Srbija pokrenula financijsku istragu protiv zločinaca s Ovčare

iwo jima

Elita
Banovan
Poruka
20.250
http://www.index.hr/vijesti/clanak/...nih-zlocinaca-s-ovcare-i-zvornika/509299.aspx

ZAGREB/BEOGRAD, 27. kolovoza 2010. - Srbijanski tužitelj za ratne zločine naredio je financijsku istragu protiv osoba okrivljenih za ratne zločine na Ovčari kod Vukovara i u Zvorniku u Bosni i Hercegovini, priopćila je u petak služba za odnose s javnošću tužiteljstva.

Na temelju sumnje da su kaznenim djelom ratnoga zločina stekli financijsku korist, a u skladu sa zakonom o oduzimanju takve imovine, tužitelj Vladimir Vukčević izdao je zapovijed da se provede istraga protiv 15 osoba iz predmeta Ovčara i sedam iz predmeta Zvornik.

Tužitelj drži da te osobe imaju znatnu imovinu stečenu kaznenim djelom ratnog zločina, jer je njihova imovina nerazmjerna zakonitim prihodima u vrijeme počinjenja kaznenoga djela.

Te 22 osobe već su pravomoćno ili prvostupanjski osuđene za zločine u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini, za ubojstvo najmanje sedamsto muslimanskih civila u Zvorniku 1992. i dvjesto hrvatskih zarobljenika na Ovčari 20. i 21. studenoga 1991., kao i za deportaciju, zarobljavanje i nečovječno postupanje.

Tužitelj je dosad naredio pokretanje financijske istrage protiv 44 osobe.
...................................

moj komentar..na ovo bi..bio..konačno izbija istina na vidjelo....
 
http://www.index.hr/vijesti/clanak/...nih-zlocinaca-s-ovcare-i-zvornika/509299.aspx

ZAGREB/BEOGRAD, 27. kolovoza 2010. - Srbijanski tužitelj za ratne zločine naredio je financijsku istragu protiv osoba okrivljenih za ratne zločine na Ovčari kod Vukovara i u Zvorniku u Bosni i Hercegovini, priopćila je u petak služba za odnose s javnošću tužiteljstva.

Na temelju sumnje da su kaznenim djelom ratnoga zločina stekli financijsku korist, a u skladu sa zakonom o oduzimanju takve imovine, tužitelj Vladimir Vukčević izdao je zapovijed da se provede istraga protiv 15 osoba iz predmeta Ovčara i sedam iz predmeta Zvornik.

Tužitelj drži da te osobe imaju znatnu imovinu stečenu kaznenim djelom ratnog zločina, jer je njihova imovina nerazmjerna zakonitim prihodima u vrijeme počinjenja kaznenoga djela.

Te 22 osobe već su pravomoćno ili prvostupanjski osuđene za zločine u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini, za ubojstvo najmanje sedamsto muslimanskih civila u Zvorniku 1992. i dvjesto hrvatskih zarobljenika na Ovčari 20. i 21. studenoga 1991., kao i za deportaciju, zarobljavanje i nečovječno postupanje.

Tužitelj je dosad naredio pokretanje financijske istrage protiv 44 osobe.
...................................

moj komentar..na ovo bi..bio..konačno izbija istina na vidjelo....
.....
 
Где си iwo ...

Шта каже тисак,

Пише ли се негде када ће твоји то исто урадити ????

..koliko se ja sjećam..mi( tu mislim na nas Hrvate ).. nismo niti jedan grad u Srbiji..razorili niti opljačkali..dok iz Srbije jesu..
..pazi u pozadini cijele priče..je organizirana..pljačka...Vukovara..sticanje...materijalne koristi..UBISTVOM..
...eeeeeeeee..drug moj..pa to nije mala..stvar...
ali.... tebe se to ne tiče....ti nisi ..bio..u tzv.JNA..niti u borbama -agresiji.. za VU..niti si pljčkao...po Hrvatskoj..niti se potrazjuješ kao... ratni zločinac..tako da se ti ne moraš..ništa.. bojati...slobodno možeš..doći u CRO..:bye:..
 
tuzioc je kreten,vec je to dokazao u X slucajeva

kreten ili ne..pokrenio..je tužbu..na osnovu..dokaza i činjenica...presuda će biti donesena..mada..će ovo biti teško..suđenje i politički obojeno..jer...se ovdje iz brda puno toga valja..sve će ovisiti..o presudi..ja vjerujem..u Srbijansko..pravosuđe..i nadam se da će donijeti..pravilnu presudu...
-pisani dokazi postoje..
-materijlni dokazi postoje..
..sve je jasno i čisto ko suza...:bye:.
P.S.
Na temelju sumnje da su kaznenim djelom ratnoga zločina stekli financijsku korist,
 
