Homoseksualnost

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.401
Evo resih da otvorim ovu temu.....

Ovo je opsta tema na kojoj ce se pisati o ovome na bilo koji nacin!

Sloboda misljenja bi trebalo da je zagarantovana......

Postujte tudje misljenje i njegovo shvatanje.....

Ako mislite da je bolest, obrazlozite zasto mislite,dajte neke dokaze argumente

Ako mislite suprotno isto!

Nekoliko ovakvih tema je propalo,izbrisano ili zakljucano jer se uvek javljao neki problem semanticke prirode, ili je nepravilno postavljen naziv teme ili je naziv teme aludirao na nesto drugo ili je naziv teme vredjao necije stanovise i seksualni identitet.....

Prema tome ovo je opsta tema bez ikakvih planova,marketinga i promovisanja ili medijskog lincovanja..........

Kao sto homoseksualci zele slobodu da rade sta zele i sta hoce tako i ostali zele slobodu da bas to ne urade i da kazu zasto nece to da rade i tako da misle. Imaju pravo i da kazu da je to i bolest.....Nije to diskriminacija.....Diskriminacija je kada nesto ne smes da kazes jer ako kazes onda je diskriminacija...pa cekajte sta je onda diskriminacija a sta sloboda ako je vecina stvari diskriminacija??? Pa onda je diskriminacija jer ne mozes 70% stvari da pomenes javno!!!!!!

U sledecem postu lepim jedan clanak u kome jedan doktor tvrdi da je homoseksualizam bolest i on tvrdi da zna kako se to leci
 
dr. Miroljub Petrović, direktor instituta za prirodnu medicinu, "liječi" homoseksualizam u centru za liječenje homoseksualizma koji je u Srbiji otvorio prošle godine. Petrović je kazao za srpski Alo! da mu se u godinu dana za pomoć obratilo 20-ak ljudi. Po njemu, homoseksualizam je težak psihijatrijski poremećaj koji se javlja kao posljedica lošge odgoja, nezdravog života i upotrebe narkotika!

"Postoji više nivoa u liječenju homoseksualizma. Prvi je informativni. Pokušavamo objasniti pacijentima da se spolni nagon svjesno potiče ili ne potiče u mozgu i da spolni odnos nije fiziološka potreba. Jak gay lobi i nezdravo okruženje uče nas da je birati partnere istog spola prirodno, a pojedinci gladni ljubavi i zbunjeni pogrešnim vrijednostima, ne znajući za nešto bolje, upuštaju se u takve odnose", kazao je Petrović.

A njegov "lijek" protiv homoseksualizma je vrlo jednostavan. Naime, valja uvesti zdravu prehranu, prestati pušiti i izbaciti alkohol. Doktor savjetuje i gledanje emisija i čitanje knjiga u kojima nema nasilja i drugog destruktivnog sadržaja. Objasnio je kako je za izlječenje potrebno promijeniti način života i razmišljanja, "cijeli sustav vrijednosti". "Činjenica je da je gay populacija postala žrtva jednog globalnog sistema koji uništava ljudsku vrstu", zaključio je. Ovaj doktor gradi i kliniku za takve pacijente na Fruškoj gori. Predrag Azdejković, predsjednik gay-lezbijskog info centra kazao je kako stručnjaci poput dr. Petrovića spadaju u istu grupu s vračarama i nadriliječnicima.

Neki komentari na ovaj tekst na sajtu od strane citalaca:

Mene interesira koji su se novi znanstveni momenti pojavili 1973. pa je homoseksualnost skinuta sa liste bolesti?

nema to veze sa znanošću. to je bila politička odluka, isto kao i prije.

Da, bolest je. Poremećaj u fetalnom razvoju mozga. Kaj se praviš bedasta? Ako ti činjenice ne odgovaraju, to je tvoj problem. To što je gay lobi uspio isposlovati da se homoseksualnost briše s popisa bolesti ima jednaku težinu kao i rupa u zraku. Za mnoge bolesti i sindrome također još nije nađen lijek, prema tome -strpi se.

Ovisi od terapije, liječnici kao dr. Anna Freud ili dr. Ch. Sociarides su liječili 2/3 pacijenata, ali prosječno se samo oko 25 posto njih uspije izliječiti. Što je neko duže živio tim životom, manja je šansa za izliječenje.Usput, dr. Vladimir Gruden, naš najveći psihijatar također kaže da je homoseksualnost bolest.

Čuj, kolega, uz dužno poštovanje, al Gruden je uvjerljivo jedan od najvećih šarlatana među psihijatrima. Probaj nać njegove znanstvene radove. Ja se samo sjećam da je nekada davno izdao seriju trivijalnih knjižica za samopomoć -Put do uspjeha ili tako nekako. Mislim... kajgod.

Ovisi od terapije, liječnici kao dr. Anna Freud ili dr. Ch. Sociarides su liječili 2/3 pacijenata, ali prosječno se samo oko 25 posto njih uspije izliječiti. Što je neko duže živio tim životom, manja je šansa za izliječenje.Usput, dr. Vladimir Gruden, naš najveći psihijatar također kaže da je homoseksualnost bolest.


Taj Miroljub Petrović je moj stari poznanik još iz studenskih dana. Čovjek je u Zagrebu studirao elektrotehniku, držao najbolji video (na Srednjacima ako se ne varam) jer je uvijek imao kasete iz Srbije (tada se tamo gotovo sve titlovalo). Živio je u stanu Zrinka Tutića, čak se i pričalo da hoda sa Tajči. Kao apsolovent elektrotehnike se obratio i postao vjernik. Tada upisuje geologiju iz inata nekom tamošnjem geologu, evolucionistu i završava kao prvi u generaciji i najbolji u klasi. Nakon toga je u SAD-u završio najbolji fakultet prirodne medicine. Predavao je na svim kontinentima, vodio geološke i arheološke ekspedicije po njima. Objavio je nekoliko tiražnih knjiga, držao predavanja predvelikim auditorijem i u mnogim javnim debata sramotio svoje protivnike. Po meni, možda najjači mladi intelektualac na ovim prostorima.


STA MISLITE?
 
Prvi post sam pročitao, ali me je mrzelo da čitam drugi. Elem, moje mišljenje je sledeće:

Da li je ubica normalan čovek? Da li je kriminalac normalan čovek?
Ubica je ubio nekog, jer je smatrao da je to normalno za učiniti i neće se mnogo predomišljati da to učini ponovo, a neće se ni kajati zbog toga, jer on to smatra normalnim ponašanjem za njega. Naravno, ovde se izuzimaju oni koji su ubili i kaju se ili koji su ubili slučajno...
Kriminalac je takav kakav je, zato što je to odabrao kao svoj životni put i ne namerava da se menja na bolje. To mu je jednostavno u krvi. Ovde spadaju lopovi, dileri droge, prevaranti... uglavnom, sav ološ ovog našeg društva.

