Taдић:Ни ја, ни премијер, ни министри неће примати веће плате!

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
Док траје криза и док сам ја председник, ни ја, ни премијер, ни министри неће примати веће плате, а мере штедње у свим државним институцијама биће још ригорозније, рекао председник Борис Тадић у интервјуу за "Новости". Део Владе не ради добро, неко ће морати да одговара, каже председник.

Председник Србије Борис Тадић рекао је да у кризи, која још траје и коју сваки грађанин осећа на својој кожи, сви морамо бити солидарни, и да нико у власти не сме примити већу плату.
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/Србија/794112/Министарске+плате+на+леду.html
***************************************************************

Дали му поверовати!
У време штедње и замрзавања плата у јавним службама и пензија, Председник је бар два пута изрекао сличну мисао а плате су померане навише и то баш у сегменту власти који помиње.
Џабе Председниче кречиш. Ретка ти је фарба и све се види.
 
Док траје криза и док сам ја председник, ни ја, ни премијер, ни министри неће примати веће плате, а мере штедње у свим државним институцијама биће још ригорозније, рекао председник Борис Тадић у интервјуу за "Новости". Део Владе не ради добро, неко ће морати да одговара, каже председник.

Председник Србије Борис Тадић рекао је да у кризи, која још траје и коју сваки грађанин осећа на својој кожи, сви морамо бити солидарни, и да нико у власти не сме примити већу плату.
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/Србија/794112/Министарске+плате+на+леду.html
***************************************************************

Дали му поверовати!
У време штедње и замрзавања плата у јавним службама и пензија, Председник је бар два пута изрекао сличну мисао а плате су померане навише и то баш у сегменту власти који помиње.
Џабе Председниче кречиш. Ретка ти је фарба и све се види.
Ово болдовано има свој научни израз, из психологије....
 
Ne znam zaista koliki IQ oni misle da mi imamo. Na starnu sva halabuka drzava nema para, onda 2011 takodje teska, pa zatim povecanje plata poslanicima i ministrima jer i oni ha ha dele sudbinu naroda, pa na kraju, kobajagi ima i savesnih koji ne daju povecanje plata,vec preplacenima. Slag na tortu je drugi deo price o tome da se trosi koliko se zaradjuje, koji sam za sebe jeste ok, ali konstatacija da oni pre njega nisu tako radili mi bode oci. Pre njega i njegovih su prvo bili koministi ali za njihov dug, koji smo nasledili, se zna koliki je, oko 6 milijardi evra i dobrim delom je otpisan. Milosevic je konstantno bio pod sankcijama i nije se mogao zaduzivati ako tu ne uracunamo milijardu dve uzete preko Jezde i Dafine. Dakle ostaje period od poslednjih deset godina i nagradno pitanje ko je tada bio na vlasti? Pre svega ko je bio na vlasti u prve cetiri i poslednje dve godine od pomenutih deset, a ima i onih koji su ceo taj period,istina malo sa jednima malo sa drugima bili na vlasti i to upravo u onom delu gde ima najvise novca.

"Kada Obama pozove bogate ljude u SAD, oni se odazovu, neki čak i pola svoje imovine daju u dobrotvorne svrhe." - ovaj misli da je on Obama :)
Gospodine Predsedniče, pune su nam bolnice onih što misle da su Napoleoni ili Cezari. Obamu još nismo imali, ali evo ga jedan u najavi :)

Šalu na stranu; Borise (Spasi Srbiju i ...)pokušaću da ti objasnim, mada nisam siguran da ćeš shvatiti: Bil Gejts i ostali američki bogataši zaveštali su svoja POŠTENO stečena bogatstva narodu i pre Obame. Srpski bogataši (Mišković, Beko, Kostić, Drakulić i ostali) su sve samo ne POŠTENO radili. Njihova bogatstva su krvava, rođena u ratovima, u bedi i krvi ovoga naroda. To su nelegalna bogatstva, kao što je nelegalna imovina Mlađanova, Jelašićeva, Čedina, Đilasova, Đelićeva, Bubalova, Vlahovićeva, Živkovićeva i ostalih bivših i sadašnjih "eksperata", "demokrata" i "patriota". Oni treba da su u zatvoru, a ne da ih neko (a najmanje Predsednik) moli da vrate deo ukradenog. I nemoj sebe upoređivati sa Obamom, to je i tužno i smešno u isti čas. Predsedniče nadam se da sam ti pomogao da razumeš ono što je očigledno.
 