..koliko se ja sjećam..mi( tu mislim na nas Hrvate ).. nismo niti jedan grad u Srbiji..razorili niti opljačkali..dok iz Srbije jesu..
..pazi u pozadini cijele priče..je organizirana..pljačka...Vukovara..sticanje...materijalne koristi..UBISTVOM..
...eeeeeeeee..drug moj..pa to nije mala..stvar...
ali.... tebe se to ne tiče....ti nisi ..bio..u tzv.JNA..niti u borbama -agresiji.. za VU..niti si pljčkao...po Hrvatskoj..niti se potrazjuješ kao... ratni zločinac..tako da se ti ne moraš..ništa.. bojati...slobodno možeš..doći u CRO..:bye:..
A koliko decenija pre 1991. godine je JNA bila stacionirana u Vukovaru i jel se ona tu stacionirala nakon sloma ustaškog režima dr Anta Pavelića ?
 
A koliko decenija pre 1991. godine je JNA bila stacionirana u Vukovaru i jel se ona tu stacionirala nakon sloma ustaškog režima dr Anta Pavelića ?

...vidim.da si zapenio..pa pises.gluposti..al nema ..veze...dokazi us dokazi..i protiv.njih se ne može..
pokrentua je optuznica na osnovu sumlje o stijecanju materijalne koristi..ubistvom...eeeeeeeeeeeeeej..bre....eeeeeeeeeeeeeeeej...da li ti razumiješ..o čemu se ovdje radi...:rtfm:
 
Немој јебат.Немаш другог посла.
Daj civilizirajte se malo, tvrdite da je neko agresor ko je na prostoru Vukovara bio stacioniran preko 70 godina i oslobodio Vukovar od ustaša i nacista 1945. godine je neozbiljno, tu priču može da proguta neko sa Zapada ali neko ko živi na ovim prostorima zna da je jedino JNA bila legitimna vojska i da je ona bila napadnuta od strane partijske vojske Franje Tuđmana čoveka koji je javno u medijima tvrdio da je srećan što mu žena nije Srpkinja ili Jevrejka.
 
Daj civilizirajte se malo, tvrdite da je neko agresor ko je na prostoru Vukovara bio stacioniran preko 70 godina i oslobodio Vukovar od ustaša i nacista 1945. godine je neozbiljno, tu priču može da proguta neko sa Zapada ali neko ko živi na ovim prostorima zna da je jedino JNA bila legitimna vojska i da je ona bila napadnuta od strane partijske vojske Franje Tuđmana čoveka koji je javno u medijima tvrdio da je srećan što mu žena nije Srpkinja ili Jevrejka.

sasvim.je jasno...da si podlegao 90tih...političkoj propagandi...i sasvim je jasno..da si još..pod utjecajem..iste...ja bih ti preporučio..nekog..lekara....postoji lijek...još..si mlad..ima ti spasa...:rtfm:
 
...vidim.da si zapenio..pa pises.gluposti..al nema ..veze...dokazi us dokazi..i protiv.njih se ne može..
pokrentua je optuznica na osnovu sumlje o stijecanju materijalne koristi..ubistvom...eeeeeeeeeeeeeej..bre....eeeeeeeeeeeeeeeej...da li ti razumiješ..o čemu se ovdje radi...:rtfm:

Sta imaju oni za Ovcaru sa finasijskom koristi???
Koliko ste samo opljacakli po Zapadnoj Bosni???
Nedeljama ste krali posle "Oluje".Nisi mogao naci komad bele tehnike u Krajini,sve su to bojovnici "pozajmili".
Hrvati o postenju:dash:
 
Poslednja izmena od moderatora:
..koliko se ja sjećam..mi( tu mislim na nas Hrvate ).. nismo niti jedan grad u Srbiji..razorili niti opljačkali..dok iz Srbije jesu..
..pazi u pozadini cijele priče..je organizirana..pljačka...Vukovara..sticanje...materijalne koristi..UBISTVOM..
...eeeeeeeee..drug moj..pa to nije mala..stvar...
ali.... tebe se to ne tiče....ti nisi ..bio..u tzv.JNA..niti u borbama -agresiji.. za VU..niti si pljčkao...po Hrvatskoj..niti se potrazjuješ kao... ratni zločinac..tako da se ti ne moraš..ništa.. bojati...slobodno možeš..doći u CRO..:bye:..

Море био, још како ...
Само за разлику од многих,
још сам доплаћивао за опрему коју сам потрошио похабао ...

И што се тиче ЦРО,
а шта би са похараним и попаљеним имањима Срба протераних у "брилијантним" акцијама "ослобађања" Крајине ???
Шта би са имовином Срба дуж целог приморја ???