E sad, homoseksualac (iliti *****). On za sebe smatra da je normalan. On voli pripadnike svog pola, što prirodno nije normalno, ali on tu akciju u potpunosti opravdava, jer ne ume drugačije da se "ponaša". Kada bi hteo da se promeni, to bi mu predstavljalo problem, kao što bi kriminalcu predstavljalo problem da postane pošten, a ubici da prizna da je kriv i da je pogrešno to što radi.

Sve je to stanje uma - psihički poremećaj. Da je normalno, nije nikako. Uz jaku volju i samoubeđivanje verujem da svako može da se promeni u šta god da poželi, pa tako i homoseksualci u normalne ljude.

Ja lično ne podržavam niti opravdavam homoseksualizam, ali i ne idem da ih koljem zbog toga što jesu. Što se mene tiče, nek dozvole gay brakove i kod nas, ali nikako dozvoliti gay parovima da usvajaju decu.

DOPUNA:
Pročitao sam i drugi post u temi. U potpunosti se slažem sa tim dr. Petrovićem.
 
Poslednja izmena:
dr. Miroljub Petrović, direktor instituta za prirodnu medicinu, "liječi" homoseksualizam u centru za liječenje homoseksualizma koji je u Srbiji otvorio prošle godine. Petrović je kazao za srpski Alo! da mu se u godinu dana za pomoć obratilo 20-ak ljudi. Po njemu, homoseksualizam je težak psihijatrijski poremećaj koji se javlja kao posljedica lošge odgoja, nezdravog života i upotrebe narkotika!

"Postoji više nivoa u liječenju homoseksualizma. Prvi je informativni. Pokušavamo objasniti pacijentima da se spolni nagon svjesno potiče ili ne potiče u mozgu i da spolni odnos nije fiziološka potreba. Jak gay lobi i nezdravo okruženje uče nas da je birati partnere istog spola prirodno, a pojedinci gladni ljubavi i zbunjeni pogrešnim vrijednostima, ne znajući za nešto bolje, upuštaju se u takve odnose", kazao je Petrović.

A njegov "lijek" protiv homoseksualizma je vrlo jednostavan. Naime, valja uvesti zdravu prehranu, prestati pušiti i izbaciti alkohol. Doktor savjetuje i gledanje emisija i čitanje knjiga u kojima nema nasilja i drugog destruktivnog sadržaja. Objasnio je kako je za izlječenje potrebno promijeniti način života i razmišljanja, "cijeli sustav vrijednosti". "Činjenica je da je gay populacija postala žrtva jednog globalnog sistema koji uništava ljudsku vrstu", zaključio je. Ovaj doktor gradi i kliniku za takve pacijente na Fruškoj gori. Predrag Azdejković, predsjednik gay-lezbijskog info centra kazao je kako stručnjaci poput dr. Petrovića spadaju u istu grupu s vračarama i nadriliječnicima.

Neki komentari na ovaj tekst na sajtu od strane citalaca:

Mene interesira koji su se novi znanstveni momenti pojavili 1973. pa je homoseksualnost skinuta sa liste bolesti?

nema to veze sa znanošću. to je bila politička odluka, isto kao i prije.

Da, bolest je. Poremećaj u fetalnom razvoju mozga. Kaj se praviš bedasta? Ako ti činjenice ne odgovaraju, to je tvoj problem. To što je gay lobi uspio isposlovati da se homoseksualnost briše s popisa bolesti ima jednaku težinu kao i rupa u zraku. Za mnoge bolesti i sindrome također još nije nađen lijek, prema tome -strpi se.

Ovisi od terapije, liječnici kao dr. Anna Freud ili dr. Ch. Sociarides su liječili 2/3 pacijenata, ali prosječno se samo oko 25 posto njih uspije izliječiti. Što je neko duže živio tim životom, manja je šansa za izliječenje.Usput, dr. Vladimir Gruden, naš najveći psihijatar također kaže da je homoseksualnost bolest.

Čuj, kolega, uz dužno poštovanje, al Gruden je uvjerljivo jedan od najvećih šarlatana među psihijatrima. Probaj nać njegove znanstvene radove. Ja se samo sjećam da je nekada davno izdao seriju trivijalnih knjižica za samopomoć -Put do uspjeha ili tako nekako. Mislim... kajgod.

Ovisi od terapije, liječnici kao dr. Anna Freud ili dr. Ch. Sociarides su liječili 2/3 pacijenata, ali prosječno se samo oko 25 posto njih uspije izliječiti. Što je neko duže živio tim životom, manja je šansa za izliječenje.Usput, dr. Vladimir Gruden, naš najveći psihijatar također kaže da je homoseksualnost bolest.


Taj Miroljub Petrović je moj stari poznanik još iz studenskih dana. Čovjek je u Zagrebu studirao elektrotehniku, držao najbolji video (na Srednjacima ako se ne varam) jer je uvijek imao kasete iz Srbije (tada se tamo gotovo sve titlovalo). Živio je u stanu Zrinka Tutića, čak se i pričalo da hoda sa Tajči. Kao apsolovent elektrotehnike se obratio i postao vjernik. Tada upisuje geologiju iz inata nekom tamošnjem geologu, evolucionistu i završava kao prvi u generaciji i najbolji u klasi. Nakon toga je u SAD-u završio najbolji fakultet prirodne medicine. Predavao je na svim kontinentima, vodio geološke i arheološke ekspedicije po njima. Objavio je nekoliko tiražnih knjiga, držao predavanja predvelikim auditorijem i u mnogim javnim debata sramotio svoje protivnike. Po meni, možda najjači mladi intelektualac na ovim prostorima.


STA MISLITE?


Mislim da je tom prevarantu mesto u zatvoru. :kafa:
 
Jao...beskrajna diskusija
Ocigledno je da priroda kalibrise polni nagon tako da jedan pol privlaci drugi i to ima sasvim jasnu svrhu
Ocigledno je da kod odredjenog broja jedinki taj nagon biva pogresno ucitan i te osobe nisu krive za to
Zbog toga ih ne treba progoniti i mrzeti jer nemoguce je svesno doneti odluku koji ce pol da te privlaci
Kao sto mene niko ne bi mogao da ubedi da treba da me uzbudi i privuce muskarac, tako ni homoseksualca nije moguce ubediti da treba da ga privlace zene

Potpuno je drugo pitanje pozitivne diskriminacije za koju smatram da je besmislen pojam, smisljen da nas neko namerno testira u stepenu ebanja u mozak koji mozemo da podnesemo a da ne dodje do totalne anarhije u nekom drustvu.
Dakle, protivnik sam bilo kakvih privilegija ili drugacijeg odnosa kad su homosekualci u pitanju, bilo da se radi o olaksicama ili pak, otezavanju polozaja u drustvu
 
Prvi post sam pročitao, ali me je mrzelo da čitam drugi. Elem, moje mišljenje je sledeće:

Da li je ubica normalan čovek? Da li je kriminalac normalan čovek?
Ubica je ubio nekog, jer je smatrao da je to normalno za učiniti i neće se mnogo predomišljati da to učini ponovo, a neće se ni kajati zbog toga, jer on to smatra normalnim ponašanjem za njega. Naravno, ovde se izuzimaju oni koji su ubili i kaju se ili koji su ubili slučajno...
Kriminalac je takav kakav je, zato što je to odabrao kao svoj životni put i ne namerava da se menja na bolje. To mu je jednostavno u krvi. Ovde spadaju lopovi, dileri droge, prevaranti... uglavnom, sav ološ ovog našeg društva.

