda umesto da im podigne platu,okitio ih je i stavio da musterijama prosipaju osmehe.
Lepo je to kad si zadovoljan, pa zrachis iznutra, ali ovako....
I nervira me sve ovo. Dosta vise ovakvih *ranja bre, poludecu.
Ni meni gazda ne kachi betonski blok oko vrata uochi gradj. sezone. ZASTO PO SVAKU CENU MORAMO DA SE GUSIMO U NOVOGODISNJEM KICHU! ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASSSTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO?
 
Zato sto nema kica, zato sto uspes da malo pobegnes od ove citave ludnice, zato sto nije bitno sta ces obuci, vazno je samo da imas topao dzemper, sal i rukavice, nije ti potrebno puno para, zato sto se nikad ne razocaras (bar ja nisam), zato sto je dobro drustvo bez obzira na godine, zato sto je divno da je docekas sa prijateljima uz kuvano vino i vatricu, zato sto sutra ne buljis ceo dan u tv, vec ides u setnju, skijanje, sankanje i sve ti je nekako super :D
 
vucica!:
Zato sto nema kica, zato sto uspes da malo pobegnes od ove citave ludnice, zato sto nije bitno sta ces obuci, vazno je samo da imas topao dzemper, sal i rukavice, nije ti potrebno puno para, zato sto se nikad ne razocaras (bar ja nisam), zato sto je dobro drustvo bez obzira na godine, zato sto je divno da je docekas sa prijateljima uz kuvano vino i vatricu, zato sto sutra ne buljis ceo dan u tv, vec ides u setnju, skijanje, sankanje i sve ti je nekako super :D
Ajd sapni mi gde ti je to, da se i ja pojavim, kad me ufati Novogodisnja kriza
 
Pa kad krenemo da mezetimo uz pucketanje vatrice. :wink:
Pa live mjuzikica, pa pitjence.
A posle cu lichno sa mojega teflona da prevrnem 200 palachinaca(sa eurokremom)
Odo ja u nabavku(kod moje mrazice).
I usput da izlupam gazdu.
 

Back
Top