Питам само,
зарад истине и објективности ...

Можда ми је промакло, не пратим баш "тисак" ...
Да ли је за то неко оптужен, санкционисан или му је додељено одликовање за учешће у "домовинском" рату ???

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
evo još ..jedan..dokaz..gdje se javno na BG-televiziji.govori o ORGANIZIRANOJ PLJAČKI..svi učesnici javno ..IMENOM I PREZIMENOM..govore o tome...

Е, да ....

А који су то били Шешељевци ???
У којим уноформама су били, које су ознаке носили ...
Ко им је командовао, где су ратовали ???

Мис'им Хашки Трибунал би ти заиста био захвалан када би поделио ту информацију са Тужилаштвом ...
Они ево већ ОСАМ година не могу да докажу да је тако нешто постојало ...
Ајде просветли их ....

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Море био, још како ...
Само за разлику од многих,
још сам доплаћивао за опрему коју сам потрошио похабао ...

И што се тиче ЦРО,
а шта би са похараним и попаљеним имањима Срба протераних у "брилијантним" акцијама "ослобађања" Крајине ???
Шта би са имовином Срба дуж целог приморја ???

Питам само,
зарад истине и објективности ...

Можда ми је промакло, не пратим баш "тисак" ...
Да ли је за то неко оптужен, санкционисан или му је додељено одликовање за учешће у "домовинском" рату ???

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ee..bre... Marko..ja znam da bi ti htio....biti ..sada "junak"....ali rat je gotov..nema više..gotovo..tko je bio..bio..je... nema više....nisi ti bio..u agresiji...na CRO..nisi..:bye:
 
ee..bre... Marko..ja znam da bi ti htio....biti ..sada "junak"....ali rat je gotov..nema više..gotovo..tko je bio..bio..je... nema više....nisi ti bio..u agresiji...na CRO..nisi..:bye:

У Агресији нисам, јер је није ни било ....
Како можеш бити Агресор на територији своје Државе ???
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Него, не одговори ми на други део ....

:whistling::whistling::whistling:
 
Е, да ....

А који су то били Шешељевци ???
У којим уноформама су били, које су ознаке носили ...
Ко им је командовао, где су ратовали ??
?

Мис'им Хашки Трибунал би ти заиста био захвалан када би поделио ту информацију са Тужилаштвом ...
Они ево већ ОСАМ година не могу да докажу да је тако нешто постојало ...
Ајде просветли их ....

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:


...:bye:
..P.S.
Marko..ne zakeraj..sve ću "Vas"..danas.."potpiti"...nemate opravdanja...optužnica je podignuta....ako si takav junak..ajde reci..u kojoj..si jedinici..bio..i gdje..
ja ću ti ovdje otvoreno ..napisati..bio..sam u 3-ćoj..gardijskoj...od osnutka...obišao sam sva istočno slavonska ratišta..nešto malo bio u VU...satnik..pješaštva u 3gardijskoj..2x ranjen....odlikovan od predjednika RH..orden za zasluge..orden za doprinos..ustroju HV-a..itd..itd..da i meni najdraža...spomenica Domovinskog rata i ..Prvi Hrvatski Policajac..
..ae sada ti junačino...
 
Poslednja izmena:
sasvim.je jasno...da si podlegao 90tih...političkoj propagandi...i sasvim je jasno..da si još..pod utjecajem..iste...ja bih ti preporučio..nekog..lekara....postoji lijek...još..si mlad..ima ti spasa...:rtfm:
Samo čitam hrvatski tisak, čude se ljudi kako jedan predsednik može da izjavi: "Ponosan sam što mi žena nije Srpkinja ili Židovka" poput dr Franje Tuđmana koji je ujedno bio i predsednik vladajuće partije HDZ u Hrvatskoj.

http://www.nacional.hr/clanak/25919/tudman-je-kriv-sto-hrvatska-nije-u-eu
 

Ма у реду је то,
али шта би са Шешељевцима ????
Где се изгубише ???

:hahaha::hahaha::hahaha:

..P.S.
Marko..ne zakeraj..sve ću Vas..danas.."potpiti"...nemate opravdsanja...optuznica je podignuta....

И са овим се ја слажем,
него не рече ми шта би са вашим Херојима и Јунацима који похараше и попалише имовину Срба из Книнске Крајине и приморја ????

:per::per::per:
 
Ма у реду је то,
али шта би са Шешељевцима ????
Где се изгубише ???

:hahaha::hahaha::hahaha:



И са овим се ја слажем,
него не рече ми шта би са вашим Херојима и Јунацима који похараше и попалише имовину Срба из Книнске Крајине и приморја ????

:per::per::per:

nije tema.....:D...
 
Poslednja izmena:

Back
Top