E sad, homoseksualac (iliti *****). On za sebe smatra da je normalan. On voli pripadnike svog pola, što prirodno nije normalno, ali on tu akciju u potpunosti opravdava, jer ne ume drugačije da se "ponaša". Kada bi hteo da se promeni, to bi mu predstavljalo problem, kao što bi kriminalcu predstavljalo problem da postane pošten, a ubici da prizna da je kriv i da je pogrešno to što radi.

Sve je to stanje uma - psihički poremećaj. Da je normalno, nije nikako. Uz jaku volju i samoubeđivanje verujem da svako može da se promeni u šta god da poželi, pa tako i homoseksualci u normalne ljude.

Ja lično ne podržavam niti opravdavam homoseksualizam, ali i ne idem da ih koljem zbog toga što jesu. Što se mene tiče, nek dozvole gay brakove i kod nas, ali nikako dozvoliti gay parovima da usvajaju decu.

DOPUNA:
Pročitao sam i drugi post u temi. U potpunosti se slažem sa tim dr. Petrovićem.

Prvo podvucenio - Ja sam nesto razmisljao - Kada bih bio gay ili kada bih to sada shvatio (ajde da uzmemo hipoteticki da se desi) ok ja bih to osecao ALI SE NIKAKO NE BIH OSECAO DA SAM NORMALAN! To se zove subjektivnost......A da gay nije gay onda bi mrzeo gay-eve......

Jel primecujete koliko su ljudi subjektivni i sujetni i koliko koriste mehanizme odbrane....
Evo prave doticne tacke u psihologiji

KAKO GAY KORISTI MEHANIZME ODBRANE DA BI OPRAVDAO TO STO JESTE UMESTO DA KAZE ISKRENO STA MISLI O TOME?
EPA TESKO JE RECI KAD SE O TEBI RADI,ONDA SI SUBJEKTIVAN I PRISTRASAN...ZATO JE INTROSPEKCIJA LOSA METODA.....TU NEMA OBJEKTIVNOSTI I NIKAD NISI SIGURAN DA LI JE ZAISTA TO TAKO........

Kazem,ja da sam na mestu gay-a ok zivotinjski nagon ti kaze tj ID naredjuje da uzivas u tome sto radis ali moj superego bi mi pricao da sam bolestan i da trebam da se lecim.....A ne bi se super ego poklopio sa IDom i obezbedio mehanizam odbrane da se odbrani moja sujeta i ponos.......Trazio bih sve nacine da proucim zasto je to tako,zasto prkosim prirodi i cistoj logici - kljuc i brava a ne 2 kljuca,,,,ili 2 brave.......Trazio bih i voleo da se izlecim....a zivotinjske porive ID-a bih trpeo koliko mogu pa kad ne mogu sta da se radi - zadovoljio bih ih ali bih imao grizu savesti...

Ali danasnji gay-evi uopste nisu takvi...Oni su ponosni, misle da su zdravi a da smo mi bolesni - "homofobicni" sto je totalna glupost...Pogledajte klaustrofobiju - covek se znoji gusi lupa mu jako srce, ne moze da gleda lepo magli mu se vid, ukoci se u mestu,ne moze da mrde - e to su simptomi jedne fobije.....A sta mi kad vidimo gay-a nemamo nista od toga samo se oni malo agresivniji zgroze i mozda krenu da ga biju sto je ipak neki kontakt PREMA OBJEKTU OD KOGA IMAS FOBIJU!

Znaci homofobija ne postoji jer nema ni jednog opisanog simptoma kao kod ostalih fobija....Samo ih se grozimo.....ZNACI LI TO DA NAS ONI SAMO VREDJAJU I PRICAJU DA SMO BOLESNI PA SU SKOVALI TERMIN HOMOFOBIJA? Ili nam vracaju milo za drago jer ne zelimo da prihvatimo njihovo nametanje misljenja??

Drugo podvuceno -


Pa u tome lezi kvaka...Ni ja nemam nista protiv njih da se zene i zive zajedno itd.....ALI ONI UVEK HOCE VISE I VISE I NIKAD NECE STATI

Tu se odmah postavlja pitanje A STA CEMO SA DECOM???
Znate i samo kako je Frojd napravio svoju teoriju - najmanja greskica u oralnoj analnoj i falusnoj fazi i eto velikih posledica sutradan.Dete je otac coveka.....
Znaci kada je sve ok i heterosex. odnosi u porodici pa je opet veliki rizik da nesto moze poci lose....pogledajte koliko samo ima psihijatrijskih bolesnika.....

A STA CE TEK DA SE DESI KAD SE I GAY-EVI UMESAJU U VASPITANJE DETETA OD MALENA?????

Kako ce sad Frojdove teorije da se primene na odrastanje dece u takvim sredinama???

Kako ce se to odraziti na dete i njegovu vrsnjacku grupu kad shvati da samo kod njega je nesto drugacije i ima 2 tate ili 2 mame????

Dete nece razumeti sta je sexualni identitet i sloboda ono ce misliti da je izrod ili vanzemaljac, ODMAH CE DOBITI KOMPLEX NIZE VREDNOSTI + MELANHOLICAN TEMPERAMENT + INTROVENTNOST!

Kako ce se to odraziti na dete i na njegovo psihicko sazrevanje kada nikad ne vidi u porodici kako muskarac pokazuje ljubav i dobrotu prema zeni???

U sta ce da izraste??

MOLIM VAS DOBRO PROCITAJTE OVAJ POST I DOBRO RAZMISLITE PRE ODGOVORA! BAS SAM SE NAMUCIO DA ISKUCAM I ZELJA MI JE DA OVO MALO DUBLJE SAGLEDAMO KAO I SVE MOGUCE KONSEKVENCE A NE SAMO DA PRICAMO STA NAM PRVO PADNE NAPAMET I DA IZNOSIMO SUBJEKTIVNE STAVOVE ZASNOVANE NA MARKETINGU LOBIJIMA I KONFORMACIJI JEDNE MALENE ZEMLJICE!
 
