Gde Dveri greše?

:rtfm:Gospodine vi svrstavate Dveri u desnicu? Ovo je za rubriku "verovali ili ne"!!!

Dveri su fasisticka organizacija inspirisana LJoticevskom ideologiom.
Moderni ideolozi su Isidora Bjelica Nebojsa pajkic i pokojni Dragos Kalajic a sto se tice desnice u Srbiji ona gotovo da i ne postoji:rtfm::rtfm:
 
Двери или неко други, оно што Србији треба није још једна странка „демократије“ већ политичка организација која ће захтевати и извести револуционарне промене. Када кажем „револуционарне“ то не мора неминовно да значи да ће методе за спровођење тих промена бити насилне. Суштина је у суштинској промени, не режима, него система. Двери декларативно то траже, али да ли могу ...?

Двери се врло лако могу претворити у још један ДСС и онда ће једино бити проблем наћи још једног Коштуницу, јер такав лик се ретко рађа.

Да би до суштинских промена дошло организација која их тражи мора бити суштински другачија од странака „демократије“ и ПРОГРАМСКИ и ОРГАНИЗАЦИОНО.

Програмски – мора одбацити идеолошки оквир „демократије“ и демагогије о „љидским правима“, утврђивање историјских чињеница препустити историчарима и организацију државе и друштва ускладити са елементарним Божијим и природним законима.

Организационо – одбацити стаљинистичко устројство свих српских партија „демократије“ и успоставити јасан систем вредновања активности чланства.

Таква организација ће наћи новац за своје деловање. Она га неће добити од владајуће класе „демократије“ али ће га добити од других. У крајњој линији, таква организација ће имати снагу која није само у новцу, а без те снаге суштинске промене неће бити.

Владимир Челекетић
 
Колега, немој ни покушавати да објасниш. Бићеш исмејан...у најбољем случају.

Није то тол'ко страшно... на крају, вреди покушати.

Шта значи срПисти?

„Срписти“ је назив за све вуковце и пост-вуковце.
Вешта диверзија срьбьскога народа.

Прави национализам креће од исправне мисли.
Ако тога нема, онда природно ни дела не могу бити исправна.
 
Није то тол'ко страшно... на крају, вреди покушати.



„Срписти“ је назив за све вуковце и пост-вуковце.
Вешта диверзија срьбьскога народа.

Прави национализам креће од исправне мисли.
Ако тога нема, онда природно ни дела не могу бити исправна.[/
QUOTE]

Хвала на одговору. Ово болдовано ми се посебно свиђа!
 
  • Podržavam
Reactions: DJM
Мислим да ће Двери многе изненадити уколико остану при свом ставу да изађу на изборе.

Hoće, kako da ne... Iznenadiće nas opet još jedna grupacija izmanipulisanih idiota predvođena izdajnicima i plaćenicima. pa ćemo opet pred izbore da gledamo kolekciju ovih majmuna po bilbordima, koji će da skrnave krst i hrišćanstvo.
 
Двери или неко други, оно што Србији треба није још једна странка „демократије“ већ политичка организација која ће захтевати и извести револуционарне промене. Када кажем „револуционарне“ то не мора неминовно да значи да ће методе за спровођење тих промена бити насилне. Суштина је у суштинској промени, не режима, него система. Двери декларативно то траже, али да ли могу ...?

Двери се врло лако могу претворити у још један ДСС и онда ће једино бити проблем наћи још једног Коштуницу, јер такав лик се ретко рађа.

Да би до суштинских промена дошло организација која их тражи мора бити суштински другачија од странака „демократије“ и ПРОГРАМСКИ и ОРГАНИЗАЦИОНО.

Програмски – мора одбацити идеолошки оквир „демократије“ и демагогије о „љидским правима“, утврђивање историјских чињеница препустити историчарима и организацију државе и друштва ускладити са елементарним Божијим и природним законима.

Организационо – одбацити стаљинистичко устројство свих српских партија „демократије“ и успоставити јасан систем вредновања активности чланства.

Таква организација ће наћи новац за своје деловање. Она га неће добити од владајуће класе „демократије“ али ће га добити од других. У крајњој линији, таква организација ће имати снагу која није само у новцу, а без те снаге суштинске промене неће бити.

Владимир Челекетић
Ухх, е јеси ме факат истразао.

