Sta ima novo??

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Malo bio odsutan iz "demokratske" Srbije pa nisam sasvim u toku.

- Jel usla Srbije u EU???
- Kriza prosla???
- Za ono pucanje u MSP sam cuo dan pre odluke tako da taj uspeh predsednika DS-a mi je poznat

- Cujem da je Djilas otvorio 1/3 mosta preko Ade. Jel se moze kolima tuda sada????
- Sojka i dalje mod :eek: Ali o toj sramoti cemo kasnije :D
 
Malo bio odsutan iz "demokratske" Srbije pa nisam sasvim u toku.

- Jel usla Srbije u EU???
- Kriza prosla???
- Za ono pucanje u MSP sam cuo dan pre odluke tako da taj uspeh predsednika DS-a mi je poznat

- Cujem da je Djilas otvorio 1/3 mosta preko Ade. Jel se moze kolima tuda sada????
- Sojka i dalje mod :eek: Ali o toj sramoti cemo kasnije :D

Ђе си...прасе што није прасе....?
Шта ћ бити....?
-У Србији још увек лето.....Ово знам зато
што сви остајемо кратких рукава...:(
- Деца смислила старо - нову игру...оно...иде маца....
Сад певају....ИДЕ МЛАЂА ОКО ТЕБЕ, ПАЗИ ДА ТЕ НЕ ЗАЕБЕ....:hahaha:
-Још увек лове ратне злочинце...Ја сам миран с те стране...
Мој допринос је знатно мањи...:D
-Србија коначно има чврсто тло под ногама...
Стигла је до дна....
;)
 
Ђе си...прасе што није прасе....?
Шта ћ бити....?
-У Србији још увек лето.....Ово знам зато
што сви остајемо кратких рукава...:(

- Деца смислила старо - нову игру...оно...иде маца....
Сад певају....ИДЕ МЛАЂА ОКО ТЕБЕ, ПАЗИ ДА ТЕ НЕ ЗАЕБЕ....
:hahaha:
-Још увек лове ратне злочинце...Ја сам миран с те стране...
Мој допринос је знатно мањи...:D
-Србија коначно има чврсто тло под ногама...
Стигла је до дна....
;)

:zcepanje::zcepanje::zcepanje::ok:
 
Malo bio odsutan iz "demokratske" Srbije pa nisam sasvim u toku.

- Jel usla Srbije u EU???
- Kriza prosla???
- Za ono pucanje u MSP sam cuo dan pre odluke tako da taj uspeh predsednika DS-a mi je poznat

- Cujem da je Djilas otvorio 1/3 mosta preko Ade. Jel se moze kolima tuda sada????
- Sojka i dalje mod :eek: Ali o toj sramoti cemo kasnije :D

Građani Srbije mogu da budu ponosni, a ja sam ponosan zbog strateškog partnerstva s Kinom.
- Srbija će preko Dunava imati 13 mostova, dok Bugarska i Rumunija, kao zemlje EU, imaju samo jedan most.
- Mislim da u Evropi niko ne gradi toliko mostova, takvog kvaliteta i arhitektonskih i inženjerskih svojstava kao Srbija. (5. avgust - obilazak radova na mostu kod Beške)
- Po njemu će se prepoznavati Srbija u budućnosti kao zemlja koja ima najviše mostove i zgrade, ono što je na neki način nama i primereno. (4. avgust - obilazak gradilišta mosta preko Ade)

:whistling:
 
Vidim. Doslo mi da placem od tuge sinoc kad sam ulazio u Srbiju. To mi se prvi put desilo. Da mi je muka sto se vracam ovde.

Prvi put:eek::mrgreen:? Meni je svaki put tako, placem kada idem, placem kada se vracam...sta se tu moze...najsnaznije mi se plakalo '05...vracala sam se 11. jula iz tople mi Afrike a ovde je na svakom bilbordu pisalo Srebrenica 10 godina - da zapamtis, da ne zaboravis...sto jes' jes' nisam zboravila jer su me propisno bombardovali do kuce...
 