@topic

mislim da je homoseksualizam jedan oblik bluda, i da mozhe da se javi kod svakoga. to znam i sopstvenog iskustva. kada sam bio mladji, secjam se da sam posle mnogo bluda (tj. mnogo seksualnih, i josh vishe autoseksualnih iskustva- tj. masturbiranja), pocheo da imam homoseksualne misli. video sam da tu neshto ne valja, tj. nije mi se to svidelo, tako da sam gledao kako da to ugasim u pochetku, pocheo da se zanimam za religiju, i tad sam postao hrishcjanin. posle sam napustio hrishcjanstvo, nebitno, ali sam svejedno i do danas aksetski nastrojen.

sa filosofske/ religiozne strane, mislim da je homoseksualizam neprirodan, shto bi platon rekao para-prirodan- ima ga u prirodi, ali nije prirodan. postoji samo jedna racionalistichka kategorizacija homoseksualnosti, a to je kao seksualni odnos koji po svojoj prirodi nemozhe da ispuni prvenstveni prirodni cilj seksualnih odnosa, tj. reprodukciju (shto znachi da je neprirodan). e, sada, da bi bili dosledni, moramo da shvatimo da racionalistichko razmishljanje takodje podrazumeva da su- masturbacija, oralni/ analni odnosi, kao i seksualni odnosi sa kontracepcijom takodje neprirodni, jer neispunjavaju uslov reprodukcije. naravno, kao shto rekoh, tako moramo da razmishljamo ako hocjemo da budemo racionalisti, mada ionako danas niko to necje da bude (i pored svog formalnog pozivanja na "logiku", "razumnost", i slichno).
 
sa filosofske/ religiozne strane, mislim da je homoseksualizam neprirodan, shto bi platon rekao para-prirodan- ima ga u prirodi, ali nije prirodan. postoji samo jedna racionalistichka kategorizacija homoseksualnosti, a to je kao seksualni odnos koji po svojoj prirodi nemozhe da ispuni prvenstveni prirodni cilj seksualnih odnosa, tj. reprodukciju (shto znachi da je neprirodan). e, sada, da bi bili dosledni, moramo da shvatimo da racionalistichko razmishljanje takodje podrazumeva da su- masturbacija, oralni/ analni odnosi, kao i seksualni odnosi sa kontracepcijom takodje neprirodni, jer neispunjavaju uslov reprodukcije. naravno, kao shto rekoh, tako moramo da razmishljamo ako hocjemo da budemo racionalisti, mada ionako danas niko to necje da bude (i pored svog formalnog pozivanja na "logiku", "razumnost", i slichno).
Čekaj, polako. Nemoj da mešaš stvari. Jedno je zaobilaziti "pravila prirode" u cilju bezbednosti, a drugo je zaobilaziti ih jer smatraš da je to normalno. Kontracepcija se upotrebljava u cilju sprečavanja nastajanja i širenja polnih bolesti, kao i u cilju sprečavanja nastajanja prevremene trudnoće. Ti, ako želiš u potpunosti da poštuješ pravila prirode, onda nema seksa pre braka! :D

******, samim tim što žele da se legalizuju, da im dozvole brakove, kao i da mogu da usvajaju decu, dokazuju sve više i više da su stvarno nenormalni. Ostavimo trenutno po strani tu činjenicu da su gay. Oni se, dakle, svesno zalažu da mogu da stupaju u bračnu zajednicu, koja po prirodi stvari ne može da ima poroda. Zbog toga su prinuđeni na usvajanje deteta. To dete će biti odgajano i vaspitavano u homoseksualnom okruženju i 99,9% su šanse da će i to dete eventualno postati gay na roditelje. Onda će, kada odraste, i to dete želeti i stupiti u brak sa nekim drugim pripadnikom svog pola, pa ni oni neće moći da imaju poroda i moraće i oni da usvoje dete. I krug se tako ponavlja.

Znači, iz gore navedenih činjenica sledi da se ****** jasno zalažu za degradaciju i propast ljudske civilizacije. Kod nas u državi već vlada "bela kuga", a zamislite samo kakav prirodni priraštaj bi imali da dozvole sve gore navedeno. Bili bi u debelom minusu (što nekima možda i odgovara).

Edit by Borac:
neprimereno spominjanje Hitlera u kontekstu
 
Poslednja izmena od moderatora:
Tu se odmah postavlja pitanje A STA CEMO SA DECOM???
Znate i samo kako je Frojd napravio svoju teoriju - najmanja greskica u oralnoj analnoj i falusnoj fazi i eto velikih posledica sutradan.Dete je otac coveka.....
Znaci kada je sve ok i heterosex. odnosi u porodici pa je opet veliki rizik da nesto moze poci lose....pogledajte koliko samo ima psihijatrijskih bolesnika.....

A STA CE TEK DA SE DESI KAD SE I GAY-EVI UMESAJU U VASPITANJE DETETA OD MALENA?????

Kako ce sad Frojdove teorije da se primene na odrastanje dece u takvim sredinama???

Kako ce se to odraziti na dete i njegovu vrsnjacku grupu kad shvati da samo kod njega je nesto drugacije i ima 2 tate ili 2 mame????

Dete nece razumeti sta je sexualni identitet i sloboda ono ce misliti da je izrod ili vanzemaljac, ODMAH CE DOBITI KOMPLEX NIZE VREDNOSTI + MELANHOLICAN TEMPERAMENT + INTROVENTNOST!

Kako ce se to odraziti na dete i na njegovo psihicko sazrevanje kada nikad ne vidi u porodici kako muskarac pokazuje ljubav i dobrotu prema zeni???

U sta ce da izraste??

Postoji li bilo kakva statistika koja pokazuje da su deca iz homoseksualnih brakova/veza psihički ugrožena?

Koliko homoseksualno orijentisanih osoba ima među vaspitačima i učiteljima a da deca i njihovi roditelji to nikad ne saznaju, niti se to odrazi na seksualnu orijentaciju te dece?
Koliko biseksualno orijentisanih ima među roditeljima, a da za to deca nikad ne saznaju, niti se to odrazi na njihovu seksualnu orijentaciju?

I zašto ljudi imaju potrebu da raspredaju o tuđoj sksualnoj orijentaciji?
 
Ako pogledate klasifikaciju bolesti od pre 30, 40 godina tamo ćete kao seksualno devijantno ponašanje naći oralni seks. Danas oralnog seksa više nema u klasifikaciji bolesti. Zašto se ljudi tada nisu pobunili u fazonu ,,Ljudi koji vole oralni seks su sredili da se ta bolest izbaci iz klasifikacije''?. Pa prosto - zato što većina ljudi voli oralni seks i ne može ga smatrati bolesnim. Za sve ove godine koliko izučavam ljudsku psihu bio sam mnogo puta zbunjen ali sam isto tako došao do nekih otkrića o ljudskoj prirodi koje potvrđujem iz dana u dan i u koje nemam nimalo sumnje. Ljudi su licemeri...što vole smatraće normalnim a što ne vole (većina) smatraće stranim, bolesnim, nakaznim. A kad imaju šta da smatraju bolesnim i nakaznim, onda imaju i čime da se teše da su bolji od drugih. Jedna žena mi je pre nekoliko meseci na ovom forumu rekla ,,Pa dobro, možda i jesam konzervativna i puna predrasuda ali bar nemam homoseksualaca u porodici''. Potreba ega da se održi visoko je neverovatno velika!!!

Argument koji glasi ,,Homoseksualizam je bolest, jer analni otvor služi za nešto drugo a ne za seks'' može iskoristiti samo osoba niske inteligencije, jer zapravo, koliko ja znam, i oralni otvor služi za unošenje hrane pa većina ljudi opet uživa u oralnom seksu i niko ga ne smatra bolesnim.

