Glasaću za SNS iz inata....

Eto,na sledećim izborima...ću kao 10-to godišnji član DS svoj glas ću iz inata dati SNS-u....

Pa nek bude još gore,mada od ovoga gore nema....Baš me briga!!

Sram da ih bude!..Da su ovoliko osiromašili običnog čoveka u Srbiji.....pa to je strašno...

znači javno priznaješ da si i ti samo još jedan politički presvlakač?

super, blago nama ostalima, jer vaš inat i 'principijelna' ubeđenja i glasovi kroje i našu sudbinu.
 
Eto,na sledećim izborima...ću kao 10-to godišnji član DS svoj glas ću iz inata dati SNS-u....

Pa nek bude još gore,mada od ovoga gore nema....Baš me briga!!

Sram da ih bude!..Da su ovoliko osiromašili običnog čoveka u Srbiji.....pa to je strašno...

uclanio si se u ds kad je dosla na vlast,od partijske knjizice se ne zivi nego od svog rada,usput svi smo vozili audije i bmw i dodjose ovi lopovi na vlast i sad moramo da se preorijentisemo na jugice i golfove:zcool:
 
Jesu..ne kažem da nisu....Ali ovi su nepodnošljivi za moj"nos"..

Njihov smrad je previše jak....

Не смрди Тадић, него смрде идеје којима се руководи,а тим идејама се руководе и лидери СНС-а. Такви немају решења, него наставак агоније која иде свом крају.
Али, цена мора да се плати....Зло никада није прошло некажњено, џаба кукакње.
 
znači javno priznaješ da si i ti samo još jedan politički presvlakač?

super, blago nama ostalima, jer vaš inat i 'principijelna' ubeđenja i glasovi kroje i našu sudbinu.
Ja sam se od 1991.god borio za bolje sutra ove zemlje....

Nije bilo mitinga na kome nisam bio....

Ali samo znam da se nisam borio za ovakvu Srbiju....


Ti nazivaj moje mišljenje kako hoćeš...ja sam odlučio..ne iz nekih za svoj džep "stvari"...već zato što su mi ovi "moji"ogavni...
 
uclanio si se u ds kad je dosla na vlast,od partijske knjizice se ne zivi nego od svog rada,usput svi smo vozili audije i bmw i dodjose ovi lopovi na vlast i sad moramo da se preorijentisemo na jugice i golfove:zcool:


Prvo sam bio za SPO(nisam član bio)...pa se svi sećamo njegove uloge kad se DOS pravio i tada stava Vuka koji je isti hteo da izminira...

A učlanio sam se za vreme Slobe u DS....Čisto iz patriotskih razloga....to jest želeo sam neku bolju Srbiju od te tadašnje...

Zbog nikakvog ekonomskog interesa to nisam uradio....
 
Ja sam se od 1991.god borio za bolje sutra ove zemlje....

Nije bilo mitinga na kome nisam bio....

Ali samo znam da se nisam borio za ovakvu Srbiju....


Ti nazivaj moje mišljenje kako hoćeš...ja sam odlučio..ne iz nekih za svoj džep "stvari"...već zato što su mi ovi "moji"ogavni...

Lepo je što si se borio i slažem se da niko normalan ne želi OVAKVU Srbiju, međutim, ja sam, načelo, alergična na stavove ČLANA BILO KOJE PARTIJE.
Ne kapiram šta je to, sem ličnog interesa, što gura nekog u srpsku politiku.
 
Пре би гласао за ЛДП бар су се сами отворено окарактерисали као олош, а ови глуме поштење и патриотизам при том су издали Шешеља. Одвратнији су ми чак и од ДС-а. А пет пута горе би било под СНС-ом.
 
Ја из ината нећу гласати,као што сам радио и до сад.И саботираћу ДСовце где и кад год стигнем.Оно,типа ''најбољи сте,имате мој глас,БоТа је најлепши'' а на делу ћу да радим све супротно од тога.И то зато што су најглупљи и најнеписменији лоповски талибани у Свемиру.А ове друге не разматрам зато што су без мозга или без амбиција.Обичан човек може и сме да буде 'ладовина,политичар не.
 

Back
Top