Malo bio odsutan iz "demokratske" Srbije pa nisam sasvim u toku.

- Jel usla Srbije u EU???
- Kriza prosla???
- Za ono pucanje u MSP sam cuo dan pre odluke tako da taj uspeh predsednika DS-a mi je poznat

- Cujem da je Djilas otvorio 1/3 mosta preko Ade. Jel se moze kolima tuda sada????
- Sojka i dalje mod :eek: Ali o toj sramoti cemo kasnije :D

Kako je bilo u Crnoj Gori? :lol:
 
Vidim. Doslo mi da placem od tuge sinoc kad sam ulazio u Srbiju. To mi se prvi put desilo. Da mi je muka sto se vracam ovde.

Al nemoj previše da se jediš ... Borisu je odlično kao i njegovim "sapatnicima" iz stranke kao i iz koalicije. Dakle, putuju, dnevnice, reket, zabava, sisanje krvi raji, laganje, otpuštanje, prodavanje imovine i firmi ... Jedino je malo zajebano kad dođe momenat da pred gazdama malo kevću i mrdaju repićima a i kad ga prime u naguznom položaju (sa naravno skinutim gaćama) , mada, nekima i to prija ... :mrgreen:
 
Al nemoj previše da se jediš ... Borisu je odlično kao i njegovim "sapatnicima" iz stranke kao i iz koalicije. Dakle, putuju, dnevnice, reket, zabava, sisanje krvi raji, laganje, otpuštanje, prodavanje imovine i firmi ... Jedino je malo zajebano kad dođe momenat da pred gazdama malo kevću i mrdaju repićima a i kad ga prime u naguznom položaju (sa naravno skinutim gaćama) , mada, nekima i to prija ... :mrgreen:

Не гладај тако црно...
Мислим, није све тако страшно....
Ево рецимо...човек пада у септичку дубоку 20 метара...
Страшно би било да је она празна...
У овом случају....гофна су пожељна...
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Не гладај тако црно...
Мислим, није све тако страшно....
Ево рецимо...човек пада у септичку дубоку 20 метара...
Страшно би било да је она празна...
У овом случају....гофна су пожељна...
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

:hahaha:

U toj rupi sam bio samo jednom 3 dana pre jedno 10 godina i sto se mene tice i to je previse bilo :D

У којој...рупи?:confused: :confused: :confused:
 
Malo bio odsutan iz "demokratske" Srbije pa nisam sasvim u toku.

- Jel usla Srbije u EU???
- Kriza prosla???
- Za ono pucanje u MSP sam cuo dan pre odluke tako da taj uspeh predsednika DS-a mi je poznat

- Cujem da je Djilas otvorio 1/3 mosta preko Ade. Jel se moze kolima tuda sada????
- Sojka i dalje mod :eek: Ali o toj sramoti cemo kasnije :D

Pozdrav druze, ma od kad si otisao sve nam lepo ide pa da ti odgovorim:
- Daleko je EU od nas
- Kriza? Pa tek je dosla, nema potrebe da ide jos pored zutih
- MSP unapred izgubljen mec jer se zuti nisi ni dovoljno trudili za pobedu

- Djilas gradi Beograd, cak i BoTa kaze da je Srbija najvece gradiliste mostova u jEvropi.
- Sojka i dalje daje glupe c1 poene :)
 
Pozdrav druze, ma od kad si otisao sve nam lepo ide pa da ti odgovorim:
- Daleko je EU od nas
- Kriza? Pa tek je dosla, nema potrebe da ide jos pored zutih
- MSP unapred izgubljen mec jer se zuti nisi ni dovoljno trudili za pobedu

- Djilas gradi Beograd, cak i BoTa kaze da je Srbija najvece gradiliste mostova u jEvropi.
- Sojka i dalje daje glupe c1 poene :)

Ovim cemo da se pozabavimo u narednom periodu :D
 

Back
Top