Homoseksualizam jeste varijacija, varijacija u odnosu na većinu. Ali varijacija su i osobe koje pišu levom rukom, i dete koje progovori mnogo mnogo brže nego što je to uobičajeno za njegov uzrast.

Na kraju, homoseksualizam je fenomen koji me ne fascinira mnogo i ne zaokuplja moju pažnju. Ja ne umem da prezirem činjenicu da se između dvoje ljudi (makar oni bili i muškarci) dešava nešto lepo uz obostrani pristanak i zadovoljstvo! Nisam takav čovek. Ko može da prezire ljubav, ima gadnih problema u svojoj psihi, a takvi me fasciniraju već odavno!
 
Poslednja izmena:
Ako pogledate klasifikaciju bolesti od pre 30, 40 godina tamo ćete kao seksualno devijantno ponašanje naći oralni seks. Danas oralnog seksa više nema u klasifikaciji bolesti. Zašto se ljudi tada nisu pobunili u fazonu ,,Ljudi koji vole oralni seks su sredili da se ta bolest izbaci iz klasifikacije''?. Pa prosto - zato što većina ljudi voli oralni seks i ne može ga smatrati bolesnim. Za sve ove godine koliko izučavam ljudsku psihu bio sam mnogo puta zbunjen ali sam isto tako došao do nekih otkrića o ljudskoj prirodi koje potvrđujem iz dana u dan i u koje nemam nimalo sumnje. Ljudi su licemeri...što vole smatraće normalnim a što ne vole (većina) smatraće stranim, bolesnim, nakaznim. A kad imaju šta da smatraju bolesnim i nakaznim, onda imaju i čime da se teše da su bolji od drugih. Jedna žena mi je pre nekoliko meseci na ovom forumu rekla ,,Pa dobro, možda i jesam konzervativna i puna predrasuda ali bar nemam homoseksualaca u porodici''. Potreba ega da se održi visoko je neverovatno velika!!!

Argument koji glasi ,,Homoseksualizam je bolest, jer analni otvor služi za nešto drugo a ne za seks'' može iskoristiti samo osoba niske inteligencije, jer zapravo, koliko ja znam, i oralni otvor služi za unošenje hrane pa većina ljudi opet uživa u oralnom seksu i niko ga ne smatra bolesnim.

Homoseksualizam jeste varijacija, varijacija u odnosu na većinu. Ali varijacija su i osobe koje pišu levom rukom, i dete koje progovori mnogo mnogo brže nego što je to uobičajeno za njegov uzrast.

Na kraju, homoseksualizam je fenomen koji me ne fascinira mnogo i ne zaokuplja moju pažnju. Ja ne umem da prezirem činjenicu da se između dvoje ljudi (makar oni bili i muškarci) dešava nešto lepo uz obostrani pristanak i zadovoljstvo! Nisam takav čovek. Ko može da prezire ljubav, ima gadnih problema u svojoj psihi, a takvi me fasciniraju već odavno!
Ovde nije debata o samom načinu izvođenja seksa (to da li je oralno ili analno), već sa kime se to izvodi. Ne kažem da su zdravi oralni i analni seks, kažem da nije normalno to raditi sa pripadnikom istog pola i pritom uživati u tome.

I ne, ne slažem se sa tvojom konstatacijom da su svi ljudi licemerni jer ono što oni ne vole nazivaju nenormalnim. Svako ima prava da voli ono šta hoće (kao što ja, recimo, volim rock muziku, a ne volim ovu našu domaću pop-folk scenu) i svako ima prava da ocenjuje stvari oko sebe i sasvim je normalno da za ono što ne voliš imaš nisko mišljenje (opet, za mene je pomenuta muzika koju ne volim nenormalna).

Opet, moram da poredim homoseksualca sa ubicom, psihopatom, pedofilom, silovateljem i njima sličnima. Nije prirodno da životinja ubije drugu, ako se ne brani ili ako ne planira da je pojede. Nije prirodno da neko maltretira nekog i da uživa u tome. Takve su ubice, psihopate i ostali njima slični i mi sve te njihove akcije osuđujemo strogim kaznama, jer to nije normalno ponašanje. Ali, sada je odjednom normalno da lav je*be lava, da tigar je*be tigra i da vuk je*be vuka i ako vidimo da i mi ljudi to isto radimo, da muškarac je*be muškarca, to opravdavamo, to nam je normalno!

A sve je to, opet pominjem, stanje uma, psihička devijacija, pogrešan sistem vrednosti. Zašto bi smo sada pravili izuzetke? Ovi sa tom, tom, tom i tom devijacijom proglasiti nenormalnim, a ove sa tom i tom proglasiti normalnim. To tako ne ide.
 
Postoji li bilo kakva statistika koja pokazuje da su deca iz homoseksualnih brakova/veza psihički ugrožena?

Koliko homoseksualno orijentisanih osoba ima među vaspitačima i učiteljima a da deca i njihovi roditelji to nikad ne saznaju, niti se to odrazi na seksualnu orijentaciju te dece?
Koliko biseksualno orijentisanih ima među roditeljima, a da za to deca nikad ne saznaju, niti se to odrazi na njihovu seksualnu orijentaciju?

I zašto ljudi imaju potrebu da raspredaju o tuđoj sksualnoj orijentaciji?

Da krenemo.....Vidim neki su shvatili ovaj tvoj post kao dubokouman a on je pun logickih gresaka i pseudodokaza

Da krenemo:

Postoji li bilo kakva statistika koja pokazuje da su deca iz homoseksualnih brakova/veza psihički ugrožena?
Hahaha naravno da ne postoje, a pogotovo kod nas jer je to relativno nova stvar a i ta deca jos nisu odrasla pa da se vidi potvrda teorije Otac je dete coveka......

A to sto ne postoje NE ZNACI NUZNO DA JE HOMOSEX. COOL I ZDRAV I NESTO SASVIM NORMALNO......Treba jos neko vreme da protekne i da generacije pedera podignu i ocuvaju decu pa ce se tek tad praviti statistika npr neki student psihologije ima seminarski da ovo istrazi i on npr danas ode u 50 homosex.porodica sa malom decom i sa odraslim ljudima koji su ziveli u homosex. porodici u okruenju pa onda sakuplja podatke i gleda se statisticka znacajnost i donose rezultati

Za sada je jos uvek rano to raditi moze samo teorijski!

Koliko homoseksualno orijentisanih osoba ima među vaspitačima i učiteljima a da deca i njihovi roditelji to nikad ne saznaju, niti se to odrazi na seksualnu orijentaciju te dece?


Pa koliko ih ima?? Ti sad ovim pitanjem nagovestavas i dajes sugestiju da ih ima mnoooogo sto je logicka greska, moze da ih ima 0 a moze milion!
NE znas tacno koliko ih ima nisi radila anketu, to je neka tvoja slobodna procena i ona ima naucnu vrednost isto kao i moja slobodna procena a to je da -MEDJU VASPITACIMA I UCITELJIMA IMA VEEEEOMA MALO PEDERA!

