da li su muskarci vece tracare od zena!?

da li su muskarci vece tracare od zena!?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Kao neko ko je proveo u kancelariji dve godine kao jedini muškarac naspram 7 žena različite dobi: apsolutno ne, nismo van ni do članaka a kamoli kolena.
Naša um je fizički nesposoban da uopšte registruje a kamoli memoriše ili reprodukuje ni približno toliko bespotrebnih i beskorisnih informacija o drugim ljudima kao što to mogu žene :D
 
Muskarci se tezhe otvaraju kad je rec o drugim ljudima, ali to ne znaci da su manje spremni na trach. Kad pocnu da tracare, onda to isto kao i kod zena, prevazilazi granice pola, tracare i o muskarcima i o zenama jednako sve u zavisnosti od toga ko im je trenutno stao na zulj ili nekako drugacije privukao paznju.

Bas me cudi da ste tako povrsno krenuli sa odgovorima i pretpostavili da muskarci moraju ogovarati muskarce, a zene ogovarati zene. U poslednje vreme sam se na poslu naslusala traceva od muskaraca na temu nekih zena. Npr. u celom kolektivu nema gore trachare od dishe i njegovih ortaka sa salasharenja. Zaebali su u tome cak i zaludne seoske babe.
 
Muskarci rijedje puno tracare, a kad to cine, cine u manjem obimu. Posto sam na pravnom faksu gdje ima mnogo vise zena nego muskaraca, mogu vam reci da sam nevjerovatne stvari cuo, pa i traceve o sebi koje nemaju veze sa zivotom. Mislim da je osnovni zenski problem taj sto se njima nesta cini da je vjerovatno da je tako, i onda to ispircaju nekome, taj neko to prenese dalje i tako to ide.
 
Muskarci rijedje puno tracare, a kad to cine, cine u manjem obimu. Posto sam na pravnom faksu gdje ima mnogo vise zena nego muskaraca, mogu vam reci da sam nevjerovatne stvari cuo, pa i traceve o sebi koje nemaju veze sa zivotom. Mislim da je osnovni zenski problem taj sto se njima nesta cini da je vjerovatno da je tako, i onda to ispircaju nekome, taj neko to prenese dalje i tako to ide.

Mislim da je osnovni tvoj problem sto si u vecinski zenskom okruzenju stekao sliku samo o zenskim tracharama dok si mushke trachare propustio. Mozda bi mogao malo da zaviris i u musko ili mesovito drustvo pa ce ti se slika razjasniti.
 

Back
Top