Ovo je interesantno.....................

Poruka
96
Da li vam se ikada desilo da dobijete mogućnost da se predstavite kao neki PRIJAVLJENI član na forumu koji je SLUČAJNO zaboravio da se odjavi? He he, šta bih mogla da mu radim, ali neću jer sam mnogo fina, a i neću kolegu da kompromitujem...
Bože moj, CAR DUŠAN...
A ozbiljno razmišljam šta da mu radim :D :D :D
Šta da ti radim???
Ma, neću ništa, i ja stalno zaboravljam da se odjavim :!:
Ja sam, inače, Lexa. A vama (i meni) neka je ovo za nauk :shock: :shock: :shock:
Hi hi hi.......
 
Čovek je zaboravio da se odjavi a ovo je t.zv. internet kafe... Ja htedoh da se prijavim, kad ono........ već sam prijavljena. :shock:
Eto objašnjenja, a ne znam mu šifru i dalje...
:idea: Mogla sam da mu kažem kako sam je provalila, pa bi se možda izrekao, mogućnosti je mnooooooooooogo... hi hi... 8)
Ma, šalim se! :?: Možda? :shock:
 
limunada:
DabaMAN:
Ne razumem, kako to možeš da se prijaviš kao neko drugi ako mu neznaš šifru?! :shock:

On je vec prijavljen...a zaboravio da se odjavi... odnosno obiljezio opciju"prijavite se automatski pri svakoj posjeti"... :wink:
Nema potrebe da obeleži prijavu, a nema ni smisla (i pameti) da to uradi na "javnom" računaru.
Valjda je maločas ustao, a ovo dok se ne ugasi očigledno čuva takve podatke... Bez obrira što se napušta sajt ili, čak, isključuje explorer :?:
To, eto, nisam znala... Od sad ću stalno da se odjavljujem... Pa, HVALA DUŠANE :!: :D
 

Back
Top