LJUBITELJI CHARI DODJITE U VESHTICHJI KLUB

Margott:
bogougodna... odi chika velja da bonu...
@vorlok... sad si ga ubio s tom reklamom... mislim chari... bez te ideje i nije delovalo tako katastrofalno, mislim... ne na prvi pogled...
a,stoooo, samo ce jos vise ljudi da nas bude na najboljem sajtu a vestice u SCg, jesi cula sta se tamo sprema na njihovim zurajama......koga zanima neka dodje i uveri se koliko su vestice na ovim prostorima napradovale....
ma, ima da bude pravo vesticje kolo 21 decembra,
Btw, nego izbrisa me oba vesticara Elf, kad sam postavio pitanje o tome kako to da te onaj vestac ne poznaje a ti mu znas ime :roll: :!: :?:
 
Margott:
vorlok:
Margott:
pa vidim ja plagijati neki...
sta se foliras......nije to u tvom stilu.....

poznajesh moj stil?.. se znamo mozda?


stil ti je prepoznatljiv na kilometar,zbog njega su te i banovali na klubu vestica....jadne one vesticurice i vesticurci....dosla zver da ih sve porucka......nemoj tako onu isfrustriranu decu da plaskis, vidis kako su se uziveli u svoja zaludjivanja......ne znam samo sta ce oni matorci tamo.......traze vesticju piletinu..he,he,he., :lol:
 
Anonymous:
stil ti je prepoznatljiv na kilometar,zbog njega su te i banovali na klubu vestica....jadne one vesticurice i vesticurci....dosla zver da ih sve porucka......nemoj tako onu isfrustriranu decu da plaskis, vidis kako su se uziveli u svoja zaludjivanja......ne znam samo sta ce oni matorci tamo.......traze vesticju piletinu..he,he,he., :lol:
"... od njeg' strepe
medvjedi i vuci...
ljute guje
i crni pauci..."


iz poslanice vojnika, Todoru Strasnom
 

Back
Top