Poslednja izmena:
Док траје криза и док сам ја председник, ни ја, ни премијер, ни министри неће примати веће плате, а мере штедње у свим државним институцијама биће још ригорозније, рекао председник Борис Тадић у интервјуу за "Новости". Део Владе не ради добро, неко ће морати да одговара, каже председник.

Председник Србије Борис Тадић рекао је да у кризи, која још траје и коју сваки грађанин осећа на својој кожи, сви морамо бити солидарни, и да нико у власти не сме примити већу плату.
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/Србија/794112/Министарске+плате+на+леду.html
***************************************************************

Дали му поверовати!
У време штедње и замрзавања плата у јавним службама и пензија, Председник је бар два пута изрекао сличну мисао а плате су померане навише и то баш у сегменту власти који помиње.
Џабе Председниче кречиш. Ретка ти је фарба и све се види.

a od kada predsednik odredjuje vladi i parlamentu plate..?? ZAR NIJE OBRATNO..??
 
Sad vam ne valja ni kada kaze da se njima nece povecavati plate....:hahaha1:

Зато што само каже..............и да ли мислиш да политичари живе од плате?
Па да су им плате 10 пута веће не би могли да нагомилају толико богатства колико сада имају..........у томе је проблем.........а ово са платама - јефтина демагогија - глупост. И каква су овлачћењеа преЦедника да о томе одлучује, суди и пресућује..........или смо преко ноћи добили председнички систем?


П.С.
можда ће сада и политичари да почну да штрајкују због неповећавања плата баш као и пандури?
 
Sad vam ne valja ni kada kaze da se njima nece povecavati plate....:hahaha1:

Да је ово озбиљна вест, она би гласила овако:
Председник Тадић је подржао иницијативу XY странке за смањење плата у државном апарату, почевши од своје плате, плате свих министара до чистачице у згради скупштине.
Новац који се буде уштедео том приликом, у износу од Z.000.000,00 РСД биће преусмерен у збрињавање социјаних случајева грађана Србије.

Ето, само да схватиш разлику....
 

Sad vam ne valja ni kada kaze da se njima nece povecavati plate....
То је суштина. Они ће да кукају шта год през урадијо. Рецимо, Тадић је изјавио да Косовари не треба да излазе на изборе.
Да је којим случајем рекао супротно → да треба да изађу, ови би опет рекли да је то издаја итд.

Али зато опозициа увек говори искључиво смислене ствари,
као када је Тома СРС реко "Ја знам како је то бити мајка." ← ту већ нема примедби од опозицијонара.
 
Да је ово озбиљна вест, она би гласила овако:
Председник Тадић је подржао иницијативу XY странке за смањење плата у државном апарату, почевши од своје плате, плате свих министара до чистачице у згради скупштине.
Новац који се буде уштедео том приликом, у износу од Z.000.000,00 РСД биће преусмерен у збрињавање социјаних случајева грађана Србије.

Ето, само да схватиш разлику....

Ti si mod na Krsti, ne moras da moderiras i izjave vlade!
 


То је суштина. Они ће да кукају шта год през урадијо. Рецимо, Тадић је изјавио да Косовари не треба да излазе на изборе.
Да је којим случајем рекао супротно → да треба да изађу, ови би опет рекли да је то издаја итд.

Али зато опозициа увек говори искључиво смислене ствари,
као када је Тома СРС реко "Ја знам како је то бити мајка." ← ту већ нема примедби од опозицијонара.

Не косовари (тако нешто не постоји) већ косовски Срби............и да ли је ико рекао нешто против тога?
та изјава је засметала само кретенастим другосрбијанцима.
 
Ti si mod na Krsti, ne moras da moderiras i izjave vlade!

На овом пдф-у сам корисник, као и ти.
А модерисао сам изјаву председника а не владе, осим ако не прихваташ унапред да је влада = председник? Има и то своје име, лепо сам рекао да је Милошевић био одличан учитељ...
 

Back
Top