Iopet logicka greska : Ja sam rekao kakve ce to posledice ostaviti NA DECU U PORODICNOM OKRUZENJU KAD GLEDAJU 2 MUSKARCA NPR a ne na socijalno okruzenje, posao,skolu,vrtic i slicno!
Ne mesaj babe i zabe! Ako je neko vaspitac uzmimo hipoteticki gay, on TU SVOJU SEXUALNOST NECE IZRAZAVATI NA RADNOM MESTU I U SVOJOJ PROFESIJI. To se zove profesionalnost! Nece ni heteroseualac pokazivati deci svoje hetero sex. sklonosti na radnom mestu i da zvalavi i vacari sa koleginicom na sred velikog odmora a da ga deca vide! I ovo je pogresno i ostavlja posledice a kamoli homosexualizam....Pa zasto se deci zabranjuje ispod 18 god da gledaju porno filmove ? !

Znaci nije bitno ako je ucitelj gay, O TOME JA NISAM PISAO KAO O PROBLEMATICI NEGO ZA CLANOVE PORODICE! Ucitelj ako je profesionalac niko nece primetiti da je on gay kao sto ni niko ne zna za heterosexualca da li je on hetero, bi ili gay!

Prema tome to ne utice na decu nikako - gay ili hetero sto se tice prosvetnih radnika ako se pridrzavaju svoje profesionalnosti i ako ne guraju indirektno svoj gej lobi kroz psihologiju i biologiju!
==========================
Moje pitanje je bilo KAKO CE SE NA DECU I NJIHOV PSIHICKI ZIVOT ODRAZITI TO KADA VIDE DA IMAJU 2 TATE I DA SE TE TATE.....ZNATE STA.....MILUJU LJUBE,VATAJU a to ne vide nigde osim u svojoj porodici.....

Ko ce njima KROZ UCENJE PO MODELU uliti kako se treba ponasati prema zenama,ako ih maziti milovati,ponasati se i sl.......Ili je dete koje je hetero uticajima sredine (ili gej roditeljima) vec osudjeno da pocne da igra zivotnu ulogu gej i da zaista i postane gay a da je u normalnoj porodici bilo bi hetero....

niti se to odrazi na seksualnu orijentaciju te dece?
Otkuda ti znas da postoje toliko roditelja a da se to ne odrazi na sexualnu orijentaciju dece?????

Jel si radila metodologiju i statisticku obradu podataka?
Jel si pratila uzorak od 100 deteta od 2 godine pa sve do kasnih 20-ih pa si sigurna da su svi hetero i da se nista nije odrazilo na njihovu Sex orijent.?

Ne.....toi pricas samo hipoteticki i tvoje hipoteze nemaju nikakvu vrednost.....

Da se razumemo nemam ja nista protiv tebe niti protiv homosex. za sada samo hocu da to malo dublje posmatramo i da proucimo a ne da se vrljamo sa lako izgovorenim mislima i nekim hipotezama koje nemaju metodolosku zasnovanost!

Koliko biseksualno orijentisanih ima među roditeljima, a da za to deca nikad ne saznaju, niti se to odrazi na njihovu seksualnu orijentaciju?


Pogresila si temu Fajterka, MOJE PITANJE NIJE UTICAJ GAY RODITELJA KOJI SE KRIJU I IMITIRAJU HETEROSEX. I IGRAJU HETERO ULOGE NA DECIJU SEX. ORIJENTACIJU, nego
Kakve ce posledice ostaviti ponasanje 2 pedera u porodici na psihicki zivot njihovog sina npr!!!!!

Znaci nije bitno samo kakvu ce on imati sex. orijentaciju, MNOGO BITNIJE JE KAKVE CE ON SVE IMATI PSIHICKE POSLEDICE!????
Mozda nema nikakvih posledica a bude gay.......Mozda bude hetero ali ce imat gomilu nekih psihickih posledica!!!!!!! O tome se radi fajterka.....Ti odgovaras na neka pitanja koja ja nisam postavio!

Ovi iz tvog primera se kriju i kamufliraju sto je dobro - svako neka radi sta hoce ALI DA LEPO ISPUNI RODITELJSKU DUZNOST I DA SE PONASA HETERO I DA DECI DAJE HETERO PRIMER! A sad dal je on zaista takav ili ne nije ni bitno...Bitno je da je to pogodna sredina za razvijanje deteta....

JEl ti mislis da sve vaspitacice vole svu decu?? Hahaha:hahaha: Pa one bi "zaklale" bar trecinu dece neka deca im idu na zivce, neku dcu mrze jer mrze njihove roditelje,ALI U PRAKSI ONE SE DRZE PROFESIONALNOSTI (govorim za vecinu,generalizovano naravno da ima budala koje nisu za tu struku a rade) I TRETIRAJU SVU DECU ISTO I DECA DOBIJAJU LAZAN OSECAJ DA SU JEDNAKA I DA IH VASPITACICA SVE VOLI I POSTUJE I DA IH TERA ISTO DA RADE SVI...

Znaci poenta je da se ne pokazuje odudaranje deci a sta ti zapravo mislis i radis to je tvoja stvar...To se zove profesionalnost i takav covek je profesionalac u svojoj struci....Kao npr sto ti nas sve ovde ne volis isto ali moras da se prema nama ophodis isto i da nas u skladu sa time banujes....Ako si ti npr gay mene bas briga sve dok ne pocnes da banujes hetero ni za sta a da homicima "gledas" kroz prste!
 
Ovde nije debata o samom načinu izvođenja seksa (to da li je oralno ili analno), već sa kime se to izvodi. Ne kažem da su zdravi oralni i analni seks, kažem da nije normalno to raditi sa pripadnikom istog pola i pritom uživati u tome.

Bravo svaka cast za veeeeoma dobro zapazanje logicke greske.
Imas kefalo!
Verovatno si dobar sa silogizmima i prepoznajes lose konkluzije koje proisticu iz neistinitih premisa!
:ok:

Ovo je cist pokusaj pseudo argumentovanja gde se dokazuje sporedna stvar koja nema veze sa glavnom stvari!

I hetero koriste anal danas sa devojkama sta vise to je danas popularno i devojka je "staromodna" kad nece da da anal decku danas.....Ali to ne znaci da su oni homosexualci!
 
@cvele2
Čekaj, polako. Nemoj da mešaš stvari. Jedno je zaobilaziti "pravila prirode" u cilju bezbednosti, a drugo je zaobilaziti ih jer smatraš da je to normalno. Kontracepcija se upotrebljava u cilju sprečavanja nastajanja i širenja polnih bolesti, kao i u cilju sprečavanja nastajanja prevremene trudnoće.
ja nisam prichao o zaobilazhenju pravila prirode, vecj o samoj sushtini seksualnih odnosa po kojima se mogu okarakterisati kao "prirodni " i kao "neprirodni".
kao neprirodni se mozhe okarakterisati homoseksualni odnos, jer odnos izmedju osoba istog pola nemozhe da rezultira reprodukcijom, a kada razmishljamo dosledno, kao neprirodni se onda karakterishu i svi ostali takvi odnosi, kao shto nabrojah- masturbacija, oralni/ analni odnosi, i seksualni odnosi sa kontracepcijom.