Читам читам и оно све не могу да верујем. Сваку реченицу подписујем ко да сам је ја писао. Ма оно, у варијанти то је то, немам јоту да додам.
Кад онда видим на крају аутор: Владимир Челекетић. Добро си то урадио што си навео аутора.
Елем послаћу ти на профил линк де Владимир са групом људи и ради на томе о чему пише. Мислим препознаћеш га по стилу писања јел, ал и по томе што му изнад његове слике стоји ник ,а шта друго него Владимир . Наћеш тамо и Војислава, он ти је апсолвент социологије, мене знаш већ ... и тако ... ако будеш имао какву сугестију предлог питање само удри (не мораш се обавезно регистроват, можеш што написат и као гост).
 
Poslednja izmena:
Da ne okolišam, gradžanstvo je u Sarapinoj trtljaonici rastrćilo Glišu za solidnu četvorku.

Ali na čemu? Svakako ne na svojoj genijalnoj koncepciji+elokvenciji već na njegovim banalnim greškama. I ne samo njegovim već na greškama čitavog poludefinisanog konglomerata koji je večeras reprezentovao.

Da budem sasvim neposredan, Gliša je dozvolio gradžanstvu da ga formalno-verbalno izvaćari ko šibicari геџу u Kameničkoj.

У чему греше, па у овоме (болдованом) што си рекао, као и у политичком дилетантизму, односно понашају се у политици, као сликари наивци.
 
Не знам,видећемо да ли уопште греше.
Овима што се брину како они немају "...јасно написан програм за вођење државе..."- то је најлакше урадити !
Тешко је остварити !
И Вук је писао романе,камоли програм па шта је паметно урадио у политици ?
 
У чему греше, па у овоме (болдованом) што си рекао, као и у политичком дилетантизму, односно понашају се у политици, као сликари наивци.

Nije mi cilj da ismevam ili izvrgavam ruglu naivu. To je jedan oblik duševne čistote i u to ne valja dirati. Nije etički. To je možda zabavno abonentima Tadićeve Правде poznatije kao B92 ili njihovom odrazu u vidu Studia B ali ja zaista nemam ambiciju da kritikom osuđujem.

Ono što zaista ne razumem je otkud tolika anemija u javnim nastupima desničara?

Štofa za kritiku režima ima na pretek, na svakom koraku ali se oni drže jedne besmislene matrice koja je od suštine udaljena koliko i od Jupitera.

Ovako samo uveseljavaju budale koje se intimno tresu za svoje funkcije, položaje, budućnost.
 
и организацију државе и друштва ускладити са елементарним Божијим и природним законима.

drugim recima uspostaviti teokratiju u drzavi srbiji.

i onda kada glasamo, mi cemo zapravo glasati za crkvu po principu

da pobedi kacavenda spc razmak 1
da pobedi amfilohije spc razmak 2
da pobedi irinej spc razmak 3
da pobedi pahomije spc razmak 4
 
Neka oni kažu kako će smanjiti javnu potrošnju , kako će uvesti red u javne nabavke , kako će viditi fiskalnu politiku , kolika će biti referentna kamatna stopa , kako će rešiti haos u penzionom sistemu , od kojih para će isplaćivati zarade budzetskim korisnicima , kako će privući strane investicije , kako će otplatiti dugove i kredite , kako će dovršiti privatizaciju , kakva će biti socijalna politika i socijlna davanje , kako će izgledati neophodna reforma pravosudnog i penzionog sistema ... pa će ih neko i shvati ozbiljno .A ovo sto oni sada bulazne tipa moral , preporod , porodica , domoljublje , qurci , palci ... ne znaci ama bas nista i ispaju klasični mudroseri i demagozi , ništa bolji od onoga što već imamo .

A јбга, то све Чедомир зна експертски, а шта му вреди кад доведе мутавог комуно-убицу да му да подршку...
И да није ништа пре тога било, пред тим све пада..
 
Nije mi cilj da ismevam ili izvrgavam ruglu naivu. To je jedan oblik duševne čistote i u to ne valja dirati. Nije etički. To je možda zabavno abonentima Tadićeve Правде poznatije kao B92 ili njihovom odrazu u vidu Studia B ali ja zaista nemam ambiciju da kritikom osuđujem.

Ono što zaista ne razumem je otkud tolika anemija u javnim nastupima desničara?

Štofa za kritiku režima ima na pretek, na svakom koraku ali se oni drže jedne besmislene matrice koja je od suštine udaljena koliko i od Jupitera.

Ovako samo uveseljavaju budale koje se intimno tresu za svoje funkcije, položaje, budućnost.

Кад неко не верује у оно што говори и кад му мисао није кристално јасна, а реч прецизна, тада у јавним насупима делује неуверљиво и анемично.

Посебан је проблем кад неко ко жели да се бави политиком, не зна да разлучи битно од небитног, већ се како кажеш држи једне бесмислене матрице, која везе нема са свакодневним проблемима грађана.
 

Back
Top