EU ili Kosovo?!

Poruka
17.802
Beograd -- Božidar Đelić kaže da ne treba očekivati da aplikacija Srbije za članstvo u EU bude razmatrana u septembru, već da će do toga doći do kraja godine.
Neke uticajne zemlje EU to koriste kao pritisak pred raspravu o Kosovu u Generalnoj skupštini UN, rekao je potpredsednik Vlade Srbije za evropske integracije.

Đelić je ponovio stav Srbije da nikad neće priznati jednostrano proglašenu nezavisnost Kosova ali i da neće odustati od ulaska u EU. :hahaha::hahaha:

Potpredsednik Vlade smatra da će biti veoma teško postići većinu u Generalnoj skupštini Ujedinjenih Nacija za rezoluciju Srbije.

"Srbija je svesna da mora imati dugoročnu podršku velikih svetskih sila, pre svega EU, za njen ubrzani razvoj i bolju budućnost njenih građana. Predložena rezolucija pokazuje veoma veliki stepen razumevanja za realno stanje na terenu, ali i brani osnovne principe međunarodnog prava, od kojih je najvažniji da jednostrani akt secesije ne može biti prihvatljiv za države članice UN", kazao je Đelić.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=08&dd=16&nav_category=640&nav_id=452065


Ovi iz Brisela pitaju hocete li Srbija u EU ili nece a Boza veli da bi on radije da spava na tetkinom kaucu :mrgreen:
 
a shta vi shiptari kazete?
hocete u evropu kao sastavni deo srbije ko shto je i normalno
ili da zauvek budete van evrope rezervat za divlje zivotinje?
ili mozda najbolje put pod noge preko prokletija odakle ste i doshli...:think:
 
Prvo je bilo Milošević ili EU.

Dadošmo Miloševića.

Pa je bilo Šljivančaninj ili EU,

i njega dadošmo,

pa je bilo Lazarevič, Karadžić.... pa da uništimo strele, pa da onesposobimo deo tenkova ....

Sada je EU ili Kosovo ? pa se pitam kada damo Kosovo, šta će sledeće da traže ?
 
a shta vi shiptari kazete?
hocete u evropu kao sastavni deo srbije ko shto je i normalno
ili da zauvek budete van evrope rezervat za divlje zivotinje?
ili mozda najbolje put pod noge preko prokletija odakle ste i doshli...:think:

Ovo treće će im definitivno doći jednog dana, srpski narod je toliko isfrustriran, da je nemoguće na miran način ovo riješiti. Posle će opet biti Srbi krivi, a decenijama nas zayebavali. Al' koga boli uvo, kad njihovo mišljenje ne bude bitno kao mišljenje istočnih sila, onda mogu da se puše i kukaju do sudnjega dana.

Prvo je bilo Milošević ili EU.

Dadošmo Miloševića.

Pa je bilo Šljivančaninj ili EU,

i njega dadošmo,

pa je bilo Lazarevič, Karadžić.... pa da uništimo strele, pa da onesposobimo deo tenkova ....

Sada je EU ili Kosovo ? pa se pitam kada damo Kosovo, šta će sledeće da traže ?

To i jeste poenta pristupa štapa i šargarepe. Sve nam traže jedno po jedno, pa nam to jedno po jedno u poređenju sa beneficijama ulaska u EU izgleda prihvatljivo. Nikome nije palo na pamet koliko puta ćemo to jeftino platiti u odnosu na jedno skupo (odbijanje EU). Džaba je nešto 50 dinara, ja ako ga 30 puta platim to je mnogo više od 500 dinara.

Mislim da su i cirkus tražili, zato se naša vlast i ponaša ovako....***, mora ispuniti želju....da nam se malo demokracijska Evropa smije.....


I da odgovorim na temu: Ovako se vodi spoljna politika

DODIK: Između RS i EU biramo RS!

Premijer Republike Srpske Milorad Dodik ukazao je u intervjuu bečkom dnevniku "Prese", da srpski entitet u BiH ne može biti ukinut i upozorio da EU "vrši pritisak na RS".

- RS ne može biti ukinuta. Ako bi EU postavila takav uslov onda pristupanje članstvu ne bi bilo zamislivo - rekao je Dodik.

Dodik je naglasio da su "stranci sami krivi za blokadu dogovora u Bosni i Hercegovini".

"Oni su od zemlje napravili jedan protektorat i ponašaju se nadmeno. Time su postavili temelj za rasformiranje Bosne. Moje ponašanje je legitimno. Ja sam premijer RS i djelujem u skladu sa Dejtonskim sporazumom", kazao je on.

- Imamo pravo na referendum u skladu sa našim zakonima koji odgovaraju evropskim standardima. Međutim mi nismo avanturisti. Podržavamo Dejton, ali ako i dalje bude vršen pritisak na RS onda ćemo iskoristiti naše pravo na referendum", naveo je premijer RS.

....
 
Poslednja izmena:
Prvo je bilo Milošević ili EU.

Dadošmo Miloševića.

Pa je bilo Šljivančaninj ili EU,

i njega dadošmo,

pa je bilo Lazarevič, Karadžić.... pa da uništimo strele, pa da onesposobimo deo tenkova ....

Sada je EU ili Kosovo ? pa se pitam kada damo Kosovo, šta će sledeće da traže ?

Ne postoje granice njihovog ucenjivanja, da im se da sve sto traze opet su ta pederska gouna nezadovoljna. Ali polako sa ovom vladajucom garniturom dobice sve pa i gouzu ako traze.
 

Back
Top