Ti, ako želiš u potpunosti da poštuješ pravila prirode, onda nema seksa pre braka!
brak nije prirodan, vecj je tvorevina choveka. ti mozhesh da imash prirodne seksualne odnose pre braka, i da decu koja su se rodila odgajish, a da nikada nesklopish brak.

******, samim tim što žele da se legalizuju, da im dozvole brakove, kao i da mogu da usvajaju decu, dokazuju sve više i više da su stvarno nenormalni.
po mom mishljenju, drzhava uopshte ne treba da se bavi brakom, jer se zalazhem za minimalnu drzhavu, a brakom nek se bave verske zajednice, jer je to prvenstvo sakralni koncept, tek je postao socijalni u modernom dobu.
a ***** mozhe i danas u srbiji da usvoji dete, i onda da to dete zhivi sa njim i njegovim partnerom. niko choveka koji hocje da usvaji dete ne proverava dal je ozhenjen, s kim zhivi i koje je seksualne orijentacije. lezbejke to mogu da urade josh lakshe- veshtachka oplodnja.

Ostavimo trenutno po strani tu činjenicu da su gay. Oni se, dakle, svesno zalažu da mogu da stupaju u bračnu zajednicu, koja po prirodi stvari ne može da ima poroda. Zbog toga su prinuđeni na usvajanje deteta. To dete će biti odgajano i vaspitavano u homoseksualnom okruženju i 99,9% su šanse da će i to dete eventualno postati gay na roditelje. Onda će, kada odraste, i to dete želeti i stupiti u brak sa nekim drugim pripadnikom svog pola, pa ni oni neće moći da imaju poroda i moraće i oni da usvoje dete. I krug se tako ponavlja.
ovo nije tachno. ****** koji danas zhive u srbiji sigurno nisu odrasli u pederskim porodicama, vecj su postali ****** iako su odrasli u heteroseksualnoj porodici.

@dacha r
Pa prosto - zato što većina ljudi voli oralni seks i ne može ga smatrati bolesnim.
ovo mi je uvek bilo glupo. shta sad, u drushtvu gde svi vole da imaju seksualne odnose sa leshevima nekrofilija se izbaci sa spiska bolesti, i to drushtvo je sad potpuno zdravo, iako su svi nekrofili.. ne bih rekao..

@lopatarka
Homoseksualizam je postojao u staroj Grčkoj,a možda i prije.Začudo kako je to onda smatrano normalnim.
zavisi gde. u mnogim gradovima je to bilo neprihvatljivo, a u sparti su homoseksualce kazhnjavali dozhivotnim progonom ili smrcju.
 
Ko može da prezire ljubav, ima gadnih problema u svojoj psihi, a takvi me fasciniraju već odavno!

Auuuuuu.....Ovo se nisam nadao od tebe....Ne od studenta psihologije .....Eto sta vam uradi bolonja......Nekad je na blokcetu kji dobijas kao brucos filozofskog faxa pisalo
Uslovi da postanete studenti su:
1) Da padnete jedan ispit
2) Da polozite jedan ispit
3) Da smuvate jednu koleginicu (za muskarce)

A od kako vam dosla Bolonja i "Evropa" sad vam pise

1) Da skupite bar 1 poen
2) Da uradite bar jedan domaci zadatak
3) Da izgubite bar jedan poen
4) Da yebete kolegu u doope jer je to ljubav ( a muskarac ste)
=======================================================

Koprofagija je sexualno uzbudjenje kada se jedu g o v n a ili izmet......Eto i to je ljubav, znaci ko ne voli da jede g o v n a taj ima gadnih problema u svojoj psihi,

Pedofilija - kO ne voli da siluje malu musku i zensku decu ima gadnih problema u svojoj psihi.......Pa ko moze da prezire ljubav? Znas li ti koliko cikica od 40 godina voili malu MAriju sto je 3ci razred osnovne i malog Nikolu koji je peti razred osnovne???

Nekrofilija - Ko ne moze da uziva da ima sexualni odnos sa lesevima koji smrde i raspadaju se ima gadnih problema u svojoj psihi! Pa ko moze da prezire ljubav?Nalepse je kad se oladi sexualni parter....
Jel znas ti koliko Milorad iz niske Toponice voli da obilazi groblja da ih iskopava i da vodi LJUBAV:heart: sa clanovima necje preminule porodice????
On bas oseca ljubav....Pa ko moze da prezire ljubav? .....ima gadnih problema u svojoj psihi,


E kao sto oni svi "osecaju" ljubav pa ga butaju u malu decu u leseve ili izmet jedu i masturbiraju , tako i ***** "oseca" ljubav pa na konto toga ga nabija u muski analni otvor koji sluzi samo za izbacivanje losih produkata ljudskog organizma a ni za kakvo primanje.....inace se javljaju hemoroidi!

Pa i priroda ti kaze - Debilu ne nabijaj nista u doope - evo ti sad hemoroidi jel vidis da to sto radis je nakazno i protiv prirodno razaras telo!

Ali ne ****** nastavljaju....Izmislili su vazelin, pa zajebu prirodu :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Al priroda pobedi sa 2:1 i izmisli sidu!
 
Poslednja izmena:
@cvele2
Čekaj, polako. Nemoj da mešaš stvari. Jedno je zaobilaziti "pravila prirode" u cilju bezbednosti, a drugo je zaobilaziti ih jer smatraš da je to normalno. Kontracepcija se upotrebljava u cilju sprečavanja nastajanja i širenja polnih bolesti, kao i u cilju sprečavanja nastajanja prevremene trudnoće.
ja nisam prichao o zaobilazhenju pravila prirode, vecj o samoj sushtini seksualnih odnosa po kojima se mogu okarakterisati kao "prirodni " i kao "neprirodni".
kao neprirodni se mozhe okarakterisati homoseksualni odnos, jer odnos izmedju osoba istog pola nemozhe da rezultira reprodukcijom, a kada razmishljamo dosledno, kao neprirodni se onda karakterishu i svi ostali takvi odnosi, kao shto nabrojah- masturbacija, oralni/ analni odnosi, i seksualni odnosi sa kontracepcijom.

Ti, ako želiš u potpunosti da poštuješ pravila prirode, onda nema seksa pre braka!
brak nije prirodan, vecj je tvorevina choveka. ti mozhesh da imash prirodne seksualne odnose pre braka, i da decu koja su se rodila odgajish, a da nikada nesklopish brak.

******, samim tim što žele da se legalizuju, da im dozvole brakove, kao i da mogu da usvajaju decu, dokazuju sve više i više da su stvarno nenormalni.
po mom mishljenju, drzhava uopshte ne treba da se bavi brakom, jer se zalazhem za minimalnu drzhavu, a brakom nek se bave verske zajednice, jer je to prvenstvo sakralni koncept, tek je postao socijalni u modernom dobu.
a ***** mozhe i danas u srbiji da usvoji dete, i onda da to dete zhivi sa njim i njegovim partnerom. niko choveka koji hocje da usvaji dete ne proverava dal je ozhenjen, s kim zhivi i koje je seksualne orijentacije. lezbejke to mogu da urade josh lakshe- veshtachka oplodnja.

