kako preboleti???

Samanth@

Početnik
Poruka
32
Da li znate neki najjednostavniji nacin da prebolite nekoga,da se suocite sa istinom da ON ne zeli vise da bude sa vama, a vi placete, secate se samo lepih stavri i znate da ce jednom doci kraj vasem plakanju,...ali dok ne dodje taj trenutak,vama je uzasno. Onima koji su bili u slicnoj situaciji ili onima koji znaju super resenje (osim gutanja tableta i ostalih stvari) neka se jave i neka pomognu.
 
za takve situacije sluze prijatelji, naporan rad, upoznavanje novih ljudi...jednom recju ne smes da ostajes nasamo jer ces misliti na njega...a kad legnes u krevet, od umora zaspis.i tako prodje nekoliko meseci i ti kao nova!sretno. :wink:
 
Klin se klinom izbija. E sad, tu imamo dve krajnosti. Ili ce ti biti bolje, jer si shvatila da ima dusa koje vrede. Ili ces se smoriti jer si pomislila da je ipak bivsi bolji. E tu se tad seti mene, koji je sigurno lepsi od tvog bivseg i sarmantniji. Kao sto verujem da je vecina forumasa u realnosti.Mislim sarmantna.
 
uzmi nesto radi...tipa posveti se faxu
iskljuchi ga nije to centar sveta yebiga
tako nesto..
kao bice ti teshko ali iskuliraj ti birash oko cega ces da razmisljash
neko je i za tobom patio nekad itd
 
inspirion:
mario80:
inspirion:
Kako ni jedna devojka nije patila za mene tako jako?

A ovde samo kukaju. Bice da ne ostavljam najbolji utisak.
kolega, daj sliku u profil da ti kazemo... :wink: sala...

Hvala, shvatio sam svoje nedostatke.Forum mi daje sansu da ih malo odgodim do sudnjeg dana.
ma ovde mozes da mutis do iznemoglosti...zaljubljuju se u fotke...to ti kazem iz iskustva...samo proberes fotke, malo fotoshop...i kulturica... 8)
 
pa vi ste super :D ...vec mi je bolje
od sutra krecem u teretanu,...i moram na fax
a sto se tice kolege ...koji se zali kako nijedna devojka nije patila za njim,...inace ni moj ex decko nije bio lep...i ja jos uvek ne znam zasto ja patim za njim...ali ti slobodno posalji svoju sliku...
hvala vam puno 8)
 
Samanth@:
pa vi ste super :D ...vec mi je bolje
od sutra krecem u teretanu,...i moram na fax
a sto se tice kolege ...koji se zali kako nijedna devojka nije patila za njim,...inace ni moj ex decko nije bio lep...i ja jos uvek ne znam zasto ja patim za njim...ali ti slobodno posalji svoju sliku...
hvala vam puno 8)
a ja? valjam li necemu? :cry:
 
Samanth@:
pa vi ste super :D ...vec mi je bolje
od sutra krecem u teretanu,...i moram na fax
a sto se tice kolege ...koji se zali kako nijedna devojka nije patila za njim,...inace ni moj ex decko nije bio lep...i ja jos uvek ne znam zasto ja patim za njim...ali ti slobodno posalji svoju sliku...
hvala vam puno 8)

Hvala, vec se osecam lepse. Sliku cu ti poslati cim navatam nekog manekena da se slika za mene.
 
inspirion:
Samanth@:
pa vi ste super :D ...vec mi je bolje
od sutra krecem u teretanu,...i moram na fax
a sto se tice kolege ...koji se zali kako nijedna devojka nije patila za njim,...inace ni moj ex decko nije bio lep...i ja jos uvek ne znam zasto ja patim za njim...ali ti slobodno posalji svoju sliku...
hvala vam puno 8)

Hvala, vec se osecam lepse. Sliku cu ti poslati cim navatam nekog manekena da se slika za mene.
moja skola... 8)
 
Samanth@:
Da li znate neki najjednostavniji nacin da prebolite nekoga,da se suocite sa istinom da ON ne zeli vise da bude sa vama, a vi placete, secate se samo lepih stavri i znate da ce jednom doci kraj vasem plakanju,...ali dok ne dodje taj trenutak,vama je uzasno. Onima koji su bili u slicnoj situaciji ili onima koji znaju super resenje (osim gutanja tableta i ostalih stvari) neka se jave i neka pomognu.
Halo draga kupi si bajs ili idi na neki sport. Pa kad ti je najteze ti onda vozi, plivaj ili udaraj u vrecu koliko god mozes. Tablete mozes da bacis istog momenta jer od njih nema pomoci. Kad tad ces morati da se suocis sa tim, a uz pomoc tableta samo odlazes taj momenat i produzavas sebi agoniju. Draga posle 8 godina braka, sam ostala sa klincem od 1.5 godinu i prosla sve faze, od tableta pa do bajsa.To mora da prodje, samo nemoj da dozvolis sebi da ti bude jos gore nego sto mora. Zato dizi se i nemoj da kukas, niko nije vredan tebe.Imas pzdrav i punu podrsku, mrvica :wink:
 
Samanth@:
Da li znate neki najjednostavniji nacin da prebolite nekoga,da se suocite sa istinom da ON ne zeli vise da bude sa vama, a vi placete, secate se samo lepih stavri i znate da ce jednom doci kraj vasem plakanju,...ali dok ne dodje taj trenutak,vama je uzasno. Onima koji su bili u slicnoj situaciji ili onima koji znaju super resenje (osim gutanja tableta i ostalih stvari) neka se jave i neka pomognu.

Samanta procitaj moju temu na Lj&S pod nazivom ne mogu da verujem,desava se svima,neko to teze prebrodi neko lakse,ja jos ne mogu da shvatim da je ojdenmom posle 3 godine nema,ali idem dalje trazim drugu i proslost ostavljam iza sebe.
 

Back
Top