NAPAJANJE OD 250W

DeXa

Zainteresovan član
Poruka
287
Imam neko ADT napajanje od 250W i do skora je radilo normalno, ali je od pre neko vece pocelo da zeza.Evo u cemu je stvar odjednom nesto pocne da krci i zuji ko da slece vasionski brod u dvoriste.Prvo se cuje krrrr i onda krene da zuji ko motorna testera.Mislio sam da ventilator koci prasina pa sam ga rasturio sinoc i detaljno ocisti, sve sastavio i ukljucio kad ono opet drnda.Nista iskljucim ja sinoc oko 12h komp i danas kad sam ustao opet ga upalim ono nista sljaka ko leptir niti krci niti bog zna.I radilo tako do malopre a onda sam u LG cd rom ubacio neki disk i pocelo je krcanje u skladu sa obrtanjem CD ROM-a.Izvucem ja brzo molex iz CD-a li zujanje ostane.To zujanje sam par puta resavao udaranjem rukom odozgo tamo gde se nalazi napajanje.Onda onako ukljucen kom okrenem i vidim da se ventilator usporeno okrece.Ugasim ga ja i upalim i evo sad lepo sljaka ali opet nesto zakacinje.Jer moguce samo da zamenim cooler u napajanju posto je ostalo dobro.
Ovo nema nikakav uticaj na siste ali je buka nesnosna a i napajanje se vise greje sto je i logicno.
HELP
 

Back
Top