Ostavimo trenutno po strani tu činjenicu da su gay. Oni se, dakle, svesno zalažu da mogu da stupaju u bračnu zajednicu, koja po prirodi stvari ne može da ima poroda. Zbog toga su prinuđeni na usvajanje deteta. To dete će biti odgajano i vaspitavano u homoseksualnom okruženju i 99,9% su šanse da će i to dete eventualno postati gay na roditelje. Onda će, kada odraste, i to dete želeti i stupiti u brak sa nekim drugim pripadnikom svog pola, pa ni oni neće moći da imaju poroda i moraće i oni da usvoje dete. I krug se tako ponavlja.
ovo nije tachno. ****** koji danas zhive u srbiji sigurno nisu odrasli u pederskim porodicama, vecj su postali ****** iako su odrasli u heteroseksualnoj porodici.
Dobro, da se dopunim onda i da kažem: nije prirodno osećati seksualnu privlačnost osobe istog pola, ni seksualnu, ni romantičnu.

Možeš da imaš decu i pre braka, ali da te vidim kako ćeš da odgajaš tu decu dok studiraš i nemaš posao.

Ne znam kako ide procedura usvajanja deteta, ali je velika greška ne vrštiti takve provere kada neko zatraži da usvoji dete. Dete koje čeka na usvajanje je već prošlo kroz određene psihičke poteškoće (loša porodica u kojoj je rođeno, loša majka, drugi razlozi) i svakako mu nije potrebna nova porodica u kojoj će takođe imati nekih problema. Na ovaj način bi se znalo da li dete odlazi u gay porodicu ili ne.

****** koji danas žive u Srbiji, a odgajani su u heteroseksualnim porodicama, su jednostavno osobe koje su vremenom stekle taj psihološki poremećaj (poznat pod nazivom "homoseksualizam"), kao što se svakom može desiti da iz čista mira poludi i pređe na onu "drugu stranu razuma". Ja sam samo hteo da istaknem da bi dete odgajano u gay porodici imalo mnogo veće šanse da i ono samo postane gay, nego ako je odgajano u normalnoj sredini.
 
Auuuuuu.....Ovo se nisam nadao od tebe....Ne od studenta psihologije .....Eto sta vam uradi bolonja......Nekad je na blokcetu kji dobijas kao brucos filozofskog faxa pisalo
Uslovi da postanete studenti su:
1) Da padnete jedan ispit
2) Da polozite jedan ispit
3) Da smuvate jednu koleginicu (za muskarce)

A od kako vam dosla Bolonja i "Evropa" sad vam pise

1) Da skupite bar 1 poen
2) Da uradite bar jedan zadatak
3) Da izgubite bar jedan poen
4) Da yebete kolegu u doope jer je to ljubav ( a muskarac ste)
=======================================================

Koprofagija je sexualno uzbudjenje kada se jedu g o v n a ili izmet......Eto i to je ljubav, znaci ko ne voli da jede g o v n a taj ima gadnih problema u svojoj psihi,

Pedofilija - kO ne voli da siluje malu musku i zensku decu ima gadnih problema u svojoj psihi.......Pa ko moze da prezire ljubav? Znas li ti koliko cikica od 40 godina voili malu MAriju sto je 3ci razred osnovne i malog Nikolu koji je peti razred osnovne???

Nekrofilija - Ko ne moze da uziva da ima sexualni odnos sa lesevima koji smrde i raspadaju se ima gadnih problema u svojoj psihi! Pa ko moze da prezire ljubav?
Jel znas ti koliko Milorad iz niske Toponice voli da obilazi groblja da ih iskopava i da vodi LJUBAV:heart: sa clanovima necje preminule porodice????
On bas oseca ljubav....Pa ko moze da prezire ljubav? .....ima gadnih problema u svojoj psihi,


E kao sto oni svi "osecaju" ljubav pa ga butaju u malu decu u leseve ili izmet jedu i masturbiraju ga, tako i ***** "oseca" ljubav pa na konto toga ga nabija u muski analni otvor koji sluzi samo za izbacivanje losih produkata ljudskog organizma a ni za kakvo primanje.....inace se javljaju hemoroidi!

Pa i priroda ti kaze - Debilu ne nabijaj nista u doope - evo ti sad hemoroidi jel vidis da to sto radis je nakazno i protiv prirodno razaras telo!

Ali ne ****** nastavljaju....Izmislili su vazelin, pa zajebu prirodu :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Al priroda pobedi sa 2:1 i izmisli sidu!

Rekao sam OBOSTRANO ZADOVOLJSTVO!!! Gde je obostrano zadovoljstvo kod pedofilije, nekrofilije, koprofilije? Džaba si ti studirao po starom programu kad bukvar nisi savladao...

P.S KoproFAGIJA je sklonost jedenju izmeta, ne seksualno uzbudjenje pri jedenju. KoproFILIJA je to što ti pričaš...
 
Rekao sam OBOSTRANO ZADOVOLJSTVO!!! Gde je obostrano zadovoljstvo kod pedofilije, nekrofilije, koprofilije? Džaba si ti studirao po starom programu kad bukvar nisi savladao...

Pa imas obostrano zadovoljstvo kako nemas??:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ni izmet, ni lesevi se ne bune ni mala decica se ne bune (doci cika da ti da da lizes sladoled sa cokoladom na vrhu ali da bi bilo zanimljivije hajde da se igramo jednu igru - ti lizes sladoled a ja da ti stavim povez na oci pa da pogodis koji je ukus) :hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

p.s.Znam...lapsus sam napravio....Da sam pogresio iz neznanja svu "ljubav" bih stavio fagija umesto filija - pedofagija nekrofagija
 
Poslednja izmena:
Pa imas obostrano zadovoljstvo kako nemas??:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ni izmet, ni lesevi se ne bune ni mala decica se ne bune (doci cika da ti da da lizes sladoled sa cokoladom na vrhu ali da bi bilo zanimljivije hajde da se igramo jednu igru - ti lizes sladoled a ja da ti stavim povez na oci pa da pogodis koji je ukus) :hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

p.s.Znam...lapsus sam napravio....Da sam pogresio iz neznanja svu "ljubav" bih stavio fagija umesto filija - pedofagija nekrofagija

čisto da te naučim nešto korisno što vidim da nisi znao...

mrtva osoba nije sposobna da oseća ništa...
Izmet nije živo biće tako da ni izmet ne može da oseća zadovoljstvo, a ni da se buni

Dete u tvom primeru oseća zadovoljstvo zato što misli da liže sladoled, ne zato što ima seks...kad shvati o čemu se radi, počinje da se buni i oseća psihičke tegobe koje ponekad ostaju za ceo život. Ovo se uči na fakultetu za koji pričaš da si završio, mada bih ja na osnovu tvojih postova zaključio da si ti o psihičkim poremećajima ,,učio'' iz nekih drugih izvora, sa mnogo više prakse nego što se na fakultetu dobija ;)

Toliko od mene na ovoj temi. Ja sam svoje stavove rekao.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top